ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
et.1, ap.2, sector 2
sectorul 2
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 80% |
| persoanăadministrator | 20% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea debitoarei. În temeiul art. 71 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, deschide procedura generală de insolvenţă faţă de debitor. Pune în vedere debitoarei faptul că este obligată să depună în 10 zile de la pronunţarea prezentei hotărâri, la dosarul cauzei, actele şi informaţiile prevăzute la art. 67 alin. 1 din Legea nr. 85/2014. În cazul în care debitorul nu va depune actele şi informaţiile arătate devin aplicabile dispoziţiile art. 82 alin. 1 şi 2 şi art. 169 alin. 1 lit. d din Legea nr. 85/2014. Se vor fixa următoarele termene limită: a) termenul limită de depunere, de către creditori, a opoziţiilor la încheierea de deschidere a procedurii - 10 zile de la primirea notificării, precum şi termenul de soluţionare a opoziţiilor, care nu va depăşi 10 zile de la data expirării termenului de depunere a acestora; b) termenul limită pentru înregistrarea cererii de admitere a creanţelor asupra averii debitorului – 15.05.2026; c) termenul de verificare a creanţelor, de întocmire şi publicare în BPI a tabelului preliminar de creanţe – 03.06.2026; d) termenul de definitivare a tabelului creanţelor – 26.06.2026; e) data primei şedinţe a adunării generale a creditorilor – 08.06.2026. Desemnează administrator judiciar provizoriu pe STRIDE S.P.R.L., cu o remuneraţie provizorie de 6000 lei (exclusiv TVA) din averea debitorului. În temeiul art. 71 alin. 2 din Legea nr. 85/2014, dispune ca administratorul judiciar să trimită o notificare, în condiţiile art. 99 alin. 3 şi art.100 din lege, privind deschiderea procedurii generale împotriva debitorului, tuturor creditorilor menţionaţi în lista depusă de debitor în conformitate cu art. 67 alin. 1 lit. c), debitorului şi oficiului registrului comerţului sau, după caz, registrului societăţilor agricole ori registrului asociaţilor şi fundaţiilor în care debitorul este înmatriculat, pentru efectuarea menţiunii, instanţelor judecătoreşti în a căror jurisdicţie se află sediul declarat la registrul comerţului, şi tuturor băncilor unde debitorul are deschise conturi, în vederea aplicării prevederilor art. 75 din Legea nr. 85/2014. Pune în vedere administratorului judiciar să efectueze în 60 de zile de la data pronunţării prezentei hotărâri inventarierea bunurilor debitorului, să întocmească şi să depună la dosar, în termen de 20 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 92 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, şi, în termen de 40 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 97 din aceeaşi lege. În temeiul art. 39 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolvenţei şi de insolvenţă, dispune deschiderea de către debitor a unui cont la o unitate bancară din care vor fi suportate cheltuielile aferente procedurii, în termen de 2 zile de la notificarea deschiderii procedurii; în caz de neîndeplinire a atribuţiei, contul va fi deschis de către administratorul judiciar. Eventualele disponibilităţi băneşti vor fi păstrate într-un cont special de depozit bancar. Pune în vedere administratorului judiciar prevederile art. 252 din Legea nr. 31/1990, republicată şi dispune