ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Clădire Auto Dacia, camera 0.8, parter
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
În temeiul art. 406 alin 1 Cod proc. civ ia act de renunţarea la judecarea cererii de chemare în judecată, având ca obiect validare poprire, formulată de creditorul INVESTCAPITAL LTD, cu adresă pentru comunicarea actelor de procedură la sediul Managerului de Active, Kruk Romania SRL, situat în ...în contradictoriu cu terţul poprit TECHNOAXA GROUP SRL, având următoarele date de identificare: .... ?i debitorul BRINARU CATALIN, având următoarele date de identificare: ..... Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Costeşti. Pronunţată astăzi, 16.07.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 16.07.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 02.07.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 02.07.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 19.06.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 599.353 RON | 64.686 RON | 483.985 RON | 0 RON | 361.875 RON | -122.110 RON | 1 |
| 2024 | 500.229 RON | 6.830 RON | 575.717 RON | 681 RON | 388.240 RON | -186.796 RON | 3 |
| 2023 | 369.092 RON | 11.703 RON | 598.091 RON | 44.911 RON | 302.730 RON | -198.311 RON | 4 |
| 2022 | 474.611 RON | 35.837 RON | 673.722 RON | 31.148 RON | 416.695 RON | -210.014 RON | 5 |
| 2020 | 663.297 RON | 47.590 RON | 488.733 RON | 34.104 RON | 180.872 RON | -273.757 RON | 6 |
| 2019 | 799.579 RON | 48.149 RON | 744.601 RON | 37.177 RON | 386.077 RON | -321.347 RON | 7 |
| 2018 | 335.453 RON | 2.122 RON | 888.562 RON | 30.546 RON | 488.520 RON | -369.496 RON | 8 |
| 2017 | 321.553 RON | 961 RON | 671.050 RON | 7.553 RON | 291.179 RON | -372.318 RON | 15 |
| 2016 | 335.768 RON | 64.999 RON | 534.386 RON | 13.572 RON | 162.718 RON | -358.096 RON | 12 |
| 2015 | 524.522 RON | 36.549 RON | 551.189 RON | 9.485 RON | 153.718 RON | -387.986 RON | 14 |
| 2014 | 348.885 RON | 1.696 RON | 705.214 RON | 8.274 RON | 272.405 RON | -424.535 RON | 17 |
| 2013 | 379.593 RON | -194.654 RON | 556.805 RON | 28.300 RON | 102.273 RON | -426.232 RON | 19 |
| 2012 | 578.412 RON | -48.892 RON | 499.794 RON | 135.903 RON | 186.271 RON | -177.620 RON | 19 |
| 2011 | 379.306 RON | -108.818 RON | 493.900 RON | 142.949 RON | 222.223 RON | -128.728 RON | 21 |
| 2010 | 664.183 RON | -146.692 RON | 351.234 RON | 15.395 RON | 315.929 RON | -19.910 RON | 16 |
| 2009 | 797.310 RON | 10.635 RON | 159.769 RON | 23.625 RON | 262.926 RON | 126.782 RON | 17 |
| 2008 | 863.389 RON | 70.868 RON | 19.380 RON | 37.125 RON | 98.402 RON | 116.147 RON | 7 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 599.353 RON | 500.229 RON | 369.092 RON | 474.611 RON | 663.297 RON | 799.579 RON | 335.453 RON | 321.553 RON | 335.768 RON | 524.522 RON | 348.885 RON | 379.593 RON | 578.412 RON | 379.306 RON | 664.183 RON | 797.310 RON | 863.389 RON |
| Venituri totale | 599.360 RON | 500.236 RON | 369.092 RON | 477.190 RON | 795.937 RON | 815.105 RON | 495.332 RON | 467.130 RON | 435.768 RON | 537.775 RON | 487.187 RON | 387.980 RON | 586.063 RON | 391.642 RON | 666.634 RON | 804.241 RON | 868.387 RON |
