ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.154.120 RON | 269.817 RON | 11.264.939 RON | 3.487.570 RON | 10.231.741 RON | 2.454.372 RON | 6 |
| 2024 | 14.100.282 RON | 413.344 RON | 8.551.020 RON | 3.591.624 RON | 8.193.951 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Extravilan mun. Galaţi, T 107, P 9/1
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
| 3.234.555 RON |
| 5 |
| 2023 | 13.915.022 RON | 1.104.369 RON | 6.728.174 RON | 3.957.386 RON | 5.591.998 RON | 2.821.210 RON | 9 |
| 2022 | 4.944.373 RON | 412.519 RON | 6.536.566 RON | 4.420.269 RON | 4.038.294 RON | 1.716.841 RON | 9 |
| 2021 | 4.831.480 RON | 856.259 RON | 4.226.605 RON | 5.487.452 RON | 1.876.741 RON | 2.104.323 RON | 8 |
| 2020 | 4.765.713 RON | 688.107 RON | 2.001.779 RON | 4.864.014 RON | 849.298 RON | 1.933.068 RON | 10 |
| 2019 | 4.684.101 RON | 405.872 RON | 2.577.689 RON | 5.033.656 RON | 1.372.279 RON | 1.244.961 RON | 11 |
| 2018 | 4.607.608 RON | 883.062 RON | 3.707.351 RON | 4.744.383 RON | 3.285.172 RON | 1.419.089 RON | 10 |
| 2017 | 3.922.685 RON | 494.335 RON | 1.346.123 RON | 1.283.028 RON | 1.373.594 RON | 1.030.362 RON | 9 |
| 2016 | 4.408.424 RON | 100.533 RON | 1.514.338 RON | 1.573.190 RON | 913.986 RON | 536.027 RON | 8 |
| 2015 | 4.732.437 RON | 73.983 RON | 1.617.243 RON | 2.335.167 RON | 406.141 RON | 536.027 RON | 12 |
| 2014 | 3.386.024 RON | 333.981 RON | 1.497.985 RON | 2.015.253 RON | 728.355 RON | 462.044 RON | 9 |
| 2013 | 2.267.519 RON | 25.785 RON | 599.026 RON | 411.603 RON | 314.099 RON | 128.063 RON | 7 |
| 2012 | 1.958.912 RON | 7.434 RON | 958.361 RON | 261.209 RON | 799.430 RON | 102.278 RON | 7 |
| 2011 | 2.321.794 RON | 7.780 RON | 974.474 RON | 205.967 RON | 863.351 RON | 94.844 RON | 5 |
| 2010 | 2.197.014 RON | 33.313 RON | 294.921 RON | 121.152 RON | 260.823 RON | 87.064 RON | 2 |
| 2009 | 916.595 RON | 29.567 RON | 647.776 RON | 7.073 RON | 694.454 RON | 53.751 RON | 3 |
| 2008 | 1.241.862 RON | 4.860 RON | 478.044 RON | — | 502.228 RON | 24.184 RON | 5 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 14.154.120 RON | 14.100.282 RON | 13.915.022 RON | 4.944.373 RON | 4.831.480 RON | 4.765.713 RON | 4.684.101 RON | 4.607.608 RON | 3.922.685 RON | 4.408.424 RON | 4.732.437 RON | 3.386.024 RON | 2.267.519 RON | 1.958.912 RON | 2.321.794 RON | 2.197.014 RON | 916.595 RON | 1.241.862 RON |
| Venituri totale | 14.154.125 RON | 14.100.425 RON | 11.840.872 RON | 6.524.498 RON | 6.964.387 RON | 5.727.240 RON | 5.159.180 RON | 4.607.844 RON | 3.865.876 RON | 4.697.754 RON | 4.732.318 RON | 3.382.291 RON | 2.250.824 RON | 1.900.074 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 13.861.685 RON | 13.616.395 RON | 10.684.816 RON | 6.064.676 RON | 6.059.813 RON | 4.990.757 RON | 4.704.928 RON | 3.681.408 RON | 3.276.529 RON | 4.575.507 RON | 4.644.197 RON | 3.044.124 RON | 2.219.915 RON | 1.891.206 RON | ||||
| Profit brut | 292.440 RON | 484.030 RON | 1.156.056 RON | 459.822 RON | 904.574 RON | 736.483 RON | 454.252 RON | 926.436 RON | 589.347 RON | 122.247 RON | 88.121 RON | 338.167 RON | 30.909 RON | 8.868 RON | ||||
