ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.329.480 RON | 607.851 RON | 82.816 RON | 876.804 RON | 522.099 RON | 1.316.087 RON | 3 |
| 2024 | 927.411 RON | 351.152 RON | 32.212 RON | 592.200 RON | 725.376 RON | 1.285.364 RON | 3 |
| 2023 | 733.108 RON | 251.535 RON | 196.921 RON | 628.076 RON | 618.985 RON | 1.072.409 RON | 2 |
| 2022 | 568.786 RON | 117.345 RON | 407.619 RON | 323.384 RON | 885.781 RON | 820.874 RON | 2 |
| 2021 | 578.192 RON | 206.862 RON | 379.108 RON | 172.510 RON | 890.799 RON | 703.529 RON | 2 |
| 2020 | 477.485 RON | 128.087 RON | 376.318 RON | 185.253 RON | 671.492 RON | 496.667 RON | 2 |
| 2019 | 450.498 RON | 69.497 RON | 285.460 RON | 122.698 RON | 516.510 RON | 368.580 RON | 2 |
| 2018 | 439.956 RON | 110.860 RON | 330.152 RON | 131.052 RON | 488.395 RON | 299.083 RON | 2 |
| 2017 | 499.192 RON | 135.920 RON | 496.412 RON | 76.294 RON | 598.806 RON | 188.223 RON | 2 |
| 2016 | 265.348 RON | 96.422 RON | 455.056 RON | 98.027 RON | 405.759 RON | 52.304 RON | 2 |
| 2015 | 340.568 RON | 6.695 RON | 445.352 RON | 77.654 RON | 320.005 RON | -44.119 RON | 2 |
| 2014 | 242.015 RON | -8.519 RON | 490.165 RON | 82.088 RON | 353.688 RON | -50.814 RON | 2 |
| 2013 | 241.051 RON | 7.602 RON | 413.720 RON | 69.712 RON | 318.471 RON | -42.295 RON | 2 |
| 2012 | 241.013 RON | -100.853 RON | 354.482 RON | 58.350 RON | 266.584 RON | -49.898 RON | 1 |
| 2011 | 262.463 RON | 2.439 RON | 238.553 RON | 82.613 RON | 206.896 RON | 50.956 RON | 2 |
| 2010 | 214.988 RON | 18.915 RON | 172.698 RON | 48.639 RON | 172.594 RON | 48.535 RON | 1 |
| 2009 | 211.623 RON | 10.432 RON | 137.962 RON | 53.293 RON | 114.289 RON | 29.620 RON | 1 |
| 2008 | 294.374 RON | 5.307 RON | 100.281 RON | 7.945 RON | 111.524 RON | 19.188 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.329.480 RON | 927.411 RON | 733.108 RON | 568.786 RON | 578.192 RON | 477.485 RON | 450.498 RON | 439.956 RON | 499.192 RON | 265.348 RON | 340.568 RON | 242.015 RON | 241.051 RON | 241.013 RON | 262.463 RON | 214.988 RON | 211.623 RON | 294.374 RON |
| Venituri totale | 1.562.283 RON | 1.425.092 RON | 1.187.095 RON | 568.786 RON | 581.548 RON | 484.806 RON | 488.925 RON | 445.054 RON | 505.918 RON | 273.683 RON | 340.569 RON | 242.016 RON | 254.575 RON | 295.148 RON | 262.272 RON | 214.996 RON | 211.770 RON | 294.417 RON |
| Cheltuieli totale | 880.833 RON | 1.036.796 RON | 924.287 RON | 445.751 RON | 368.904 RON | 351.941 RON | 414.539 RON | 329.736 RON | 364.917 RON | 174.525 RON | 323.511 RON | 243.275 RON | 239.530 RON | 396.001 RON | 255.509 RON | 190.498 RON | 197.784 RON | 287.454 RON |
