Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 215.824 RON | — | 5.569 RON | -210.255 RON | — |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 215.824 RON | — | 5.569 RON |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| -210.255 RON |
| — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 215.824 RON | — | 5.569 RON | -210.255 RON | — |
| 2011 | 2.265 RON | -2.959 RON | 215.825 RON | — | 5.569 RON | -210.256 RON | — |
| 2010 | 69.019 RON | -45.284 RON | 215.797 RON | — | 8.501 RON | -207.296 RON | 2 |
| 2009 | 163.900 RON | 12.133 RON | 184.343 RON | 7.079 RON | 15.251 RON | -162.013 RON | 2 |
| 2008 | 230.333 RON | -181.743 RON | 187.149 RON | 9.578 RON | 10.540 RON | -174.146 RON | 2 |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 2.265 RON |
| 69.019 RON |
| 163.900 RON |
| 230.333 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.265 RON | 73.051 RON | 163.901 RON | 230.340 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.224 RON | 115.110 RON | 147.435 RON | 412.083 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 16.466 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.959 RON | 42.059 RON | — | 181.743 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 12.133 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.959 RON | 45.284 RON | — | 181.743 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | 7.079 RON | 9.578 RON |
| Active circulante | 5.569 RON | 5.569 RON | 5.569 RON | 5.569 RON | 8.501 RON | 15.251 RON | 10.540 RON |
| Creante | 5.568 RON | 5.568 RON | 5.568 RON | 5.568 RON | 8.420 RON | 8.424 RON | 5.892 RON |
| Casa si conturi la banci | 1 RON | 1 RON | 1 RON | 1 RON | 81 RON | 6.827 RON | 4.648 RON |
| Datorii totale | 215.824 RON | 215.824 RON | 215.824 RON | 215.825 RON | 215.797 RON | 184.343 RON | 187.149 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | — | — | — | 7.115 RON |
| Capitaluri proprii | -210.255 RON | -210.255 RON | -210.255 RON | -210.256 RON | -207.296 RON | -162.013 RON | -174.146 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | 2 | 2 | 2 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| firmăadministrator |
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.