| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.346.553 RON | 123.890 RON | 135.242 RON | 126.175 RON | 324.663 RON | 315.596 RON | 6 |
| 2024 | 2.289.272 RON | 3.116 RON | 146.840 RON | 150.384 RON | 188.161 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 191.705 RON |
| 7 |
| 2023 | 2.140.556 RON | 141.145 RON | 134.237 RON | 127.840 RON | 194.986 RON | 188.589 RON | 7 |
| 2022 | 1.886.806 RON | 56.045 RON | 270.230 RON | 170.552 RON | 147.122 RON | 47.444 RON | 8 |
| 2021 | 1.599.851 RON | 25.959 RON | 359.142 RON | 248.419 RON | 102.122 RON | -8.601 RON | 9 |
| 2020 | 1.497.088 RON | 27.979 RON | 323.642 RON | 80.332 RON | 208.750 RON | -34.560 RON | 10 |
| 2019 | 1.456.383 RON | 26.776 RON | 328.677 RON | 108.138 RON | 158.000 RON | -62.539 RON | 11 |
| 2018 | 1.581.278 RON | -50.496 RON | 298.794 RON | 123.296 RON | 86.183 RON | -89.315 RON | 9 |
| 2017 | 1.194.205 RON | 63.854 RON | 258.018 RON | 12.216 RON | 206.983 RON | -38.819 RON | 9 |
| 2016 | 1.378.500 RON | -137.214 RON | 259.149 RON | 31.876 RON | 124.599 RON | -102.674 RON | 13 |
| 2015 | 1.162.789 RON | -55.262 RON | 423.023 RON | 65.308 RON | 292.255 RON | -65.460 RON | 16 |
| 2014 | 1.012.156 RON | -97.434 RON | 410.679 RON | 67.088 RON | 333.393 RON | -10.198 RON | 17 |
| 2013 | 1.126.254 RON | -152.726 RON | 485.461 RON | 67.984 RON | 130.914 RON | -286.563 RON | — |
| 2012 | 918.922 RON | -161.970 RON | 946.362 RON | 80.270 RON | 265.280 RON | -600.812 RON | — |
| 2011 | 1.534.680 RON | -422.032 RON | 757.063 RON | 79.893 RON | 214.117 RON | -462.905 RON | — |
| 2010 | 961.843 RON | -78.746 RON | 448.109 RON | 85.114 RON | 317.161 RON | -45.834 RON | 8 |
| 2009 | 836.162 RON | -29.323 RON | 147.015 RON | 77.629 RON | 101.322 RON | 31.936 RON | 5 |
| 2008 | 806.811 RON | 34.374 RON | 58.071 RON | 12.025 RON | 107.305 RON | 61.259 RON | 3 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 2.346.553 RON | 2.289.272 RON | 2.140.556 RON | 1.886.806 RON | 1.599.851 RON | 1.497.088 RON | 1.456.383 RON | 1.581.278 RON | 1.194.205 RON | 1.378.500 RON | 1.162.789 RON | 1.012.156 RON | 1.126.254 RON | 918.922 RON | 1.534.680 RON | 961.843 RON | 836.162 RON | 806.811 RON |
| Venituri totale | 2.346.553 RON | 2.289.272 RON | 2.140.556 RON | 1.886.806 RON | 1.603.665 RON | 1.497.088 RON | 1.465.180 RON | 1.581.278 RON | 1.194.205 RON | 1.390.073 RON | 1.172.072 RON | 1.012.172 RON | 1.132.779 RON | 918.928 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 2.189.336 RON | 2.254.683 RON | 1.965.519 RON | 1.810.854 RON | 1.558.630 RON | 1.457.655 RON | 1.421.861 RON | 1.610.624 RON | 1.130.351 RON | 1.527.287 RON | 1.227.334 RON | 1.109.606 RON | 1.285.505 RON | 1.080.898 RON | ||||
| Profit brut | 157.217 RON | 34.589 RON | 175.037 RON | 75.952 RON | 45.035 RON | 39.433 RON | 43.319 RON | 0 RON | 63.854 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 29.346 RON | 0 RON | 137.214 RON | 55.262 RON | 97.434 RON | 152.726 RON | 161.970 RON | ||||
