ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
corp Clădire C5, incinta 82 - parţial
parterul Centrului Comercial “Nord Shopping Center”, spațiu C3
în cadrul fostului complex Berărie Azuga, lipit de spaţiul A.C.R., în suprafaţa de 35 mp
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| firmăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 155.350 RON | 137.742 RON | 325.667 RON | 2.366 RON | 133.588 RON | -185.688 RON | — |
| 2011 | 929.818 RON | -132.149 RON | 471.891 RON | 2.421 RON | 142.015 RON | -323.430 RON | 4 |
| 2010 | 1.690.344 RON | -110.894 RON | 860.266 RON | 2.714 RON | 666.271 RON | -191.281 RON | 4 |
| 2009 | 1.824.972 RON | 20.866 RON | 522.346 RON | 7.778 RON | 455.047 RON | -59.521 RON | 5 |
| 2008 | 995.295 RON | -82.188 RON | 630.314 RON | 8.512 RON | 522.668 RON | -80.387 RON | 3 |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 155.350 RON | 929.818 RON | 1.690.344 RON | 1.824.972 RON | 995.295 RON |
| Venituri totale | 155.350 RON | 932.374 RON | 1.690.351 RON | 1.824.995 RON | 995.476 RON |
| Cheltuieli totale | 8.116 RON | 1.064.523 RON | 1.789.586 RON | 1.798.396 RON | 1.077.664 RON |
| Profit brut | 147.234 RON | 0 RON | — | 26.599 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 132.149 RON | 99.235 RON | — | 82.188 RON |
| Profit net | 137.742 RON | 0 RON | — | 20.866 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 132.149 RON | 110.894 RON | — | 82.188 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.366 RON | 2.421 RON | 2.714 RON | 7.778 RON | 8.512 RON |
| Active circulante | 133.588 RON | 142.015 RON | 666.271 RON | 455.047 RON | 522.668 RON |
| Stocuri | 9.064 RON | 17.125 RON | 465.229 RON | 335.963 RON | 273.232 RON |
| Creante | 122.998 RON | 122.998 RON | 103.921 RON | 30.071 RON | 106.931 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.526 RON | 1.892 RON | 97.121 RON | 89.013 RON | 142.505 RON |
| Cheltuieli in avans | 4.025 RON | 4.025 RON | — | — | 18.747 RON |
| Datorii totale | 325.667 RON | 471.891 RON | 860.266 RON | 522.346 RON | 630.314 RON |
| Capitaluri proprii | -185.688 RON | -323.430 RON | -191.281 RON | -59.521 RON | -80.387 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 4 | 4 | 5 | 3 |