ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 554.705 RON | 37.659 RON | 109.765 RON | 6.611 RON | 298.674 RON | 195.520 RON | 1 |
| 2024 | 415.201 RON | -38.529 RON | 107.787 RON | 13.409 RON | 252.238 RON | 157.860 RON | 2 |
| 2023 | 473.508 RON | -14.848 RON | 116.638 RON | 25.501 RON | 287.527 RON | 196.390 RON | 2 |
| 2022 | 427.099 RON | -21.832 RON | 160.460 RON | 47.509 RON | 324.188 RON | 211.237 RON | 3 |
| 2021 | 518.968 RON | 27.712 RON | 132.313 RON | 64.160 RON | 331.222 RON | 263.069 RON | 3 |
| 2020 | 417.802 RON | 16.977 RON | 218.232 RON | 82.499 RON | 371.090 RON | 235.357 RON | 3 |
| 2019 | 479.249 RON | 36.214 RON | 191.985 RON | 103.314 RON | 307.051 RON | 218.380 RON | 3 |
| 2018 | 562.901 RON | 59.877 RON | 111.846 RON | 2.670 RON | 312.342 RON | 203.166 RON | 3 |
| 2017 | 618.989 RON | 131.687 RON | 169.579 RON | — | 333.868 RON | 164.289 RON | 3 |
| 2016 | 429.661 RON | 77.038 RON | 258.884 RON | — | 291.486 RON | 32.602 RON | 3 |
| 2015 | 305.074 RON | 28.104 RON | 187.974 RON | — | 143.538 RON | -44.436 RON | 3 |
| 2014 | 185.189 RON | -19.745 RON | 188.939 RON | 410 RON | 115.989 RON | -72.540 RON | 3 |
| 2013 | 201.140 RON | -11.218 RON | 171.988 RON | 2.463 RON | 117.141 RON | -52.384 RON | 3 |
| 2012 | 172.123 RON | -8.134 RON | 132.017 RON | 4.103 RON | 86.748 RON | -41.166 RON | 3 |
| 2011 | 122.792 RON | -11.549 RON | 94.942 RON | 4.923 RON | 56.986 RON | -33.033 RON | 3 |
| 2010 | 125.525 RON | -12.012 RON | 79.291 RON | 5.744 RON | 49.470 RON | -21.483 RON | 3 |
| 2009 | 125.602 RON | -22.302 RON | 118.376 RON | 6.564 RON | 97.005 RON | -9.471 RON | 3 |
| 2008 | 132.912 RON | -7.106 RON | 103.130 RON | — | 115.961 RON | 12.831 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 554.705 RON | 415.201 RON | 473.508 RON | 427.099 RON | 518.968 RON | 417.802 RON | 479.249 RON | 562.901 RON | 618.989 RON | 429.661 RON | 305.074 RON | 185.189 RON | 201.140 RON | 172.123 RON | 122.792 RON | 125.525 RON | 125.602 RON | 132.912 RON |
| Venituri totale | 554.705 RON | 415.342 RON | 473.511 RON | 427.099 RON | 518.968 RON | 429.268 RON | 479.249 RON | 562.901 RON | 618.989 RON | 429.661 RON | 305.074 RON | 185.190 RON | 201.158 RON | 172.129 RON | 122.792 RON | 125.527 RON | 125.604 RON | 132.916 RON |
| Cheltuieli totale | 505.128 RON | 447.347 RON | 483.724 RON | 444.992 RON | 486.066 RON | 409.239 RON | 438.243 RON | 497.414 RON | 481.096 RON | 348.308 RON | 276.970 RON | 199.378 RON | 206.790 RON | 180.263 RON | 134.341 RON | 134.314 RON | 145.040 RON | 140.022 RON |
| Profit brut | 49.577 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.902 RON | 20.029 RON | 41.006 RON | 65.487 RON | 137.893 RON | 81.353 RON | 28.104 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 32.005 RON | 10.213 RON | 17.893 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 14.188 RON | 5.632 RON | 8.134 RON | 11.549 RON | 8.787 RON | 19.436 RON | 7.106 RON |
| Profit net | 37.659 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 27.712 RON | 16.977 RON | 36.214 RON | 59.877 RON | 131.687 RON | 77.038 RON | 28.104 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 38.529 RON | 14.848 RON | 21.832 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.745 RON | 11.218 RON | 8.134 RON | 11.549 RON | 12.012 RON | 22.302 RON | 7.106 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 6.611 RON | 13.409 RON | 25.501 RON | 47.509 RON | 64.160 RON | 82.499 RON | 103.314 RON | 2.670 RON | — | — | — | 410 RON | 2.463 RON | 4.103 RON | 4.923 RON | 5.744 RON | 6.564 RON | — |
| Active circulante | 298.674 RON | 252.238 RON | 287.527 RON | 324.188 RON | 331.222 RON | 371.090 RON | 307.051 RON | 312.342 RON | 333.868 RON | 291.486 RON | 143.538 RON | 115.989 RON | 117.141 RON | 86.748 RON | 56.986 RON | 49.470 RON | 97.005 RON | 115.961 RON |
| Stocuri | 265.283 RON | 244.526 RON | 275.121 RON | 313.441 RON | 329.857 RON | 358.455 RON | 302.457 RON | 308.504 RON | 331.499 RON | 282.034 RON | 139.048 RON | 108.662 RON | 94.086 RON | 78.979 RON | 55.482 RON | 42.722 RON | 57.258 RON | 69.914 RON |
| Creante | 500 RON | 885 RON | — | 581 RON | 606 RON | 526 RON | 1.859 RON | 3.299 RON | 1.362 RON | 3.568 RON | 8.133 RON | 4.496 RON | 3.731 RON | 3.995 RON | 998 RON | 5.044 RON | 20.105 RON | 45.493 RON |
| Casa si conturi la banci | 32.891 RON | 6.827 RON | 12.406 RON | 10.166 RON | 759 RON | 12.109 RON | 2.735 RON | 539 RON | 1.007 RON | 5.884 RON | -3.643 RON | 2.831 RON | 19.324 RON | 3.774 RON | 506 RON | 1.704 RON | 19.642 RON | 554 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.594 RON | 5.336 RON | — |
| Datorii totale | 109.765 RON | 107.787 RON | 116.638 RON | 160.460 RON | 132.313 RON | 218.232 RON | 191.985 RON | 111.846 RON | 169.579 RON | 258.884 RON | 187.974 RON | 188.939 RON | 171.988 RON | 132.017 RON | 94.942 RON | 79.291 RON | 118.376 RON | 103.130 RON |
| Capitaluri proprii | 195.520 RON | 157.860 RON | 196.390 RON | 211.237 RON | 263.069 RON | 235.357 RON | 218.380 RON | 203.166 RON | 164.289 RON | 32.602 RON | -44.436 RON | -72.540 RON | -52.384 RON | -41.166 RON | -33.033 RON | -21.483 RON | -9.471 RON | 12.831 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 61 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
61 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 02:56).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.