ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 940.440 RON | -78.937 RON | 361.390 RON | 4.455 RON | 278.238 RON | -78.697 RON | 3 |
| 2024 | 933.888 RON | 30.833 RON | 388.576 RON | 5.503 RON | 413.775 RON | 31.073 RON | 2 |
| 2023 | 740.346 RON | 1.034 RON | 316.759 RON | 1 RON | 344.088 RON | 28.106 RON | 3 |
| 2022 | 851.448 RON | 37.351 RON | 311.176 RON | 10.090 RON | 382.506 RON | 81.420 RON | 3 |
| 2021 | 746.572 RON | 113.966 RON | 253.879 RON | 35.090 RON | 332.436 RON | 113.647 RON | 2 |
| 2020 | 662.353 RON | 92.925 RON | 245.680 RON | 59.661 RON | 320.972 RON | 134.953 RON | 2 |
| 2019 | 608.676 RON | 65.195 RON | 204.627 RON | 84.242 RON | 184.518 RON | 64.133 RON | 3 |
| 2018 | 689.981 RON | 42.908 RON | 226.896 RON | 2.005 RON | 223.829 RON | -1.062 RON | 4 |
| 2017 | 643.138 RON | -1.719 RON | 248.514 RON | 12.516 RON | 195.151 RON | -40.847 RON | — |
| 2016 | 539.896 RON | -159 RON | 273.604 RON | 35.343 RON | 199.133 RON | -39.128 RON | 6 |
| 2015 | 508.064 RON | -20.697 RON | 296.624 RON | 72.801 RON | 184.855 RON | -38.968 RON | 6 |
| 2014 | 407.778 RON | -18.511 RON | 359.346 RON | 110.027 RON | 231.048 RON | -18.271 RON | 6 |
| 2013 | 353.899 RON | 17.598 RON | 226.435 RON | 3.057 RON | 230.142 RON | 6.764 RON | 2 |
| 2012 | 327.316 RON | 28.305 RON | 235.121 RON | — | 224.287 RON | -10.834 RON | — |
| 2011 | 326.108 RON | 2.772 RON | 230.815 RON | 595 RON | 191.082 RON | -39.138 RON | 2 |
| 2010 | 260.947 RON | 3.334 RON | 173.850 RON | 7.738 RON | 124.201 RON | -41.911 RON | 2 |
| 2009 | 285.551 RON | -6.692 RON | 170.613 RON | 14.880 RON | 110.489 RON | -45.244 RON | 2 |
| 2008 | 231.028 RON | -15.791 RON | 167.056 RON | 22.585 RON | 105.918 RON | -38.553 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 940.440 RON | 933.888 RON | 740.346 RON | 851.448 RON | 746.572 RON | 662.353 RON | 608.676 RON | 689.981 RON | 643.138 RON | 539.896 RON | 508.064 RON | 407.778 RON | 353.899 RON | 327.316 RON | 326.108 RON | 260.947 RON | 285.551 RON | 231.028 RON |
| Venituri totale | 962.143 RON | 976.184 RON | 765.554 RON | 886.127 RON | 767.633 RON | 697.350 RON | 639.200 RON | 705.218 RON | 643.138 RON | 543.079 RON | 513.958 RON | 415.714 RON | 377.506 RON | 345.791 RON | 358.896 RON | 278.054 RON | 297.582 RON | 241.318 RON |
| Cheltuieli totale | 1.017.955 RON | 921.064 RON | 757.018 RON | 840.992 RON | 646.545 RON | 599.265 RON | 568.033 RON | 655.258 RON | 640.360 RON | 540.764 RON | 534.655 RON | 434.225 RON | 352.989 RON | 316.455 RON | 356.124 RON | 269.845 RON | 299.941 RON | 257.109 RON |
| Profit brut | 0 RON | 55.120 RON | 8.536 RON | 45.135 RON | 121.088 RON | 98.085 RON | 71.167 RON | 49.960 RON | 2.778 RON | 2.315 RON | 0 RON | 0 RON | 24.517 RON | 29.336 RON | 2.772 RON | 8.209 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 55.812 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 18.511 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 2.359 RON | 15.791 RON |
| Profit net | 0 RON | 30.833 RON | 1.034 RON | 37.351 RON | 113.966 RON | 92.925 RON | 65.195 RON | 42.908 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.598 RON | 28.305 RON | 2.772 RON | 3.334 RON | — | — |
| Pierdere neta | 78.937 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.719 RON | 159 RON | 20.697 RON | 18.511 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 6.692 RON | 15.791 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.455 RON | 5.503 RON | 1 RON | 10.090 RON | 35.090 RON | 59.661 RON | 84.242 RON | 2.005 RON | 12.516 RON | 35.343 RON | 72.801 RON | 110.027 RON | 3.057 RON | — | 595 RON | 7.738 RON | 14.880 RON | 22.585 RON |
| Active circulante | 278.238 RON | 413.775 RON | 344.088 RON | 382.506 RON | 332.436 RON | 320.972 RON | 184.518 RON | 223.829 RON | 195.151 RON | 199.133 RON | 184.855 RON | 231.048 RON | 230.142 RON | 224.287 RON | 191.082 RON | 124.201 RON | 110.489 RON | 105.918 RON |
| Stocuri | 137.326 RON | 194.665 RON | 209.338 RON | 210.625 RON | 204.601 RON | 167.913 RON | 101.187 RON | 101.638 RON | 85.411 RON | 82.515 RON | 73.684 RON | 111.937 RON | 79.479 RON | 45.330 RON | 63.659 RON | 48.617 RON | 37.679 RON | 76.238 RON |
| Creante | 97.641 RON | 164.868 RON | 97.395 RON | 126.497 RON | 117.576 RON | 108.658 RON | 77.767 RON | 108.990 RON | 91.903 RON | 103.099 RON | 88.152 RON | 108.243 RON | 124.664 RON | 157.099 RON | 105.693 RON | 72.374 RON | 69.183 RON | 15.515 RON |
| Casa si conturi la banci | 43.271 RON | 54.242 RON | 37.355 RON | 45.384 RON | 10.259 RON | 44.401 RON | 5.564 RON | 13.201 RON | 17.837 RON | 13.519 RON | 23.019 RON | 10.868 RON | 25.999 RON | 21.858 RON | 21.730 RON | 3.210 RON | 3.627 RON | 14.165 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 371 RON | 776 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 361.390 RON | 388.576 RON | 316.759 RON | 311.176 RON | 253.879 RON | 245.680 RON | 204.627 RON | 226.896 RON | 248.514 RON | 273.604 RON | 296.624 RON | 359.346 RON | 226.435 RON | 235.121 RON | 230.815 RON | 173.850 RON | 170.613 RON | 167.056 RON |
| Capitaluri proprii | -78.697 RON | 31.073 RON | 28.106 RON | 81.420 RON | 113.647 RON | 134.953 RON | 64.133 RON | -1.062 RON | -40.847 RON | -39.128 RON | -38.968 RON | -18.271 RON | 6.764 RON | -10.834 RON | -39.138 RON | -41.911 RON | -45.244 RON | -38.553 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 4 | — | 6 | 6 | 6 | 2 | — | 2 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 84 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
84 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 08:24).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.