| Profit net | 269.817 RON | 413.344 RON | 1.104.369 RON | 412.519 RON | 856.259 RON | 688.107 RON | 405.872 RON | 883.062 RON | 494.335 RON | 100.533 RON | 73.983 RON | 333.981 RON | 25.785 RON | 7.434 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 3.487.570 RON | 3.591.624 RON | 3.957.386 RON | 4.420.269 RON | 5.487.452 RON | 4.864.014 RON | 5.033.656 RON | 4.744.383 RON | 1.283.028 RON | 1.573.190 RON | 2.335.167 RON | 2.015.253 RON | 411.603 RON | 261.209 RON | ||||
| Active circulante | 10.231.741 RON | 8.193.951 RON | 5.591.998 RON | 4.038.294 RON | 1.876.741 RON | 849.298 RON | 1.372.279 RON | 3.285.172 RON | 1.373.594 RON | 913.986 RON | 406.141 RON | 728.355 RON | 314.099 RON | 799.430 RON | ||||
| Stocuri | 16.221 RON | 61.092 RON | 707.908 RON | 3.392.701 RON | 1.714.086 RON | 318.352 RON | 231.626 RON | 45.138 RON | 2.386 RON | 207.861 RON | 46.231 RON | 30.240 RON | 108.307 RON | 307.561 RON | ||||
| Creante | 10.148.778 RON | 8.087.461 RON | 4.861.642 RON | 607.431 RON | 152.045 RON | 491.009 RON | 828.726 RON | 2.719.481 RON | 635.564 RON | 462.174 RON | 281.805 RON | 692.358 RON | 176.381 RON | 490.270 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 66.742 RON | 45.398 RON | 22.448 RON | 38.162 RON | 10.610 RON | 39.937 RON | 311.927 RON | 520.553 RON | 735.644 RON | 243.951 RON | 78.105 RON | 5.757 RON | 29.411 RON | 1.599 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 0 RON | 531 RON | 0 RON | 0 RON | 9.561 RON | 2.809 RON | 470 RON | 3.577 RON | 9.384 RON | 1.387 RON | — | ||||
| Datorii totale | 11.264.939 RON | 8.551.020 RON | 6.728.174 RON | 6.536.566 RON | 4.226.605 RON | 2.001.779 RON | 2.577.689 RON | 3.707.351 RON | 1.346.123 RON | 1.514.338 RON | 1.617.243 RON | 1.497.985 RON | 599.026 RON | 958.361 RON | ||||
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 205.156 RON | 1.033.796 RON | 1.778.465 RON | 2.583.285 RON | 2.912.676 RON | 282.946 RON | 437.281 RON | 591.615 RON | 792.963 RON | — | — | ||||
| Capitaluri proprii | 2.454.372 RON | 3.234.555 RON | 2.821.210 RON | 1.716.841 RON | 2.104.323 RON | 1.933.068 RON | 1.244.961 RON | 1.419.089 RON | 1.030.362 RON | 536.027 RON | 536.027 RON | 462.044 RON | 128.063 RON | 102.278 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 6 | 5 | 9 | 9 | 8 | 10 | 11 | 10 | 9 | 8 | 12 | 9 | 7 | 7 | 5 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 2.530.121 RON |
| 2.188.453 RON |
| 830.469 RON |
| 1.336.941 RON |
| 2.520.655 RON |
| 2.148.690 RON |
| 795.152 RON |
| 1.330.965 RON |
| 9.466 RON |
| 39.763 RON |
| 35.317 RON |
| 5.976 RON |
| 7.780 RON |
| 33.313 RON |
| 29.567 RON |
| 4.860 RON |
| 205.967 RON |
| 121.152 RON |
| 7.073 RON |
| — |
| 863.351 RON |
| 260.823 RON |
| 694.454 RON |
| 502.228 RON |
| 285.927 RON |
| 214.331 RON |
| 237.726 RON |
| 130.125 RON |
| 534.896 RON |
| 39.600 RON |
| 453.870 RON |
| 319.126 RON |
| 42.528 RON |
| 6.892 RON |
| 2.858 RON |
| 52.977 RON |
| — |
| 10 RON |
| — |
| — |
| 974.474 RON |
| 294.921 RON |
| 647.776 RON |
| 478.044 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 94.844 RON |
| 87.064 RON |
| 53.751 RON |
| 24.184 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 2 |
| 3 |
| 5 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
3 contracte atribuite, in valoare de 7.770 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 7.773 lei.
Achizitii directe
3 contracte
7.770 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 158 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 21:50).
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.