ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
bloc E4A
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.200.075 RON | 57.501 RON | 238.354 RON | 23.523 RON | 1.233.009 RON | 1.018.178 RON | 4 |
| 2024 | 1.162.180 RON | -16.081 RON | 259.597 RON | 16.343 RON | 1.203.931 RON | 960.677 RON | 4 |
| 2023 | 1.232.063 RON | 197.043 RON | 241.425 RON | 26.228 RON | 1.191.954 RON | 976.758 RON | 4 |
| 2022 | 1.113.027 RON | 158.832 RON | 283.352 RON | 19.755 RON | 1.043.312 RON | 779.715 RON | 4 |
| 2021 | 1.070.987 RON | 161.844 RON | 238.853 RON | 25.204 RON | 834.532 RON | 620.883 RON | 4 |
| 2020 | 741.628 RON | 76.433 RON | 293.977 RON | 34.585 RON | 718.431 RON | 459.039 RON | 3 |
| 2019 | 794.063 RON | 76.620 RON | 247.210 RON | 41.849 RON | 587.968 RON | 382.607 RON | 5 |
| 2018 | 668.462 RON | 57.482 RON | 156.973 RON | 32.688 RON | 430.272 RON | 305.987 RON | 4 |
| 2017 | 773.646 RON | 110.313 RON | 166.214 RON | 31.963 RON | 382.756 RON | 248.505 RON | 4 |
| 2016 | 742.926 RON | 79.418 RON | 148.910 RON | 38.452 RON | 248.649 RON | 138.191 RON | 4 |
| 2015 | 655.653 RON | 73.453 RON | 211.202 RON | 47.266 RON | 222.709 RON | 58.773 RON | 4 |
| 2014 | 435.850 RON | -9.310 RON | 304.942 RON | 65.659 RON | 224.603 RON | -14.680 RON | 4 |
| 2013 | 333.666 RON | -62.694 RON | 249.698 RON | 54.807 RON | 189.521 RON | -5.370 RON | 4 |
| 2012 | 362.427 RON | 10.438 RON | 113.649 RON | 26.989 RON | 143.984 RON | 57.324 RON | 3 |
| 2011 | 251.208 RON | 26.344 RON | 100.209 RON | 17.529 RON | 129.565 RON | 46.885 RON | 2 |
| 2010 | 257.873 RON | 16.279 RON | 110.053 RON | 5.705 RON | 124.889 RON | 20.541 RON | 2 |
| 2009 | 238.926 RON | -45.383 RON | 116.281 RON | 8.055 RON | 112.488 RON | 4.262 RON | 3 |
| 2008 | 349.158 RON | 26.193 RON | 76.101 RON | 29.861 RON | 95.885 RON | 49.645 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.200.075 RON | 1.162.180 RON | 1.232.063 RON | 1.113.027 RON | 1.070.987 RON | 741.628 RON | 794.063 RON | 668.462 RON | 773.646 RON | 742.926 RON | 655.653 RON | 435.850 RON | 333.666 RON | 362.427 RON | 251.208 RON | 257.873 RON | 238.926 RON | 349.158 RON |
| Venituri totale | 1.200.164 RON | 1.173.039 RON | 1.259.021 RON | 1.113.034 RON | 1.070.996 RON | 741.634 RON | 794.068 RON | 675.617 RON | 773.649 RON | 742.928 RON | 664.665 RON | 435.860 RON | 333.679 RON | 362.437 RON | 251.218 RON | 257.888 RON | 248.969 RON | 349.198 RON |
| Cheltuieli totale | 1.113.600 RON | 1.159.107 RON | 1.051.271 RON | 944.713 RON | 898.390 RON | 659.405 RON | 709.496 RON | 611.378 RON | 654.812 RON | 643.990 RON | 583.726 RON | 445.170 RON | 396.373 RON | 350.011 RON | 219.856 RON | 235.676 RON | 290.019 RON | 318.016 RON |
| Profit brut | 86.564 RON | 13.932 RON | 207.750 RON | 168.321 RON | 172.606 RON | 82.229 RON | 84.572 RON | 64.239 RON | 118.837 RON | 98.938 RON | 80.939 RON | 0 RON | 0 RON | 12.426 RON | 31.362 RON | 22.212 RON | — | 31.182 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 9.310 RON | 62.694 RON | 0 RON | 0 RON | — | 41.050 RON | — |
| Profit net | 57.501 RON | 0 RON | 197.043 RON | 158.832 RON | 161.844 RON | 76.433 RON | 76.620 RON | 57.482 RON | 110.313 RON | 79.418 RON | 73.453 RON | 0 RON | 0 RON | 10.438 RON | 26.344 RON | 16.279 RON | — | 26.193 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 16.081 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.310 RON | 62.694 RON | 0 RON | 0 RON | — | 45.383 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 23.523 RON | 16.343 RON | 26.228 RON | 19.755 RON | 25.204 RON | 34.585 RON | 41.849 RON | 32.688 RON | 31.963 RON | 38.452 RON | 47.266 RON | 65.659 RON | 54.807 RON | 26.989 RON | 17.529 RON | 5.705 RON | 8.055 RON | 29.861 RON |
| Active circulante | 1.233.009 RON | 1.203.931 RON | 1.191.954 RON | 1.043.312 RON | 834.532 RON | 718.431 RON | 587.968 RON | 430.272 RON | 382.756 RON | 248.649 RON | 222.709 RON | 224.603 RON | 189.521 RON | 143.984 RON | 129.565 RON | 124.889 RON | 112.488 RON | 95.885 RON |
| Stocuri | 1.156.529 RON | 1.121.921 RON | 960.851 RON | 835.811 RON | 649.253 RON | 593.676 RON | 463.812 RON | 344.595 RON | 242.859 RON | 199.679 RON | 201.148 RON | 194.208 RON | 167.585 RON | 120.261 RON | 108.664 RON | 110.517 RON | 83.909 RON | 66.931 RON |
| Creante | 1.841 RON | 5.286 RON | 8.152 RON | 13.397 RON | 15.879 RON | 12.994 RON | 7.079 RON | 6.881 RON | 4.748 RON | 4.707 RON | 4.443 RON | 3.014 RON | 9.652 RON | 4.440 RON | — | 1.880 RON | 471 RON | 471 RON |
| Casa si conturi la banci | 74.639 RON | 76.724 RON | 222.951 RON | 194.104 RON | 169.400 RON | 111.761 RON | 117.077 RON | 78.796 RON | 135.149 RON | 44.263 RON | 17.118 RON | 27.381 RON | 12.284 RON | 19.283 RON | 20.901 RON | 12.492 RON | 28.108 RON | 28.483 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 1 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 238.354 RON | 259.597 RON | 241.425 RON | 283.352 RON | 238.853 RON | 293.977 RON | 247.210 RON | 156.973 RON | 166.214 RON | 148.910 RON | 211.202 RON | 304.942 RON | 249.698 RON | 113.649 RON | 100.209 RON | 110.053 RON | 116.281 RON | 76.101 RON |
| Capitaluri proprii | 1.018.178 RON | 960.677 RON | 976.758 RON | 779.715 RON | 620.883 RON | 459.039 RON | 382.607 RON | 305.987 RON | 248.505 RON | 138.191 RON | 58.773 RON | -14.680 RON | -5.370 RON | 57.324 RON | 46.885 RON | 20.541 RON | 4.262 RON | 49.645 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | — | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
401 contracte atribuite, in valoare de 232.180 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 232.156 lei.
Achizitii directe
392 de contracte
231.764 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
9 contracte
416 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.238.380 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 05:02).