Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 111.319.011 RON | 905.455 RON | 37.095.078 RON | 5.315.816 RON | 36.753.932 RON | 5.039.559 RON | 92 |
| 2024 | 85.584.661 RON | 843.395 RON | 28.333.375 RON | 5.958.713 RON | 26.829.279 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
parter, camera 13
parter și subsol
bl. 601, parter
| 4.524.354 RON |
| 85 |
| 2023 | 67.983.175 RON | 741.102 RON | 23.121.845 RON | 3.406.504 RON | 23.188.326 RON | 3.980.959 RON | 78 |
| 2022 | 52.001.000 RON | 729.653 RON | 18.586.945 RON | 3.066.736 RON | 18.880.297 RON | 3.552.357 RON | 67 |
| 2021 | 43.948.863 RON | 997.613 RON | 14.122.949 RON | 2.765.543 RON | 14.618.413 RON | 3.472.704 RON | 60 |
| 2020 | 43.983.246 RON | 624.041 RON | 13.520.014 RON | 2.351.963 RON | 13.986.703 RON | 2.975.091 RON | 57 |
| 2019 | 46.005.633 RON | 473.302 RON | 14.925.574 RON | 2.569.844 RON | 15.005.590 RON | 2.801.050 RON | 58 |
| 2018 | 33.163.496 RON | 341.563 RON | 32.451.924 RON | 2.381.928 RON | 32.274.842 RON | 2.359.134 RON | 57 |
| 2017 | 23.822.188 RON | 211.316 RON | 11.094.115 RON | 1.836.283 RON | 11.244.717 RON | 2.017.570 RON | 43 |
| 2016 | 21.163.362 RON | 612.036 RON | 6.864.955 RON | 1.563.811 RON | 7.407.399 RON | 2.106.255 RON | 33 |
| 2015 | 17.303.287 RON | 229.087 RON | 5.928.954 RON | 1.651.418 RON | 6.296.402 RON | 1.978.543 RON | 29 |
| 2014 | 11.718.561 RON | 526.358 RON | 5.706.758 RON | 1.201.055 RON | 6.272.856 RON | 1.749.456 RON | 17 |
| 2013 | 7.268.551 RON | 760.832 RON | 4.928.539 RON | 878.935 RON | 5.271.811 RON | 1.223.097 RON | 11 |
| 2012 | 2.963.538 RON | 187.328 RON | 2.646.817 RON | 722.421 RON | 2.413.182 RON | 462.265 RON | 7 |
| 2011 | 1.962.072 RON | 129.991 RON | 1.484.440 RON | 437.680 RON | 1.300.774 RON | 258.645 RON | 6 |
| 2010 | 1.687.751 RON | 42.338 RON | 1.186.561 RON | 329.197 RON | 921.607 RON | 128.654 RON | 4 |
| 2009 | 2.696.946 RON | 79.521 RON | 1.182.108 RON | 353.450 RON | 851.949 RON | 86.316 RON | 4 |
| 2008 | 1.373.127 RON | 12.304 RON | 688.208 RON | 32.584 RON | 662.420 RON | 6.796 RON | 4 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 111.319.011 RON | 85.584.661 RON | 67.983.175 RON | 52.001.000 RON | 43.948.863 RON | 43.983.246 RON | 46.005.633 RON | 33.163.496 RON | 23.822.188 RON | 21.163.362 RON | 17.303.287 RON | 11.718.561 RON | 7.268.551 RON | 2.963.538 RON | 1.962.072 RON | 1.687.751 RON | 2.696.946 RON | 1.373.127 RON |
| Venituri totale | 111.485.569 RON | 85.661.698 RON | 68.040.792 RON | 52.068.395 RON | 43.957.431 RON | 43.985.584 RON | 46.018.448 RON | 33.169.332 RON | 23.828.737 RON | 21.227.604 RON | 17.321.196 RON | 11.727.348 RON | 7.268.845 RON | 2.963.591 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 110.411.353 RON | 84.659.954 RON | 67.154.215 RON | 51.207.866 RON | 42.803.552 RON | 43.278.499 RON | 45.471.768 RON | 32.773.566 RON | 23.577.907 RON | 20.510.252 RON | 17.044.057 RON | 11.113.055 RON | 6.381.484 RON | 2.746.731 RON | ||||
| Profit brut | 1.074.216 RON | 1.001.744 RON | 886.577 RON | 860.529 RON | 1.153.879 RON | 707.085 RON | 546.680 RON | 395.766 RON | 250.830 RON | 717.352 RON | 277.139 RON | 614.293 RON | 887.361 RON | 216.860 RON | ||||
| Profit net | 905.455 RON | 843.395 RON | 741.102 RON | 729.653 RON | 997.613 RON | 624.041 RON | 473.302 RON | 341.563 RON | 211.316 RON | 612.036 RON | 229.087 RON | 526.358 RON | 760.832 RON | 187.328 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 5.315.816 RON | 5.958.713 RON | 3.406.504 RON | 3.066.736 RON | 2.765.543 RON | 2.351.963 RON | 2.569.844 RON | 2.381.928 RON | 1.836.283 RON | 1.563.811 RON | 1.651.418 RON | 1.201.055 RON | 878.935 RON | 722.421 RON | ||||
| Active circulante | 36.753.932 RON | 26.829.279 RON | 23.188.326 RON | 18.880.297 RON | 14.618.413 RON | 13.986.703 RON | 15.005.590 RON | 32.274.842 RON | 11.244.717 RON | 7.407.399 RON | 6.296.402 RON | 6.272.856 RON | 5.271.811 RON | 2.413.182 RON | ||||
