Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 1.504.251 RON | 180.005 RON | 132.677 RON | 0 RON | 304.162 RON | 180.485 RON | 2 |
| 2024 | 1.283.230 RON | 142.016 RON | 38.735 RON | — | 181.231 RON | 142.496 RON | 3 |
| 2023 | 1.137.489 RON | 142.443 RON | 45.650 RON | — | 188.573 RON | 142.923 RON | 2 |
| 2022 | 985.928 RON | 105.379 RON | 66.548 RON | — | 172.407 RON | 105.859 RON | 3 |
| 2021 | 875.172 RON | 79.361 RON | 34.298 RON | 768 RON | 276.822 RON | 243.292 RON | 3 |
| 2020 | 978.000 RON | 89.208 RON | 40.524 RON | 1.606 RON | 259.689 RON | 220.771 RON | 3 |
| 2019 | 831.008 RON | 89.218 RON | 44.043 RON | 2.444 RON | 225.792 RON | 184.193 RON | 3 |
| 2018 | 653.137 RON | 80.241 RON | 22.848 RON | — | 159.928 RON | 137.080 RON | 5 |
| 2017 | 644.853 RON | 55.067 RON | 25.573 RON | 385 RON | 82.027 RON | 56.839 RON | 4 |
| 2016 | 673.043 RON | 38.073 RON | 23.126 RON | 764 RON | 59.535 RON | 37.173 RON | 4 |
| 2015 | 635.888 RON | 2.309 RON | 12.383 RON | 9.506 RON | 140.776 RON | 137.899 RON | 2 |
| 2014 | 664.146 RON | 18.004 RON | 11.594 RON | 26.109 RON | 146.873 RON | 161.515 RON | — |
| 2013 | 670.475 RON | 9.971 RON | 35.957 RON | 40.160 RON | 139.181 RON | 143.511 RON | 3 |
| 2012 | 748.754 RON | 30.589 RON | 53.636 RON | 52.540 RON | 134.509 RON | 133.540 RON | 3 |
| 2011 | 648.637 RON | 14.931 RON | 28.057 RON | 9.156 RON | 123.013 RON | 104.239 RON | 5 |
| 2010 | 657.110 RON | 28.421 RON | 30.571 RON | 10.463 RON | 109.289 RON | 89.308 RON | 4 |
| 2009 | 612.356 RON | 30.169 RON | 22.770 RON | 10.184 RON | 105.347 RON | 92.888 RON | 4 |
| 2008 | 551.095 RON | 32.101 RON | 22.591 RON | 8.136 RON | 77.047 RON | 62.719 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.504.251 RON | 1.283.230 RON | 1.137.489 RON | 985.928 RON | 875.172 RON | 978.000 RON | 831.008 RON | 653.137 RON | 644.853 RON | 673.043 RON | 635.888 RON | 664.146 RON | 670.475 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 748.754 RON |
| 648.637 RON |
| 657.110 RON |
| 612.356 RON |
| 551.095 RON |
| Venituri totale | 1.504.251 RON | 1.283.230 RON | 1.137.921 RON | 993.774 RON | 875.172 RON | 978.000 RON | 849.328 RON | 663.258 RON | 644.853 RON | 683.296 RON | 635.903 RON | 664.146 RON | 670.480 RON | 748.765 RON | 648.637 RON | 657.110 RON | 612.395 RON | 551.095 RON |
| Cheltuieli totale | 1.290.559 RON | 1.114.710 RON | 984.282 RON | 878.617 RON | 787.998 RON | 879.267 RON | 751.797 RON | 576.394 RON | 583.004 RON | 637.874 RON | 630.804 RON | 642.426 RON | 653.641 RON | 709.701 RON | 628.359 RON | 619.626 RON | 574.283 RON | 512.880 RON |
| Profit brut | 213.692 RON | 168.520 RON | 153.639 RON | 115.157 RON | 87.174 RON | 98.733 RON | 97.531 RON | 86.864 RON | 61.849 RON | 45.422 RON | 5.099 RON | 21.720 RON | 16.839 RON | 39.064 RON | 20.278 RON | 37.484 RON | 38.112 RON | 38.215 RON |
| Profit net | 180.005 RON | 142.016 RON | 142.443 RON | 105.379 RON | 79.361 RON | 89.208 RON | 89.218 RON | 80.241 RON | 55.067 RON | 38.073 RON | 2.309 RON | 18.004 RON | 9.971 RON | 30.589 RON | 14.931 RON | 28.421 RON | 30.169 RON | 32.101 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | 768 RON | 1.606 RON | 2.444 RON | — | 385 RON | 764 RON | 9.506 RON | 26.109 RON | 40.160 RON | 52.540 RON | 9.156 RON | 10.463 RON | 10.184 RON | 8.136 RON |
| Active circulante | 304.162 RON | 181.231 RON | 188.573 RON | 172.407 RON | 276.822 RON | 259.689 RON | 225.792 RON | 159.928 RON | 82.027 RON | 59.535 RON | 140.776 RON | 146.873 RON | 139.181 RON | 134.509 RON | 123.013 RON | 109.289 RON | 105.347 RON | 77.047 RON |
| Stocuri | 89.249 RON | 75.386 RON | 85.363 RON | 80.999 RON | 80.641 RON | 42.726 RON | 32.097 RON | 25.442 RON | 14.141 RON | 23.993 RON | 31.085 RON | 55.451 RON | 59.991 RON | 55.415 RON | 46.778 RON | 40.041 RON | 41.515 RON | 62.338 RON |
| Creante | 169.769 RON | 32.677 RON | 21.626 RON | 4.084 RON | 167.048 RON | 2.686 RON | 6.450 RON | 8.539 RON | 9.748 RON | 364 RON | 11.171 RON | 1.090 RON | 1.405 RON | 3.214 RON | 3.337 RON | 3.650 RON | 3.915 RON | 6 RON |
| Casa si conturi la banci | 45.144 RON | 73.168 RON | 81.584 RON | 87.324 RON | 29.133 RON | 214.277 RON | 187.245 RON | 125.947 RON | 58.138 RON | 35.178 RON | 98.520 RON | 90.332 RON | 77.785 RON | 75.880 RON | 72.898 RON | 65.598 RON | 59.917 RON | 14.703 RON |
| Cheltuieli in avans | 9.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 127 RON | 127 RON | 127 RON | 127 RON | 127 RON | 127 RON | 127 RON |
| Datorii totale | 132.677 RON | 38.735 RON | 45.650 RON | 66.548 RON | 34.298 RON | 40.524 RON | 44.043 RON | 22.848 RON | 25.573 RON | 23.126 RON | 12.383 RON | 11.594 RON | 35.957 RON | 53.636 RON | 28.057 RON | 30.571 RON | 22.770 RON | 22.591 RON |
| Capitaluri proprii | 180.485 RON | 142.496 RON | 142.923 RON | 105.859 RON | 243.292 RON | 220.771 RON | 184.193 RON | 137.080 RON | 56.839 RON | 37.173 RON | 137.899 RON | 161.515 RON | 143.511 RON | 133.540 RON | 104.239 RON | 89.308 RON | 92.888 RON | 62.719 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 4 | 4 | 2 | — | 3 | 3 | 5 | 4 | 4 | 3 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.