| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 222.904 RON | -10.890 RON | 1.613.832 RON | 4.633 RON | 19.378 RON | -1.589.821 RON | 2 |
| 2023 | 299.516 RON | -90.687 RON | 1.601.888 RON | 8.379 RON | 14.578 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|
| -1.578.931 RON |
| 5 |
| 2022 | 296.928 RON | -75.587 RON | 1.516.295 RON | 13.427 RON | 14.623 RON | -1.488.245 RON | 6 |
| 2021 | 238.231 RON | -39.784 RON | 1.464.972 RON | 12.210 RON | 40.104 RON | -1.412.658 RON | 4 |
| 2020 | 147.485 RON | -51.184 RON | 1.398.100 RON | 17.504 RON | 7.723 RON | -1.372.873 RON | 3 |
| 2019 | 298.027 RON | 10.324 RON | 1.369.517 RON | 23.194 RON | 24.634 RON | -1.321.689 RON | 5 |
| 2018 | 173.503 RON | -105.920 RON | 1.377.269 RON | 25.917 RON | 19.339 RON | -1.332.013 RON | 4 |
| 2017 | 195.268 RON | -77.262 RON | 1.293.197 RON | 32.682 RON | 34.422 RON | -1.226.093 RON | 4 |
| 2016 | 191.569 RON | -159.193 RON | 1.210.598 RON | 33.923 RON | 27.843 RON | -1.148.832 RON | 8 |
| 2015 | 289.089 RON | -62.824 RON | 1.069.453 RON | 37.977 RON | 41.838 RON | -989.638 RON | 9 |
| 2014 | 249.735 RON | -78.537 RON | 988.687 RON | 23.119 RON | 38.754 RON | -926.814 RON | 9 |
| 2013 | 165.149 RON | -178.768 RON | 954.085 RON | 38.358 RON | 61.405 RON | -848.277 RON | 8 |
| 2012 | 98.828 RON | -65.014 RON | 798.457 RON | 54.899 RON | 68.645 RON | -669.509 RON | 6 |
| 2011 | 141.200 RON | -55.535 RON | 693.246 RON | 32.121 RON | 56.580 RON | -604.545 RON | 5 |
| 2010 | 153.177 RON | -101.279 RON | 694.052 RON | 69.886 RON | 75.156 RON | -549.010 RON | 6 |
| 2009 | 225.878 RON | -45.797 RON | 622.341 RON | 104.166 RON | 70.444 RON | -447.731 RON | 7 |
| 2008 | 66.346 RON | -141.286 RON | 960.404 RON | 452.587 RON | 93.686 RON | -401.934 RON | 4 |
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 222.904 RON | 299.516 RON | 296.928 RON | 238.231 RON | 147.485 RON | 298.027 RON | 173.503 RON | 195.268 RON | 191.569 RON | 289.089 RON | 249.735 RON | 165.149 RON | 98.828 RON | 141.200 RON | 153.177 RON | 225.878 RON | 66.346 RON |
| Venituri totale | 222.904 RON | 299.516 RON | 301.928 RON | 238.231 RON | 147.485 RON | 298.027 RON | 176.690 RON | 195.452 RON | 192.020 RON | 291.066 RON | 249.735 RON | 165.151 RON | 139.827 RON | 142.000 RON | |||
| Cheltuieli totale | 231.561 RON | 387.209 RON | 374.496 RON | 275.633 RON | 197.191 RON | 284.723 RON | 280.830 RON | 270.759 RON | 349.293 RON | 345.158 RON | 320.780 RON | 339.379 RON | 204.841 RON | 197.535 RON | |||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.304 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Pierdere bruta | 8.657 RON | 87.693 RON | 72.568 RON | 37.402 RON | 49.706 RON | 0 RON | 104.140 RON | 75.307 RON | 157.273 RON | — | 71.045 RON | 174.228 RON | 65.014 RON | 55.535 RON | |||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.324 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Pierdere neta | 10.890 RON | 90.687 RON | 75.587 RON | 39.784 RON | 51.184 RON | 0 RON | 105.920 RON | 77.262 RON | 159.193 RON | 62.824 RON | 78.537 RON | 178.768 RON | 65.014 RON | 55.535 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 4.633 RON | 8.379 RON | 13.427 RON | 12.210 RON | 17.504 RON | 23.194 RON | 25.917 RON | 32.682 RON | 33.923 RON | 37.977 RON | 23.119 RON | 38.358 RON | 54.899 RON | 32.121 RON | |||
| Active circulante | 19.378 RON | 14.578 RON | 14.623 RON | 40.104 RON | 7.723 RON | 24.634 RON | 19.339 RON | 34.422 RON | 27.843 RON | 41.838 RON | 38.754 RON | 61.405 RON | 68.645 RON | 56.580 RON | |||
| Stocuri | 1.181 RON | 3.194 RON | 5.827 RON | 5.624 RON | 1.163 RON | 5.677 RON | 2.845 RON | 6.747 RON | 8.220 RON | 13.534 RON | 21.261 RON | 19.202 RON | 28.906 RON | 17.177 RON | |||
| Creante | 5.996 RON | 4.811 RON | 4.775 RON | 5.241 RON | 4.953 RON | 15.665 RON | 15.621 RON | 25.943 RON | 19.209 RON | 23.108 RON | 9.225 RON | 28.584 RON | 32.125 RON | 31.452 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 12.201 RON | 6.573 RON | 4.021 RON | 29.239 RON | 1.607 RON | 3.292 RON | 873 RON | 1.732 RON | 414 RON | 5.196 RON | 8.268 RON | 13.619 RON | 7.614 RON | 7.951 RON | |||
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.045 RON | 5.404 RON | — | — | ||
| Datorii totale | 1.613.832 RON | 1.601.888 RON | 1.516.295 RON | 1.464.972 RON | 1.398.100 RON | 1.369.517 RON | 1.377.269 RON | 1.293.197 RON | 1.210.598 RON | 1.069.453 RON | 988.687 RON | 954.085 RON | 798.457 RON | 693.246 RON | |||
| Capitaluri proprii | -1.589.821 RON | -1.578.931 RON | -1.488.245 RON | -1.412.658 RON | -1.372.873 RON | -1.321.689 RON | -1.332.013 RON | -1.226.093 RON | -1.148.832 RON | -989.638 RON | -926.814 RON | -848.277 RON | -669.509 RON | -604.545 RON | |||
| Capital subscris varsat | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | — | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 200 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 2 | 5 | 6 | 4 | 3 | 5 | 4 | 4 | 8 | 9 | 9 | 8 | 6 | 5 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
| 153.534 RON |
| 229.525 RON |
| 68.596 RON |
| 249.938 RON |
| 268.433 RON |
| 208.167 RON |
| — |
| — |
| — |
| 96.404 RON |
| 38.908 RON |
| 139.571 RON |
| — |
| — |
| — |
| 101.279 RON |
| 45.797 RON |
| 141.286 RON |
| 69.886 RON |
| 104.166 RON |
| 452.587 RON |
| 75.156 RON |
| 70.444 RON |
| 93.686 RON |
| 17.415 RON |
| 19.408 RON |
| 21.069 RON |
| 49.495 RON |
| 47.119 RON |
| 64.259 RON |
| 8.246 RON |
| 3.917 RON |
| 8.358 RON |
| — |
| 12.197 RON |
| 694.052 RON |
| 622.341 RON |
| 960.404 RON |
| -549.010 RON |
| -447.731 RON |
| -401.934 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 7 |
| 4 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.