| Stocuri | 13.374.883 RON | 10.450.700 RON | 7.393.444 RON | 6.483.509 RON | 4.822.813 RON | 4.456.484 RON | 5.210.256 RON | 2.967.337 RON | 2.788.895 RON | 3.228.832 RON | 3.707.823 RON | 3.672.295 RON | 1.999.255 RON | 578.639 RON | ||||
| Creante | 19.998.634 RON | 15.616.818 RON | 15.470.180 RON | 11.845.516 RON | 8.462.312 RON | 9.076.959 RON | 9.246.757 RON | 29.102.572 RON | 8.300.334 RON | 2.605.304 RON | 2.431.499 RON | 2.541.692 RON | 3.075.701 RON | 1.806.286 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 3.380.415 RON | 761.761 RON | 324.702 RON | 551.272 RON | 1.333.288 RON | 453.260 RON | 548.577 RON | 204.933 RON | 155.488 RON | 1.573.263 RON | 157.080 RON | 58.869 RON | 196.855 RON | 28.257 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 64.889 RON | 69.737 RON | 507.974 RON | 192.269 RON | 211.697 RON | 159.207 RON | 156.415 RON | 185.707 RON | 30.685 RON | — | — | -17.697 RON | 890 RON | -26.521 RON | ||||
| Datorii totale | 37.095.078 RON | 28.333.375 RON | 23.121.845 RON | 18.586.945 RON | 14.122.949 RON | 13.520.014 RON | 14.925.574 RON | 32.451.924 RON | 11.094.115 RON | 6.864.955 RON | 5.928.954 RON | 5.706.758 RON | 4.928.539 RON | 2.646.817 RON | ||||
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | 2.768 RON | 5.225 RON | 31.419 RON | — | — | 40.323 RON | — | — | — | ||||
| Capitaluri proprii | 5.039.559 RON | 4.524.354 RON | 3.980.959 RON | 3.552.357 RON | 3.472.704 RON | 2.975.091 RON | 2.801.050 RON | 2.359.134 RON | 2.017.570 RON | 2.106.255 RON | 1.978.543 RON | 1.749.456 RON | 1.223.097 RON | 462.265 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 92 | 85 | 78 | 67 | 60 | 57 | 58 | 57 | 43 | 33 | 29 | 17 | 11 | 7 | 6 |
| 1.967.962 RON |
| 1.687.889 RON |
| 2.704.877 RON |
| 1.373.267 RON |
| 1.816.409 RON |
| 1.633.563 RON |
| 2.610.270 RON |
| 1.359.332 RON |
| 151.553 RON |
| 54.326 RON |
| 94.607 RON |
| 13.935 RON |
| 129.991 RON |
| 42.338 RON |
| 79.521 RON |
| 12.304 RON |
| 437.680 RON |
| 329.197 RON |
| 353.450 RON |
| 32.584 RON |
| 1.300.774 RON |
| 921.607 RON |
| 851.949 RON |
| 662.420 RON |
| 240.147 RON |
| 215.765 RON |
| 170.588 RON |
| 188.760 RON |
| 1.029.035 RON |
| 703.838 RON |
| 650.054 RON |
| 164.191 RON |
| 31.592 RON |
| 2.004 RON |
| 31.307 RON |
| 309.469 RON |
| 4.631 RON |
| 64.411 RON |
| 63.025 RON |
| — |
| 1.484.440 RON |
| 1.186.561 RON |
| 1.182.108 RON |
| 688.208 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 258.645 RON |
| 128.654 RON |
| 86.316 RON |
| 6.796 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 4 |
| 4 |
| 4 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
În temeiul art.200 Cod de procedură civilă anulează cererea de chematre în judecată formulată de CIOMAGA IULIAN ALEXANDRU. Cu drept de a formula cerere de reexaminare împotriva prezentei încheieri, în termen de 15 zile de la data comunicării, ce se va depune la Tribunalul Iaşi. Pronunţată astăzi, 26 martie 2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, la cerere, de către grefa instanţei de judecată.
În temeiul art.200 Cod de procedură civilă anulează cererea de chematre în judecată formulată de CIOMAGA IULIAN ALEXANDRU . Cu drept de a formula cerere de reexaminare împotriva prezentei încheieri, în termen de 15 zile de la data comunicării, ce se va depune la Tribunalul Iaşi. Pronunţată astăzi, 18.02.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, la cerere, de către grefa instanţei de judecată.
Amână pronunţarea pentru data de 18.02.2026, când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei conform art. 396 alin. 2 Cod procedură civilă.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
4.525 de contracte atribuite, in valoare de 4.117.156 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
1 achizitie exclusa ca posibil eronata. Vezi tabul in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 3.629.672 lei.
Achizitii directe
4.489 de contracte
3.625.183 lei
Licitatii publice
3 contracte
383.937 lei
Achizitii offline
33 de contracte
108.036 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 156 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 02:04).