| Profit brut | 681.450 RON | 388.296 RON | 262.808 RON | 123.035 RON | 212.644 RON | 132.865 RON | 74.386 RON | 115.318 RON | 141.001 RON | 99.158 RON | 17.058 RON | 0 RON | 15.045 RON | 0 RON | 6.763 RON | 24.498 RON | 13.986 RON | 6.963 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.259 RON | 0 RON | 100.853 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 607.851 RON | 351.152 RON | 251.535 RON | 117.345 RON | 206.862 RON | 128.087 RON | 69.497 RON | 110.860 RON | 135.920 RON | 96.422 RON | 6.695 RON | 0 RON | 7.602 RON | 0 RON | 2.439 RON | 18.915 RON | 10.432 RON | 5.307 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.519 RON | 0 RON | 100.853 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 876.804 RON | 592.200 RON | 628.076 RON | 323.384 RON | 172.510 RON | 185.253 RON | 122.698 RON | 131.052 RON | 76.294 RON | 98.027 RON | 77.654 RON | 82.088 RON | 69.712 RON | 58.350 RON | 82.613 RON | 48.639 RON | 53.293 RON | 7.945 RON |
| Active circulante | 522.099 RON | 725.376 RON | 618.985 RON | 885.781 RON | 890.799 RON | 671.492 RON | 516.510 RON | 488.395 RON | 598.806 RON | 405.759 RON | 320.005 RON | 353.688 RON | 318.471 RON | 266.584 RON | 206.896 RON | 172.594 RON | 114.289 RON | 111.524 RON |
| Stocuri | 14.116 RON | — | — | 40.856 RON | 79.215 RON | 18.895 RON | 80.001 RON | 62.430 RON | 78.927 RON | 76.988 RON | 41.191 RON | 101.558 RON | 59.009 RON | 18.652 RON | 19.204 RON | — | 15.938 RON | 36.990 RON |
| Creante | 215.519 RON | 203.167 RON | 350.773 RON | 790.713 RON | 665.692 RON | 408.069 RON | 421.728 RON | 414.755 RON | 440.832 RON | 314.879 RON | 275.046 RON | 237.566 RON | 222.984 RON | 245.661 RON | 179.208 RON | 158.304 RON | 66.047 RON | 60.783 RON |
| Casa si conturi la banci | 292.464 RON | 522.209 RON | 268.212 RON | 54.212 RON | 145.892 RON | 244.528 RON | 14.781 RON | 11.210 RON | 79.047 RON | 13.892 RON | 3.768 RON | 14.564 RON | 36.478 RON | 2.271 RON | 8.484 RON | 14.290 RON | 32.304 RON | 13.751 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 47.442 RON | 40.299 RON | 40.299 RON | 37.211 RON | 35.803 RON | 30.759 RON | 30.506 RON | 24.545 RON | 24.545 RON | 24.545 RON | 3.628 RON | 36 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 82.816 RON | 32.212 RON | 196.921 RON | 407.619 RON | 379.108 RON | 376.318 RON | 285.460 RON | 330.152 RON | 496.412 RON | 455.056 RON | 445.352 RON | 490.165 RON | 413.720 RON | 354.482 RON | 238.553 RON | 172.698 RON | 137.962 RON | 100.281 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 0 RON | 25.173 RON | 20.971 RON | 20.971 RON | 20.971 RON | 20.971 RON | 20.971 RON | 20.971 RON | 20.971 RON | 20.971 RON | 20.970 RON | 20.386 RON | 20.386 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.316.087 RON | 1.285.364 RON | 1.072.409 RON | 820.874 RON | 703.529 RON | 496.667 RON | 368.580 RON | 299.083 RON | 188.223 RON | 52.304 RON | -44.119 RON | -50.814 RON | -42.295 RON | -49.898 RON | 50.956 RON | 48.535 RON | 29.620 RON | 19.188 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | — |
1 contract atribuit, in valoare de 38.400 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
38.400 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 07:02).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.