ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
sectorul 3, parter, stand 4 · sector 3, la parter (curte) · parter (curte), stand 2, în suprafață de 5,70 m2 - 5 tarabe
sectorul 2
parter, Complex Comercial, Sector 1
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge ca neîntemeiată cererea de reexaminare. Definitivă Pronun?ată astăzi, data de 01.10.2024, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei.
lipsă procedură
Respinge opoziţia ca rămasă fără obiect. Cu apel în 30 zile de la comunicare. Apelul se depune la Tribunalul Bucureşti, Secţia a VI-a Civilă. Pronunţată prin punerea solutiei la dispozitia partilor prin grefa instantei azi, 09,12,2024.
În temeiul art.200 alin.4 C.proc.civ. anulează cererea de chemare în judecată. Cu drept de cerere de reexaminare în 15 zile de la comunicare. Pronunţată astăzi, 03.07.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 1.213.320 RON | 87.505 RON | 267.863 RON | 16.551 RON | 525.962 RON | 275.320 RON | 5 |
| 2016 | 1.624.732 RON | 255.109 RON | 213.020 RON | 21.565 RON | 378.868 RON | 187.815 RON | 7 |
| 2015 | 1.131.452 RON | 25.152 RON | 231.313 RON | 756 RON | 162.630 RON | -67.294 RON | 6 |
| 2014 | 324.511 RON | -92.646 RON | 144.311 RON | — | 51.865 RON | -92.446 RON | 6 |
| 2013 | 234.324 RON | -34.766 RON | 29.377 RON | — | 12.590 RON | -16.320 RON | 3 |
| 2012 | 298.210 RON | 18.246 RON | 25.126 RON | — | 43.105 RON | 18.446 RON | 3 |
| 2011 | 136.452 RON | -22.668 RON | 46.899 RON | — | 23.964 RON | -22.468 RON | 3 |
| 2010 | 51.050 RON | -5.672 RON | 49.649 RON | — | 36.157 RON | -11.553 RON | — |
| 2009 | 44.074 RON | 1.116 RON | 58.440 RON | — | 48.564 RON | -4.765 RON | — |
| 2008 | 51.398 RON | 3.892 RON | 64.262 RON | — | 47.566 RON | -5.881 RON | — |
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.213.320 RON | 1.624.732 RON | 1.131.452 RON | 324.511 RON | 234.324 RON | 298.210 RON | 136.452 RON | 51.050 RON | 44.074 RON | 51.398 RON |
| Venituri totale | 1.213.320 RON | 1.624.927 RON | 1.132.343 RON | 324.511 RON | 234.324 RON | 298.210 RON | 136.452 RON | 51.050 RON | 44.074 RON | 51.398 RON |
| Cheltuieli totale | 1.114.490 RON | 1.334.090 RON | 1.107.191 RON | 417.157 RON | 269.090 RON | 276.488 RON | 157.944 RON | 56.312 RON | 42.745 RON | 46.650 RON |
| Profit brut | 98.830 RON | 290.837 RON | 25.152 RON | 0 RON | 0 RON | 21.722 RON | 0 RON | — | 1.329 RON | 4.748 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | — | 92.646 RON | 34.766 RON | 0 RON | 21.492 RON | 5.262 RON | — | — |
| Profit net | 87.505 RON | 255.109 RON | 25.152 RON | 0 RON | 0 RON | 18.246 RON | 0 RON | — | 1.116 RON | 3.892 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 92.646 RON | 34.766 RON | 0 RON | 22.668 RON | 5.672 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 16.551 RON | 21.565 RON | 756 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 525.962 RON | 378.868 RON | 162.630 RON | 51.865 RON | 12.590 RON | 43.105 RON | 23.964 RON | 36.157 RON | 48.564 RON | 47.566 RON |
| Stocuri | 18.884 RON | 4.746 RON | 135.757 RON | 41.087 RON | 9.156 RON | 11.461 RON | 11.461 RON | 11.792 RON | 11.792 RON | 11.792 RON |
| Creante | 309.140 RON | 302.693 RON | 6.342 RON | 8.562 RON | 7.146 RON | 2.768 RON | 5.487 RON | 5.487 RON | 11.193 RON | 5.702 RON |
| Casa si conturi la banci | 197.938 RON | 71.429 RON | 20.531 RON | 2.216 RON | -3.712 RON | 28.876 RON | 7.016 RON | 18.878 RON | 25.579 RON | 30.072 RON |
| Cheltuieli in avans | 670 RON | 402 RON | 633 RON | — | 467 RON | 467 RON | 467 RON | 1.939 RON | 5.111 RON | 10.815 RON |
| Datorii totale | 267.863 RON | 213.020 RON | 231.313 RON | 144.311 RON | 29.377 RON | 25.126 RON | 46.899 RON | 49.649 RON | 58.440 RON | 64.262 RON |
| Capitaluri proprii | 275.320 RON | 187.815 RON | -67.294 RON | -92.446 RON | -16.320 RON | 18.446 RON | -22.468 RON | -11.553 RON | -4.765 RON | -5.881 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 7 | 6 | 6 | 3 | 3 | 3 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.