ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | -1.039 RON | 2.037 RON | — | 1.747 RON | -290 RON | — |
| 2021 | — | -3.491 RON | 266.000 RON | — | 2.627 RON | -263.373 RON | — |
| 2020 | 20.577 RON | -8.015 RON | 262.322 RON | — | 2.439 RON | -259.883 RON | 1 |
| 2019 | 72.397 RON | -25.467 RON | 295.499 RON | — | 42.269 RON | -251.868 RON | 2 |
| 2018 | 103.017 RON | -8.744 RON | 269.445 RON | — | 41.682 RON | -226.401 RON | 2 |
| 2017 | 105.935 RON | -17.349 RON | 234.275 RON | — | 15.256 RON | -217.657 RON | 1 |
| 2016 | 145.024 RON | -47.051 RON | 305.470 RON | — | 101.348 RON | -200.308 RON | — |
| 2015 | 289.156 RON | -93.433 RON | 284.162 RON | — | 123.822 RON | -153.257 RON | 2 |
| 2014 | 484.684 RON | 2.678 RON | 252.102 RON | — | 182.198 RON | -59.824 RON | 4 |
| 2013 | 324.972 RON | -8.429 RON | 238.466 RON | — | 162.615 RON | -62.502 RON | 4 |
| 2012 | 481.605 RON | 44.034 RON | 189.455 RON | — | 119.037 RON | -54.073 RON | 4 |
| 2011 | 178.990 RON | 8.430 RON | 260.899 RON | — | 162.792 RON | -98.107 RON | 3 |
| 2010 | 188.911 RON | -12.594 RON | 237.485 RON | — | 131.924 RON | -104.912 RON | 1 |
| 2009 | 272.429 RON | -50.247 RON | 186.632 RON | — | 93.633 RON | -92.318 RON | 1 |
| 2008 | 562.720 RON | -50.820 RON | 99.427 RON | 11.856 RON | 44.167 RON | -42.071 RON | 2 |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | 20.577 RON | 72.397 RON | 103.017 RON | 105.935 RON | 145.024 RON | 289.156 RON | 484.684 RON | 324.972 RON | 481.605 RON | 178.990 RON | 188.911 RON | 272.429 RON | 562.720 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 20.579 RON | 72.398 RON | 103.017 RON | 105.935 RON | 145.024 RON | 289.156 RON | 484.684 RON | 324.972 RON | 481.701 RON | 178.990 RON | 190.801 RON | 273.174 RON | 581.252 RON |
| Cheltuieli totale | 1.039 RON | 3.491 RON | 28.024 RON | 97.141 RON | 110.730 RON | 122.248 RON | 189.173 RON | 382.589 RON | 482.006 RON | 333.401 RON | 437.667 RON | 170.560 RON | 198.520 RON | 317.688 RON | 632.072 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.678 RON | 0 RON | 44.034 RON | 8.430 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 1.039 RON | 3.491 RON | 7.445 RON | 24.743 RON | 7.713 RON | 16.313 RON | 44.149 RON | 93.433 RON | 0 RON | 8.429 RON | 0 RON | 0 RON | 7.719 RON | 44.514 RON | 50.820 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.678 RON | 0 RON | 44.034 RON | 8.430 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 1.039 RON | 3.491 RON | 8.015 RON | 25.467 RON | 8.744 RON | 17.349 RON | 47.051 RON | 93.433 RON | 0 RON | 8.429 RON | 0 RON | 0 RON | 12.594 RON | 50.247 RON | 50.820 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 11.856 RON |
| Active circulante | 1.747 RON | 2.627 RON | 2.439 RON | 42.269 RON | 41.682 RON | 15.256 RON | 101.348 RON | 123.822 RON | 182.198 RON | 162.615 RON | 119.037 RON | 162.792 RON | 131.924 RON | 93.633 RON | 44.167 RON |
| Stocuri | — | — | — | 38.990 RON | 37.668 RON | 13.539 RON | 89.506 RON | 114.709 RON | 170.097 RON | 149.077 RON | 103.433 RON | 142.110 RON | 106.035 RON | 73.394 RON | 32.474 RON |
| Creante | 1.747 RON | 1.550 RON | 939 RON | 1.645 RON | 3.571 RON | 1.470 RON | — | 5.043 RON | 2.231 RON | 1.651 RON | 10.403 RON | 13.336 RON | 24.920 RON | 19.375 RON | 8.398 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 1.077 RON | 1.500 RON | 1.634 RON | 443 RON | 247 RON | 11.842 RON | 4.070 RON | 9.870 RON | 11.887 RON | 5.201 RON | 7.346 RON | 969 RON | 864 RON | 3.295 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | 1.362 RON | 1.362 RON | 1.362 RON | 3.814 RON | 7.083 RON | 10.080 RON | 13.349 RON | 16.345 RON | — | 649 RON | 832 RON | 1.333 RON |
| Datorii totale | 2.037 RON | 266.000 RON | 262.322 RON | 295.499 RON | 269.445 RON | 234.275 RON | 305.470 RON | 284.162 RON | 252.102 RON | 238.466 RON | 189.455 RON | 260.899 RON | 237.485 RON | 186.632 RON | 99.427 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 151 RON | — |
| Capitaluri proprii | -290 RON | -263.373 RON | -259.883 RON | -251.868 RON | -226.401 RON | -217.657 RON | -200.308 RON | -153.257 RON | -59.824 RON | -62.502 RON | -54.073 RON | -98.107 RON | -104.912 RON | -92.318 RON | -42.071 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | 2 | 2 | 1 | — | 2 | 4 | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 | 2 |