| Profit net | 123.890 RON | 3.116 RON | 141.145 RON | 56.045 RON | 25.959 RON | 27.979 RON | 26.776 RON | 0 RON | 63.854 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 50.496 RON | 0 RON | 137.214 RON | 55.262 RON | 97.434 RON | 152.726 RON | 161.970 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 126.175 RON | 150.384 RON | 127.840 RON | 170.552 RON | 248.419 RON | 80.332 RON | 108.138 RON | 123.296 RON | 12.216 RON | 31.876 RON | 65.308 RON | 67.088 RON | 67.984 RON | 80.270 RON | ||||
| Active circulante | 324.663 RON | 188.161 RON | 194.986 RON | 147.122 RON | 102.122 RON | 208.750 RON | 158.000 RON | 86.183 RON | 206.983 RON | 124.599 RON | 292.255 RON | 333.393 RON | 130.914 RON | 265.280 RON | ||||
| Stocuri | 38.086 RON | 41.725 RON | 137.752 RON | 115.614 RON | 87.868 RON | 108.213 RON | 101.407 RON | 64.325 RON | 141.079 RON | 105.735 RON | 285.978 RON | 326.047 RON | 122.149 RON | 246.659 RON | ||||
| Creante | 10.867 RON | 733 RON | 23.867 RON | 21.757 RON | 733 RON | 733 RON | 361 RON | 10.956 RON | 65.097 RON | 7.897 RON | 3.351 RON | 3.108 RON | 8.082 RON | 16.989 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 275.710 RON | 145.703 RON | 33.367 RON | 9.751 RON | 13.521 RON | 99.804 RON | 56.232 RON | 10.902 RON | 807 RON | 10.967 RON | 2.926 RON | 4.238 RON | 683 RON | 1.632 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 148 RON | |||
| Datorii totale | 135.242 RON | 146.840 RON | 134.237 RON | 270.230 RON | 359.142 RON | 323.642 RON | 328.677 RON | 298.794 RON | 258.018 RON | 259.149 RON | 423.023 RON | 410.679 RON | 485.461 RON | 946.362 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 315.596 RON | 191.705 RON | 188.589 RON | 47.444 RON | -8.601 RON | -34.560 RON | -62.539 RON | -89.315 RON | -38.819 RON | -102.674 RON | -65.460 RON | -10.198 RON | -286.563 RON | -600.812 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 400.200 RON | 400.200 RON | 400.200 RON | 400.200 RON | 400.200 RON | 400.200 RON | 400.200 RON | 400.200 RON | 400.200 RON | 400.200 RON | 400.200 RON | 400.200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 6 | 7 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9 | 9 | 13 | 16 | 17 | — | — | — |
| 1.539.275 RON |
| 962.895 RON |
| 839.593 RON |
| 808.981 RON |
| 1.961.307 RON |
| 1.035.191 RON |
| 862.091 RON |
| 767.953 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 41.028 RON |
| 422.032 RON |
| 72.296 RON |
| 22.498 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 34.374 RON |
| 422.032 RON |
| 78.746 RON |
| 29.323 RON |
| — |
| 79.893 RON |
| 85.114 RON |
| 77.629 RON |
| 12.025 RON |
| 214.117 RON |
| 317.161 RON |
| 101.322 RON |
| 107.305 RON |
| 196.589 RON |
| 252.525 RON |
| 83.986 RON |
| 101.077 RON |
| 5.924 RON |
| 49.358 RON |
| 17.105 RON |
| 1.116 RON |
| 11.604 RON |
| 15.278 RON |
| 231 RON |
| 5.112 RON |
| — |
| — |
| — |
| 757.063 RON |
| 448.109 RON |
| 147.015 RON |
| 58.071 RON |
| -462.905 RON |
| -45.834 RON |
| 31.936 RON |
| 61.259 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 8 |
| 5 |
| 3 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
mun. Bacău
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.