Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.412.638 RON | 573.597 RON | 730.983 RON | 548.155 RON | 876.392 RON | 693.564 RON | 9 |
| 2024 | 2.293.621 RON | 612.365 RON | 285.579 RON | 557.124 RON | 740.754 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 1.012.299 RON |
| 9 |
| 2023 | 2.315.445 RON | 768.110 RON | 313.293 RON | 633.114 RON | 629.571 RON | 949.392 RON | 10 |
| 2022 | 2.238.072 RON | 747.288 RON | 234.936 RON | 641.102 RON | 260.383 RON | 666.549 RON | 9 |
| 2021 | 1.926.089 RON | 995.557 RON | 518.552 RON | 650.049 RON | 232.839 RON | 364.336 RON | 9 |
| 2020 | 1.382.378 RON | 519.491 RON | 221.354 RON | 319.710 RON | 150.423 RON | 248.779 RON | 8 |
| 2019 | 1.843.234 RON | 641.633 RON | 169.155 RON | 353.958 RON | 94.485 RON | 279.288 RON | 11 |
| 2018 | 1.410.530 RON | 381.149 RON | 563.111 RON | 275.693 RON | 85.074 RON | -202.344 RON | 11 |
| 2017 | 838.424 RON | 167.244 RON | 1.019.431 RON | 311.474 RON | 105.897 RON | -602.060 RON | 11 |
| 2016 | 207.245 RON | -72.371 RON | 1.139.398 RON | 292.106 RON | 77.988 RON | -769.304 RON | 2 |
| 2015 | 231.824 RON | -301.673 RON | 1.118.725 RON | 197.385 RON | 151.251 RON | -770.089 RON | 8 |
| 2014 | 200.655 RON | -203.374 RON | 1.038.053 RON | 340.195 RON | 183.207 RON | -514.651 RON | 7 |
| 2013 | 134.437 RON | -216.074 RON | 910.360 RON | 381.185 RON | 217.898 RON | -311.277 RON | 9 |
| 2012 | 196.718 RON | -137.538 RON | 711.310 RON | 423.017 RON | 193.090 RON | -95.203 RON | 9 |
| 2011 | 456.461 RON | 1.555 RON | 583.458 RON | 400.395 RON | 225.398 RON | 42.335 RON | 18 |
| 2010 | 522.342 RON | 1.347 RON | 563.666 RON | 414.874 RON | 189.465 RON | 40.673 RON | 13 |
| 2009 | 410.050 RON | 20.744 RON | 180.949 RON | 34.685 RON | 185.590 RON | 39.326 RON | 5 |
| 2008 | 388.540 RON | 18.343 RON | 129.281 RON | 15.548 RON | 132.316 RON | 18.583 RON | 6 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 2.412.638 RON | 2.293.621 RON | 2.315.445 RON | 2.238.072 RON | 1.926.089 RON | 1.382.378 RON | 1.843.234 RON | 1.410.530 RON | 838.424 RON | 207.245 RON | 231.824 RON | 200.655 RON | 134.437 RON | 196.718 RON | 456.461 RON | 522.342 RON | 410.050 RON | 388.540 RON |
| Venituri totale | 2.426.893 RON | 2.299.178 RON | 2.315.802 RON | 2.240.424 RON | 2.246.048 RON | 1.386.145 RON | 1.849.300 RON | 1.420.227 RON | 838.430 RON | 208.262 RON | 232.529 RON | 200.978 RON | 134.437 RON | 199.554 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 1.743.123 RON | 1.587.770 RON | 1.528.617 RON | 1.473.907 RON | 1.232.846 RON | 854.605 RON | 1.192.483 RON | 1.024.857 RON | 662.510 RON | 276.612 RON | 527.226 RON | 398.323 RON | 346.776 RON | 337.092 RON | ||||
| Profit brut | 683.770 RON | 711.408 RON | 787.185 RON | 766.517 RON | 1.013.202 RON | 531.540 RON | 656.817 RON | 395.370 RON | 175.920 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 68.350 RON | — | 197.345 RON | 212.339 RON | 137.538 RON | ||||
