Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Denumiri
o singura denumire cunoscuta
Coduri CAEN
un singur cod
2008 – 20241413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)CAEN Rev. 2
Indicatori financiari
2008–2024MFP · 19.08.2026
An
Cifra de afaceri
Profit / Pierdere
Datorii totale
Active fixe
Active circulante
Capitaluri proprii
Nr. salariati
2024
—
-10.085 RON
1.987 RON
6.260 RON
116.454 RON
120.727 RON
1
2023
—
-2.682 RON
55 RON
6.260 RON
172.846 RON
Vezi bilantul detaliat
Indicator
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
179.051 RON
1
2022
4.097 RON
-209.042 RON
145.147 RON
6.260 RON
360.621 RON
221.734 RON
1
2021
4.000 RON
270.711 RON
254.513 RON
6.260 RON
679.029 RON
430.776 RON
1
2020
23.000 RON
12.044 RON
273.260 RON
164.058 RON
269.266 RON
160.064 RON
1
2019
16.920 RON
9.773 RON
289.263 RON
165.894 RON
271.389 RON
148.020 RON
1
2018
50.711 RON
-9.137 RON
299.308 RON
167.730 RON
269.824 RON
138.246 RON
1
2017
387.069 RON
3.756 RON
362.517 RON
169.566 RON
340.335 RON
147.384 RON
10
2016
274.948 RON
2.384 RON
328.382 RON
171.402 RON
300.608 RON
143.628 RON
10
2015
309.349 RON
833 RON
316.842 RON
174.222 RON
283.864 RON
141.244 RON
10
2014
291.067 RON
2.147 RON
289.780 RON
177.637 RON
252.554 RON
140.411 RON
10
2013
291.747 RON
1.763 RON
284.383 RON
179.952 RON
240.895 RON
136.464 RON
11
2012
282.877 RON
3.007 RON
278.318 RON
184.067 RON
228.952 RON
134.701 RON
11
2011
256.151 RON
1.260 RON
233.892 RON
178.082 RON
192.767 RON
136.957 RON
111
2010
207.047 RON
580 RON
228.229 RON
194.918 RON
184.008 RON
150.697 RON
18
2009
289.251 RON
3.423 RON
193.400 RON
196.754 RON
146.763 RON
150.117 RON
18
2008
403.288 RON
-62.487 RON
177.484 RON
103.122 RON
141.046 RON
66.684 RON
21
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Cifra de afaceri
—
—
4.097 RON
4.000 RON
23.000 RON
16.920 RON
50.711 RON
387.069 RON
274.948 RON
309.349 RON
291.067 RON
291.747 RON
282.877 RON
256.151 RON
207.047 RON
289.251 RON
403.288 RON
Venituri totale
0 RON
0 RON
-19.523 RON
459.338 RON
23.000 RON
16.920 RON
49.266 RON
509.427 RON
466.861 RON
512.503 RON
436.975 RON
399.695 RON
413.869 RON
371.975 RON
Cheltuieli totale
10.085 RON
2.682 RON
189.396 RON
173.365 RON
10.266 RON
6.637 RON
57.174 RON
501.835 RON
461.613 RON
511.313 RON
434.363 RON
397.547 RON
410.266 RON
370.298 RON
Profit brut
0 RON
0 RON
0 RON
285.973 RON
12.734 RON
10.283 RON
0 RON
7.592 RON
5.248 RON
1.190 RON
2.612 RON
2.148 RON
3.603 RON
1.677 RON
Pierdere bruta
10.085 RON
2.682 RON
208.919 RON
0 RON
0 RON
0 RON
7.908 RON
0 RON
0 RON
—
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
Profit net
0 RON
0 RON
0 RON
270.711 RON
12.044 RON
9.773 RON
0 RON
3.756 RON
2.384 RON
833 RON
2.147 RON
1.763 RON
3.007 RON
1.260 RON
Pierdere neta
10.085 RON
2.682 RON
209.042 RON
0 RON
0 RON
0 RON
9.137 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
0 RON
Active fixe (imobilizate)
6.260 RON
6.260 RON
6.260 RON
6.260 RON
164.058 RON
165.894 RON
167.730 RON
169.566 RON
171.402 RON
174.222 RON
177.637 RON
179.952 RON
184.067 RON
178.082 RON
Active circulante
116.454 RON
172.846 RON
360.621 RON
679.029 RON
269.266 RON
271.389 RON
269.824 RON
340.335 RON
300.608 RON
283.864 RON
252.554 RON
240.895 RON
228.952 RON
192.767 RON
Stocuri
—
—
—
210.225 RON
259.589 RON
259.589 RON
259.589 RON
270.510 RON
282.869 RON
270.503 RON
241.970 RON
214.742 RON
213.990 RON
181.860 RON
Creante
112.964 RON
157.407 RON
355.428 RON
459.353 RON
7.351 RON
11.120 RON
7.285 RON
68.504 RON
10.065 RON
12.701 RON
8.896 RON
10.278 RON
8.200 RON
4.261 RON
Casa si conturi la banci
3.490 RON
15.439 RON
5.193 RON
9.451 RON
2.326 RON
680 RON
2.950 RON
1.321 RON
7.674 RON
660 RON
1.688 RON
15.875 RON
6.762 RON
6.646 RON
Datorii totale
1.987 RON
55 RON
145.147 RON
254.513 RON
273.260 RON
289.263 RON
299.308 RON
362.517 RON
328.382 RON
316.842 RON
289.780 RON
284.383 RON
278.318 RON
233.892 RON
Capitaluri proprii
120.727 RON
179.051 RON
221.734 RON
430.776 RON
160.064 RON
148.020 RON
138.246 RON
147.384 RON
143.628 RON
141.244 RON
140.411 RON
136.464 RON
134.701 RON
136.957 RON
Capital subscris varsat
10.000 RON
10.000 RON
10.000 RON
10.000 RON
10.000 RON
10.000 RON
10.000 RON
10.000 RON
10.000 RON
—
10.000 RON
10.000 RON
10.000 RON
10.000 RON
Nr. mediu salariati
1
1
1
1
1
1
1
10
10
10
10
11
11
111
18
