Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 23.576.825 RON | 1.149.425 RON | 6.385.308 RON | 1.195.515 RON | 8.388.476 RON | 3.198.683 RON | 28 |
| 2024 | 19.778.634 RON | 792.099 RON | 6.056.436 RON | 1.244.718 RON | 6.860.976 RON | 2.049.258 RON | 25 |
| 2023 | 11.920.259 RON | 162.318 RON | 4.742.373 RON | 1.211.665 RON | 4.787.867 RON | 1.257.159 RON | 22 |
| 2022 | 8.863.449 RON | 119.671 RON | 3.210.653 RON | 1.162.516 RON | 3.132.780 RON | 1.094.841 RON | 22 |
| 2021 | 8.894.508 RON | 411.895 RON | 2.254.332 RON | 1.278.695 RON | 2.450.807 RON | 1.475.170 RON | 19 |
| 2020 | 8.378.487 RON | 553.122 RON | 1.923.535 RON | 846.608 RON | 2.140.202 RON | 1.063.275 RON | 19 |
| 2019 | 5.429.660 RON | 89.858 RON | 1.546.221 RON | 816.921 RON | 1.239.453 RON | 510.153 RON | 18 |
| 2018 | 4.549.314 RON | 50.562 RON | 1.357.925 RON | 603.479 RON | 1.174.741 RON | 420.295 RON | 20 |
| 2017 | 4.068.727 RON | 105.360 RON | 1.274.667 RON | 523.942 RON | 1.120.458 RON | 369.733 RON | 20 |
| 2016 | 3.775.181 RON | 144.373 RON | 871.274 RON | 215.125 RON | 920.522 RON | 264.373 RON | 17 |
| 2015 | 3.110.314 RON | 217.643 RON | 535.001 RON | 209.343 RON | 726.561 RON | 400.903 RON | 10 |
| 2014 | 1.715.452 RON | 40.544 RON | 758.850 RON | 174.040 RON | 699.912 RON | 115.102 RON | 8 |
| 2013 | 1.489.718 RON | 28.784 RON | 722.737 RON | 216.833 RON | 580.462 RON | 74.558 RON | 8 |
| 2012 | 1.459.821 RON | 22.082 RON | 829.632 RON | 259.506 RON | 580.549 RON | 45.774 RON | 11 |
| 2011 | 1.258.381 RON | 3.932 RON | 613.096 RON | 184.480 RON | 429.196 RON | 23.692 RON | 13 |
| 2010 | 1.056.827 RON | 7.693 RON | 666.172 RON | 199.863 RON | 484.553 RON | 19.759 RON | 8 |
| 2009 | 912.366 RON | 23.107 RON | 454.813 RON | 69.880 RON | 392.189 RON | 12.066 RON | 6 |
| 2008 | 818.369 RON | 7.107 RON | 436.168 RON | 83.995 RON | 334.071 RON | -11.040 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 23.576.825 RON | 19.778.634 RON | 11.920.259 RON | 8.863.449 RON | 8.894.508 RON | 8.378.487 RON | 5.429.660 RON | 4.549.314 RON | 4.068.727 RON | 3.775.181 RON | 3.110.314 RON | 1.715.452 RON | 1.489.718 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
satul Homocea
| 1.459.821 RON |
| 1.258.381 RON |
| 1.056.827 RON |
| 912.366 RON |
| 818.369 RON |
| Venituri totale | 23.594.959 RON | 19.787.692 RON | 11.921.748 RON | 8.863.749 RON | 8.972.877 RON | 8.445.654 RON | 5.550.913 RON | 4.637.942 RON | 4.335.477 RON | 3.775.551 RON | 3.110.314 RON | 1.715.452 RON | 1.494.557 RON | 1.509.492 RON | 1.296.040 RON | 1.092.090 RON | 928.491 RON | 821.703 RON |
| Cheltuieli totale | 22.284.200 RON | 18.888.271 RON | 11.732.498 RON | 8.721.101 RON | 8.491.351 RON | 7.798.634 RON | 5.442.471 RON | 4.568.974 RON | 4.211.592 RON | 3.602.430 RON | 2.856.110 RON | 1.665.674 RON | 1.457.681 RON | 1.483.060 RON | 1.291.402 RON | 1.077.947 RON | 899.651 RON | 814.596 RON |
| Profit brut | 1.310.759 RON | 899.421 RON | 189.250 RON | 142.648 RON | 481.526 RON | 647.020 RON | 108.442 RON | 68.968 RON | 123.885 RON | 173.121 RON | 254.204 RON | 49.778 RON | 36.876 RON | 26.432 RON | 4.638 RON | 14.143 RON | 28.840 RON | 7.107 RON |