| Profit net | 573.597 RON | 612.365 RON | 768.110 RON | 747.288 RON | 995.557 RON | 519.491 RON | 641.633 RON | 381.149 RON | 167.244 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 72.371 RON | 301.673 RON | 203.374 RON | 216.074 RON | 137.538 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 548.155 RON | 557.124 RON | 633.114 RON | 641.102 RON | 650.049 RON | 319.710 RON | 353.958 RON | 275.693 RON | 311.474 RON | 292.106 RON | 197.385 RON | 340.195 RON | 381.185 RON | 423.017 RON | ||||
| Active circulante | 876.392 RON | 740.754 RON | 629.571 RON | 260.383 RON | 232.839 RON | 150.423 RON | 94.485 RON | 85.074 RON | 105.897 RON | 77.988 RON | 151.251 RON | 183.207 RON | 217.898 RON | 193.090 RON | ||||
| Stocuri | 18.666 RON | 15.290 RON | 14.870 RON | 14.063 RON | 23.568 RON | 14.705 RON | 23.691 RON | 19.798 RON | 34.041 RON | 22.855 RON | 106.840 RON | 144.544 RON | 175.466 RON | 157.683 RON | ||||
| Creante | 175.266 RON | 195.450 RON | 155.886 RON | 158.797 RON | 139.280 RON | 71.742 RON | 64.700 RON | 53.249 RON | 60.185 RON | 50.370 RON | 44.411 RON | 37.266 RON | 41.141 RON | 34.046 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 682.460 RON | 530.014 RON | 458.815 RON | 87.523 RON | 69.991 RON | 63.976 RON | 6.094 RON | 12.027 RON | 11.671 RON | 4.763 RON | — | 1.397 RON | 1.291 RON | 1.361 RON | ||||
| Datorii totale | 730.983 RON | 285.579 RON | 313.293 RON | 234.936 RON | 518.552 RON | 221.354 RON | 169.155 RON | 563.111 RON | 1.019.431 RON | 1.139.398 RON | 1.118.725 RON | 1.038.053 RON | 910.360 RON | 711.310 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 693.564 RON | 1.012.299 RON | 949.392 RON | 666.549 RON | 364.336 RON | 248.779 RON | 279.288 RON | -202.344 RON | -602.060 RON | -769.304 RON | -770.089 RON | -514.651 RON | -311.277 RON | -95.203 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 9 | 9 | 10 | 9 | 9 | 8 | 11 | 11 | 11 | 2 | 8 | 7 | 9 | 9 | 18 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 460.076 RON |
| 522.820 RON |
| 410.058 RON |
| 388.579 RON |
| 458.521 RON |
| 516.492 RON |
| 384.104 RON |
| 365.522 RON |
| 1.555 RON |
| 6.328 RON |
| 25.954 RON |
| 23.057 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 1.555 RON |
| 1.347 RON |
| 20.744 RON |
| 18.343 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 400.395 RON |
| 414.874 RON |
| 34.685 RON |
| 15.548 RON |
| 225.398 RON |
| 189.465 RON |
| 185.590 RON |
| 132.316 RON |
| 163.629 RON |
| 188.088 RON |
| 118.858 RON |
| 92.009 RON |
| 60.002 RON |
| — |
| 63.957 RON |
| 40.038 RON |
| 1.767 RON |
| 1.377 RON |
| 2.775 RON |
| 269 RON |
| 583.458 RON |
| 563.666 RON |
| 180.949 RON |
| 129.281 RON |
| 42.335 RON |
| 40.673 RON |
| 39.326 RON |
| 18.583 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 13 |
| 5 |
| 6 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
1 contract atribuit, in valoare de 630 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
630 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 15:46).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.