ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
fosta Plantelor nr. 1
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| firmăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Procedura deschisa la 01.11.2013
Încheiere de deschidere a procedurii insolvenţei în formă generală · BPI 1446/2014
Tabel preliminar al creanţelor · BPI 22059/2013
Tabel definitiv al creanţelor · BPI 134/2014
Sentinţă de deschidere a procedurii falimentului în formă generală · BPI 7406/2014
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 1.226.426 RON | 1.879.660 RON | 3.034.309 RON | 390.790 RON | 3.312.625 RON | 423.555 RON | 5 |
| 2012 | 1.908.319 RON | -1.489.987 RON | 4.851.619 RON | 676.540 RON | 3.050.829 RON | -1.369.801 RON | 7 |
| 2011 | 887.470 RON | -599.919 RON | 3.962.421 RON | 1.071.604 RON | 3.261.228 RON | 124.860 RON | 7 |
| 2010 | 710.353 RON | -877.404 RON | 3.673.995 RON | 1.232.438 RON | 2.707.842 RON | 170.487 RON | 6 |
| 2009 | 836.281 RON | 238.736 RON | 3.640.555 RON | 1.432.956 RON | 4.045.792 RON | 1.742.395 RON | 5 |
| 2008 | 625.053 RON | 872.973 RON | 3.432.592 RON | 1.722.808 RON | 3.293.360 RON | 1.487.778 RON | 3 |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.226.426 RON | 1.908.319 RON | 887.470 RON | 710.353 RON | 836.281 RON | 625.053 RON |
| Venituri totale | 3.572.130 RON | 1.404.241 RON | 1.441.382 RON | 471.348 RON | 1.886.490 RON | 2.682.246 RON |
| Cheltuieli totale | 1.692.470 RON | 2.894.228 RON | 2.041.301 RON | 1.342.302 RON | 1.642.021 RON | 1.809.273 RON |
| Profit brut | 1.879.660 RON | 0 RON | 0 RON | — | 244.469 RON | 872.973 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 1.489.987 RON | 599.919 RON | 870.954 RON | — | — |
| Profit net | 1.879.660 RON | 0 RON | 0 RON | — | 238.736 RON | 872.973 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 1.489.987 RON | 599.919 RON | 877.404 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 390.790 RON | 676.540 RON | 1.071.604 RON | 1.232.438 RON | 1.432.956 RON | 1.722.808 RON |
| Active circulante | 3.312.625 RON | 3.050.829 RON | 3.261.228 RON | 2.707.842 RON | 4.045.792 RON | 3.293.360 RON |
| Stocuri | 695.733 RON | 850.883 RON | 1.682.882 RON | 1.183.281 RON | 1.453.364 RON | 1.732.369 RON |
| Creante | 2.396.528 RON | 2.148.905 RON | 1.538.326 RON | 1.429.947 RON | 2.434.851 RON | 1.492.100 RON |
| Casa si conturi la banci | 220.364 RON | 51.041 RON | 40.020 RON | 94.614 RON | 157.577 RON | 68.891 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.247 RON | 2.247 RON | 2.247 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 3.034.309 RON | 4.851.619 RON | 3.962.421 RON | 3.673.995 RON | 3.640.555 RON | 3.432.592 RON |
| Venituri in avans | 247.798 RON | 247.798 RON | 247.798 RON | 95.798 RON | 95.798 RON | 95.798 RON |
| Capitaluri proprii | 423.555 RON | -1.369.801 RON | 124.860 RON | 170.487 RON | 1.742.395 RON | 1.487.778 RON |
| Capital subscris varsat | 89.000 RON | 89.000 RON | 89.000 RON | 89.000 RON | 89.000 RON | 89.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 7 | 7 | 6 | 5 | 3 |