| Profit net | 1.149.425 RON | 792.099 RON | 162.318 RON | 119.671 RON | 411.895 RON | 553.122 RON | 89.858 RON | 50.562 RON | 105.360 RON | 144.373 RON | 217.643 RON | 40.544 RON | 28.784 RON | 22.082 RON | 3.932 RON | 7.693 RON | 23.107 RON | 7.107 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.195.515 RON | 1.244.718 RON | 1.211.665 RON | 1.162.516 RON | 1.278.695 RON | 846.608 RON | 816.921 RON | 603.479 RON | 523.942 RON | 215.125 RON | 209.343 RON | 174.040 RON | 216.833 RON | 259.506 RON | 184.480 RON | 199.863 RON | 69.880 RON | 83.995 RON |
| Active circulante | 8.388.476 RON | 6.860.976 RON | 4.787.867 RON | 3.132.780 RON | 2.450.807 RON | 2.140.202 RON | 1.239.453 RON | 1.174.741 RON | 1.120.458 RON | 920.522 RON | 726.561 RON | 699.912 RON | 580.462 RON | 580.549 RON | 429.196 RON | 484.553 RON | 392.189 RON | 334.071 RON |
| Stocuri | 8.017.197 RON | 6.453.018 RON | 4.971.738 RON | 3.380.891 RON | 2.607.429 RON | 2.242.020 RON | 1.433.196 RON | 1.411.333 RON | 1.355.666 RON | 1.159.243 RON | 957.225 RON | 691.295 RON | 563.067 RON | 557.509 RON | 421.916 RON | 440.493 RON | 356.273 RON | 295.148 RON |
| Creante | 139.338 RON | 233.001 RON | 150.315 RON | 41.695 RON | 39.743 RON | 26.784 RON | 5.808 RON | 7.065 RON | 7.754 RON | 2.480 RON | 13.532 RON | 7.583 RON | 3.601 RON | 17.673 RON | 2.698 RON | 41.069 RON | 29.494 RON | 38.397 RON |
| Casa si conturi la banci | 231.941 RON | 174.957 RON | -334.186 RON | -289.806 RON | -196.365 RON | -128.602 RON | -199.551 RON | -243.657 RON | -242.962 RON | -241.201 RON | -244.196 RON | 1.034 RON | 13.794 RON | 5.367 RON | 4.582 RON | 2.991 RON | 6.422 RON | 526 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 10.198 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 35.351 RON | 23.112 RON | 1.515 RON | 4.810 RON | 7.062 RON |
| Datorii totale | 6.385.308 RON | 6.056.436 RON | 4.742.373 RON | 3.210.653 RON | 2.254.332 RON | 1.923.535 RON | 1.546.221 RON | 1.357.925 RON | 1.274.667 RON | 871.274 RON | 535.001 RON | 758.850 RON | 722.737 RON | 829.632 RON | 613.096 RON | 666.172 RON | 454.813 RON | 436.168 RON |
| Capitaluri proprii | 3.198.683 RON | 2.049.258 RON | 1.257.159 RON | 1.094.841 RON | 1.475.170 RON | 1.063.275 RON | 510.153 RON | 420.295 RON | 369.733 RON | 264.373 RON | 400.903 RON | 115.102 RON | 74.558 RON | 45.774 RON | 23.692 RON | 19.759 RON | 12.066 RON | -11.040 RON |
| Capital subscris varsat | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 28 | 25 | 22 | 22 | 19 | 19 | 18 | 20 | 20 | 17 | 10 | 8 | 8 | 11 | 13 | 8 | 6 | 5 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
7 contracte atribuite, in valoare de 81.298 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 79.358 lei.
Achizitii directe
6 contracte
79.352 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
1.946 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 20:54).
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.