îndeplinirea formalităţilor privind menţionarea la registrul comerţului a reprezentanţilor permanenţi ai săi. Pune în vedere administratorului judiciar să depună lunar la dosar raportul prevăzut de art. 59 alin. 1 din Legea nr. 85/2014. Dispune conexarea la prezentul dosar a dosarului nr. 665/93/2026. Califică cererile creditorilor Banca Transilvania, CCP LOG. HOLDING SRL şi OZER AYTAC, formulate în prezentul dosar şi în dosarul conexat, ca fiind declaraţii de creanţă. Fixează termen de control în şedinţă publică pentru analiza stadiului continuării procedurii la 03.12.2026 ora 12.00, cu citarea părţilor. Executorie. Cu apel, în termen de 7 zile de la comunicarea hotărârii prin publicare în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă, ce va fi depus la Tribunalul Ilfov. Pronunţată azi, 02.04.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.856.246 RON | 467.288 RON | 1.254.460 RON | 28.110 RON | 2.947.051 RON | 1.728.309 RON | 3 |
| 2024 | 4.310.577 RON | 366.181 RON | 430.885 RON | 17.808 RON | 2.471.682 RON | 2.064.768 RON | 3 |
| 2023 | 4.961.295 RON | 559.720 RON | 642.593 RON | 58.260 RON | 2.829.735 RON | 2.247.556 RON | 3 |
| 2022 | 3.638.772 RON | 333.862 RON | 177.866 RON | 70.456 RON | 2.011.117 RON | 1.907.423 RON | 2 |
| 2021 | 3.549.402 RON | 473.675 RON | 272.346 RON | 112.164 RON | 2.402.001 RON | 2.245.280 RON | 2 |
| 2020 | 2.970.550 RON | 403.440 RON | 183.531 RON | 41.246 RON | 1.953.989 RON | 1.812.012 RON | 2 |
| 2019 | 2.927.417 RON | 426.035 RON | 121.517 RON | 55.001 RON | 2.647.309 RON | 2.583.908 RON | 3 |
| 2018 | 3.674.826 RON | 537.031 RON | 262.841 RON | 63.389 RON | 2.576.887 RON | 2.377.741 RON | 3 |
| 2017 | 2.583.349 RON | 239.889 RON | 348.649 RON | 4.929 RON | 2.475.977 RON | 2.132.436 RON | 4 |
| 2016 | 2.544.913 RON | 348.648 RON | 211.430 RON | 17.444 RON | 2.232.360 RON | 2.039.396 RON | 5 |
| 2015 | 2.907.502 RON | 448.130 RON | 383.413 RON | 29.959 RON | 2.193.373 RON | 1.840.521 RON | 4 |
| 2014 | 2.350.665 RON | 313.806 RON | 238.985 RON | 39.509 RON | 1.931.354 RON | 1.731.878 RON | 3 |
| 2013 | 3.578.475 RON | 546.237 RON | 313.441 RON | 62.776 RON | 1.809.737 RON | 1.559.072 RON | 2 |
| 2012 | 3.199.133 RON | 418.750 RON | 325.689 RON | 22.723 RON | 1.421.801 RON | 1.118.835 RON | 2 |
| 2011 | 2.601.963 RON | 354.630 RON | 268.440 RON | 38.639 RON | 1.026.386 RON | 796.585 RON | 1 |
| 2010 | 2.321.773 RON | 276.837 RON | 357.520 RON | 57.780 RON | 826.694 RON | 526.954 RON | 1 |
| 2009 | 2.167.136 RON | 222.385 RON | 553.722 RON | 46.162 RON | 837.677 RON | 330.117 RON | 1 |
| 2008 | 611.502 RON | 56.912 RON | 333.705 RON | 2.718 RON | 478.719 RON | 147.732 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.856.246 RON | 4.310.577 RON | 4.961.295 RON | 3.638.772 RON | 3.549.402 RON | 2.970.550 RON | 2.927.417 RON | 3.674.826 RON | 2.583.349 RON | 2.544.913 RON | 2.907.502 RON | 2.350.665 RON | 3.578.475 RON | 3.199.133 RON | 2.601.963 RON | 2.321.773 RON | 2.167.136 RON | 611.502 RON |
| Venituri totale | 4.882.049 RON | 4.327.964 RON | 4.982.606 RON | 3.669.397 RON | 3.567.971 RON | 3.018.614 RON | 2.952.340 RON | 3.706.862 RON | 2.612.680 RON | 2.560.710 RON | 3.000.255 RON | 2.367.707 RON | 3.629.596 RON | 3.245.654 RON | 2.657.347 RON | 2.393.993 RON | 2.196.326 RON | 617.731 RON |
