| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 493.863 RON | -6.018 RON | 11.436 RON | 24.284 RON | 146.716 RON | 159.564 RON | 2 |
| 2024 | 438.213 RON | -6.471 RON | 12.695 RON | 31.932 RON | 249.292 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 271.766 RON |
| 2 |
| 2023 | 372.078 RON | 28.113 RON | 13.007 RON | 43.781 RON | 247.463 RON | 278.237 RON | — |
| 2022 | 334.122 RON | 13.725 RON | 5.388 RON | 52.059 RON | 203.453 RON | 250.124 RON | 2 |
| 2021 | 252.716 RON | -1.536 RON | 10.229 RON | — | 246.628 RON | 236.399 RON | 2 |
| 2020 | 362.944 RON | 53.003 RON | 5.503 RON | — | 243.438 RON | 237.935 RON | 2 |
| 2019 | 264.167 RON | 27.282 RON | 3.342 RON | — | 188.274 RON | 184.932 RON | — |
| 2018 | 212.497 RON | 11.816 RON | 2.640 RON | — | 160.289 RON | 157.649 RON | 1 |
| 2017 | 167.687 RON | 4.643 RON | 2.525 RON | — | 148.358 RON | 145.833 RON | 1 |
| 2016 | 172.252 RON | 6.354 RON | 2.850 RON | — | 143.238 RON | 140.388 RON | 1 |
| 2015 | 140.441 RON | 19.025 RON | 2.800 RON | — | 136.833 RON | 134.033 RON | — |
| 2014 | 89.813 RON | 16.563 RON | 1.503 RON | 0 RON | 119.234 RON | 117.731 RON | — |
| 2013 | 92.879 RON | 15.773 RON | 3.439 RON | 527 RON | 104.080 RON | 101.168 RON | — |
| 2012 | 102.847 RON | 13.467 RON | 16.336 RON | 1.526 RON | 100.205 RON | 85.395 RON | — |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — |
| 2010 | 101.074 RON | 21.036 RON | 26.892 RON | 5.140 RON | 75.109 RON | 53.955 RON | — |
| 2009 | 109.116 RON | 15.221 RON | 31.977 RON | 5.263 RON | 59.633 RON | 32.919 RON | — |
| 2008 | 96.054 RON | 12.176 RON | 26.705 RON | — | 44.403 RON | 17.698 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 493.863 RON | 438.213 RON | 372.078 RON | 334.122 RON | 252.716 RON | 362.944 RON | 264.167 RON | 212.497 RON | 167.687 RON | 172.252 RON | 140.441 RON | 89.813 RON | 92.879 RON | 102.847 RON | 0 RON | 101.074 RON | 109.116 RON | 96.054 RON |
| Venituri totale | 502.447 RON | 449.055 RON | 372.602 RON | 334.551 RON | 253.470 RON | 362.944 RON | 264.167 RON | 212.497 RON | 167.687 RON | 172.336 RON | 140.441 RON | 89.813 RON | 92.879 RON | 102.847 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 497.449 RON | 445.990 RON | 340.768 RON | 317.485 RON | 253.029 RON | 306.312 RON | 234.243 RON | 198.556 RON | 161.366 RON | 162.276 RON | 117.202 RON | 70.556 RON | 75.269 RON | 86.681 RON | ||||
| Profit brut | 4.998 RON | 3.065 RON | 31.834 RON | 17.066 RON | 441 RON | 56.632 RON | 29.924 RON | 13.941 RON | 6.321 RON | 10.060 RON | 23.239 RON | 19.257 RON | 17.610 RON | 16.166 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 28.113 RON | 13.725 RON | 0 RON | 53.003 RON | 27.282 RON | 11.816 RON | 4.643 RON | 6.354 RON | 19.025 RON | 16.563 RON | 15.773 RON | 13.467 RON | ||||
| Pierdere neta | 6.018 RON | 6.471 RON | 0 RON | 0 RON | 1.536 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 24.284 RON | 31.932 RON | 43.781 RON | 52.059 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 527 RON | 1.526 RON | ||||
| Active circulante | 146.716 RON | 249.292 RON | 247.463 RON | 203.453 RON | 246.628 RON | 243.438 RON | 188.274 RON | 160.289 RON | 148.358 RON | 143.238 RON | 136.833 RON | 119.234 RON | 104.080 RON | 100.205 RON | ||||
| Stocuri | 103.006 RON | 101.383 RON | 112.212 RON | 120.752 RON | 129.097 RON | 136.062 RON | 154.955 RON | 152.197 RON | 146.376 RON | 141.562 RON | 133.411 RON | 117.319 RON | 102.387 RON | 97.343 RON | ||||
| Creante | 6.891 RON | 5.440 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 9.128 RON | 4.201 RON | 4.050 RON | 50 RON | 50 RON | 50 RON | 50 RON | 50 RON | — | — | ||||
| Casa si conturi la banci | 36.819 RON | 142.469 RON | 131.251 RON | 78.701 RON | 108.403 RON | 103.175 RON | 29.269 RON | 8.042 RON | 1.932 RON | 1.626 RON | 3.372 RON | 1.865 RON | 1.693 RON | 2.862 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 3.237 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||
| Datorii totale | 11.436 RON | 12.695 RON | 13.007 RON | 5.388 RON | 10.229 RON | 5.503 RON | 3.342 RON | 2.640 RON | 2.525 RON | 2.850 RON | 2.800 RON | 1.503 RON | 3.439 RON | 16.336 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 159.564 RON | 271.766 RON | 278.237 RON | 250.124 RON | 236.399 RON | 237.935 RON | 184.932 RON | 157.649 RON | 145.833 RON | 140.388 RON | 134.033 RON | 117.731 RON | 101.168 RON | 85.395 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | — | 2 | 2 | 2 | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 0 RON |
| 101.279 RON |
| 109.123 RON |
| 96.054 RON |
| — |
| 76.158 RON |
| 90.622 RON |
| 81.482 RON |
| 0 RON |
| 25.121 RON |
| 18.501 RON |
| 14.572 RON |
| 0 RON |
| 21.036 RON |
| 15.221 RON |
| 12.176 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 5.140 RON |
| 5.263 RON |
| — |
| — |
| 75.109 RON |
| 59.633 RON |
| 44.403 RON |
| — |
| 72.816 RON |
| 57.673 RON |
| 42.049 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 2.293 RON |
| 1.960 RON |
| 2.354 RON |
| 598 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 26.892 RON |
| 31.977 RON |
| 26.705 RON |
| — |
| 53.955 RON |
| 32.919 RON |
| 17.698 RON |
| — |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| — |
| — |
| — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.