| Cheltuieli totale | 520.407 RON | 481.809 RON | 353.941 RON | 436.731 RON | 740.223 RON | 757.447 RON | 489.841 RON | 462.918 RON | 370.769 RON | 501.226 RON | 485.491 RON | 582.634 RON | 634.955 RON | 499.812 RON | 806.876 RON | 786.491 RON | 785.461 RON |
| Profit brut | 78.953 RON | 18.427 RON | 15.151 RON | 40.459 RON | 55.714 RON | 57.658 RON | 5.491 RON | 4.212 RON | 64.999 RON | 36.549 RON | 1.696 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 17.750 RON | 82.926 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 194.654 RON | 48.892 RON | 108.170 RON | 140.242 RON | — | — |
| Profit net | 64.686 RON | 6.830 RON | 11.703 RON | 35.837 RON | 47.590 RON | 48.149 RON | 2.122 RON | 961 RON | 64.999 RON | 36.549 RON | 1.696 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 10.635 RON | 70.868 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 194.654 RON | 48.892 RON | 108.818 RON | 146.692 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 681 RON | 44.911 RON | 31.148 RON | 34.104 RON | 37.177 RON | 30.546 RON | 7.553 RON | 13.572 RON | 9.485 RON | 8.274 RON | 28.300 RON | 135.903 RON | 142.949 RON | 15.395 RON | 23.625 RON | 37.125 RON |
| Active circulante | 361.875 RON | 388.240 RON | 302.730 RON | 416.695 RON | 180.872 RON | 386.077 RON | 488.520 RON | 291.179 RON | 162.718 RON | 153.718 RON | 272.405 RON | 102.273 RON | 186.271 RON | 222.223 RON | 315.929 RON | 262.926 RON | 98.402 RON |
| Stocuri | 0 RON | 74.867 RON | 96.142 RON | 279.720 RON | 25.251 RON | 251.619 RON | 381.012 RON | 186.184 RON | 28.727 RON | — | 170.919 RON | — | 41.140 RON | — | 21.653 RON | — | — |
| Creante | 320.065 RON | 276.792 RON | 162.509 RON | 116.026 RON | 150.914 RON | 87.308 RON | 74.616 RON | 76.489 RON | 116.332 RON | 97.888 RON | 85.653 RON | 72.496 RON | 59.950 RON | 61.882 RON | 139.089 RON | 205.044 RON | 29.363 RON |
| Casa si conturi la banci | 41.810 RON | 36.581 RON | 44.079 RON | 20.949 RON | 4.707 RON | 47.150 RON | 32.892 RON | 28.506 RON | 17.659 RON | 55.830 RON | 15.833 RON | 29.777 RON | 85.181 RON | 160.341 RON | 155.187 RON | 57.882 RON | 69.039 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 52.139 RON | 15.865 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 483.985 RON | 575.717 RON | 598.091 RON | 673.722 RON | 488.733 RON | 744.601 RON | 888.562 RON | 671.050 RON | 534.386 RON | 551.189 RON | 705.214 RON | 556.805 RON | 499.794 RON | 493.900 RON | 351.234 RON | 159.769 RON | 19.380 RON |
| Capitaluri proprii | -122.110 RON | -186.796 RON | -198.311 RON | -210.014 RON | -273.757 RON | -321.347 RON | -369.496 RON | -372.318 RON | -358.096 RON | -387.986 RON | -424.535 RON | -426.232 RON | -177.620 RON | -128.728 RON | -19.910 RON | 126.782 RON | 116.147 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 15 | 12 | 14 | 17 | 19 | 19 | 21 | 16 | 17 | 7 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
18 contracte atribuite, in valoare de 621.458 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 497.548 lei.
Achizitii directe
15 contracte
497.533 lei
Licitatii publice
1 contract
60.283 lei
Achizitii offline
2 contracte
63.643 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 11:29).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
AIR SERVICE DELTA SRLCUI 10868600 | 2 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.