| Cheltuieli totale | 4.326.031 RON | 3.898.541 RON | 4.350.668 RON | 3.300.037 RON | 3.064.615 RON | 2.584.919 RON | 2.496.881 RON | 3.133.001 RON | 2.323.854 RON | 2.139.948 RON | 2.462.817 RON | 1.993.782 RON | 2.978.454 RON | 2.745.959 RON | 2.234.997 RON | 2.064.102 RON | 1.930.475 RON | 549.470 RON |
| Profit brut | 556.018 RON | 429.423 RON | 631.938 RON | 369.360 RON | 503.356 RON | 433.695 RON | 455.459 RON | 573.861 RON | 288.826 RON | 420.762 RON | 537.438 RON | 373.925 RON | 651.142 RON | 499.695 RON | 422.350 RON | 329.891 RON | 265.851 RON | 68.261 RON |
| Profit net | 467.288 RON | 366.181 RON | 559.720 RON | 333.862 RON | 473.675 RON | 403.440 RON | 426.035 RON | 537.031 RON | 239.889 RON | 348.648 RON | 448.130 RON | 313.806 RON | 546.237 RON | 418.750 RON | 354.630 RON | 276.837 RON | 222.385 RON | 56.912 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 28.110 RON | 17.808 RON | 58.260 RON | 70.456 RON | 112.164 RON | 41.246 RON | 55.001 RON | 63.389 RON | 4.929 RON | 17.444 RON | 29.959 RON | 39.509 RON | 62.776 RON | 22.723 RON | 38.639 RON | 57.780 RON | 46.162 RON | 2.718 RON |
| Active circulante | 2.947.051 RON | 2.471.682 RON | 2.829.735 RON | 2.011.117 RON | 2.402.001 RON | 1.953.989 RON | 2.647.309 RON | 2.576.887 RON | 2.475.977 RON | 2.232.360 RON | 2.193.373 RON | 1.931.354 RON | 1.809.737 RON | 1.421.801 RON | 1.026.386 RON | 826.694 RON | 837.677 RON | 478.719 RON |
| Stocuri | 1.237.212 RON | 884.468 RON | 728.599 RON | 668.556 RON | 655.423 RON | 520.561 RON | 471.861 RON | 519.696 RON | 698.508 RON | 808.518 RON | 610.877 RON | 504.807 RON | 435.073 RON | 366.649 RON | 314.128 RON | 262.772 RON | 255.661 RON | 162.603 RON |
| Creante | 933.863 RON | 704.823 RON | 1.349.265 RON | 717.236 RON | 815.912 RON | 523.538 RON | 547.992 RON | 842.492 RON | 576.082 RON | 440.901 RON | 982.750 RON | 717.217 RON | 448.337 RON | 447.504 RON | 405.559 RON | 370.495 RON | 408.464 RON | 159.117 RON |
| Casa si conturi la banci | 761.248 RON | 862.930 RON | 710.135 RON | 602.100 RON | 904.257 RON | 881.048 RON | 1.627.456 RON | 1.214.699 RON | 1.201.387 RON | 982.941 RON | 599.746 RON | 709.330 RON | 926.327 RON | 607.648 RON | 306.699 RON | 193.427 RON | 173.552 RON | 156.999 RON |
| Cheltuieli in avans | 7.608 RON | 6.163 RON | 2.154 RON | 3.716 RON | 3.461 RON | 308 RON | 3.115 RON | 306 RON | 179 RON | 1.022 RON | 602 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 1.254.460 RON | 430.885 RON | 642.593 RON | 177.866 RON | 272.346 RON | 183.531 RON | 121.517 RON | 262.841 RON | 348.649 RON | 211.430 RON | 383.413 RON | 238.985 RON | 313.441 RON | 325.689 RON | 268.440 RON | 357.520 RON | 553.722 RON | 333.705 RON |
| Capitaluri proprii | 1.728.309 RON | 2.064.768 RON | 2.247.556 RON | 1.907.423 RON | 2.245.280 RON | 1.812.012 RON | 2.583.908 RON | 2.377.741 RON | 2.132.436 RON | 2.039.396 RON | 1.840.521 RON | 1.731.878 RON | 1.559.072 RON | 1.118.835 RON | 796.585 RON | 526.954 RON | 330.117 RON | 147.732 RON |
| Capital subscris varsat | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | — | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
74 de contracte atribuite, in valoare de 357.158 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 357.232 lei.
Achizitii directe
74 de contracte
357.158 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 14:31).