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Informatii firma
Vizibil după autentificare
ONRC · 08.07.2026ANAF · 03.09.2026MO IV · 29.08.2026
Date de contact
Telefon
—
Email
—
Website
Forma de organizare
SRL
Activitate
Cod CAEN principal
1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)CAEN Rev. 2(ultimul bilanț depus, văzut la 31.12.2024)
Coduri CAEN secundare
1412 — Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucruCAEN Rev. 2
1419 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.CAEN Rev. 2
1822 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Vezi inca 20 de coduri CAEN secundare →↑ Ascunde
3240 — Fabricarea jocurilor și jucăriilorCAEN Rev. 2
3299 — Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.CAEN Rev. 2
4612 — Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrieCAEN Rev. 2
Sediu
Sediu principal
Str. PREYER 40, 0, Municipiul Timișoara, Timiș, 1900vezi adresa →
ANAF: vazut in evidenta fiscala intre 2018 si 2020, radiat 06.02.2015
Sucursale UE
—
332.335 RON
368.927 RON
417.372 RON
325.604 RON
360.576 RON
479.850 RON
6.731 RON
8.351 RON
—
—
—
62.478 RON
580 RON
3.423 RON
—
—
—
62.487 RON
194.918 RON
196.754 RON
103.122 RON
184.008 RON
146.763 RON
141.046 RON
166.110 RON
133.613 RON
117.654 RON
17.722 RON
11.826 RON
21.798 RON
176 RON
1.324 RON
1.594 RON
228.229 RON
193.400 RON
177.484 RON
150.697 RON
150.117 RON
66.684 RON
10.000 RON
10.000 RON
10.000 RON
18
21
4641 — Comerț cu ridicata al produselor textileCAEN Rev. 2
4651 — Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- uluiCAEN Rev. 2
4652 — Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicațiiCAEN Rev. 2
4741 — Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializateCAEN Rev. 2
4742 — Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializateCAEN Rev. 2
4743 — Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializateCAEN Rev. 2
4751 — Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializateCAEN Rev. 2
4765 — Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializateCAEN Rev. 2
4782 — Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețeCAEN Rev. 2
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateCAEN Rev. 2
7410 — Activități de design specializatCAEN Rev. 2
8551 — Învățământ în domeniul sportiv și recreaționalCAEN Rev. 2
8552 — Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)CAEN Rev. 2
8559 — Alte forme de învățământ n.c.a.CAEN Rev. 2
8560 — Activități de servicii suport pentru învățământCAEN Rev. 2
9003 — Activități de creație artisticăCAEN Rev. 2
9609 — Alte activități de servicii n.c.a.CAEN Rev. 2
Acționari și Administratori
Vizibil după autentificare
MO IV · 29.08.2026ONRC · 08.07.2026
Nume
Cotă Capital
persoanăadministrator
nepublicat
persoană
nepublicat
persoană
nepublicat
Litigii / Dosare in instanta
portal.just.ro · 16.08.2026
ATENȚIE: Căutarea se face după numele firmei, așa că pot apărea rezultate pentru alte companii cu denumiri similare.Pentru a confirma că dosarul aparține firmei căutate și pentru a-i vedea calitatea în proces, dați click pe link-ul dosarului.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firme partenere
nicio oferta depusa in SICAP
Firma nu apare in nicio declaratie de participare din SICAP — nu a depus oferte, deci nu are cu cine sa fi licitat impreuna.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 5.724 lei.
Achizitii directe
9 contracte
5.715 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Cum se citesc cifrele — si ce nu putem sti
„Castigat” si „executat” sunt lucruri diferite
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Ce inseamna „in derulare”
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
De ce «Castigat» poate fi mic, desi firma a "Executat" mult
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
De unde stim ca un contract chiar a fost executat
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 155 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Cum calculam cand documentul lipseste
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
daca perioada s-a incheiat, il consideram executat;
daca nu s-a incheiat, il trecem la „in derulare”.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Ce nu putem sti
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 21:50).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.