| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | 0 RON | 7.045 RON | — | — | -7.045 RON | — |
| 2021 | 0 RON | 0 RON | 7.045 RON | 0 RON | 0 RON | -7.045 RON |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 0 |
| 2020 | 0 RON | -450 RON | 7.045 RON | 0 RON | 0 RON | -7.045 RON | 0 |
| 2019 | 12.059 RON | 1.501 RON | 6.595 RON | — | — | -6.595 RON | — |
| 2018 | 105.191 RON | 8.275 RON | 542.231 RON | — | 75.967 RON | -466.264 RON | 1 |
| 2017 | 81.201 RON | -97.117 RON | 781.214 RON | — | 306.675 RON | -474.539 RON | 4 |
| 2016 | 67.103 RON | -55.684 RON | 705.420 RON | — | 327.998 RON | -377.422 RON | 4 |
| 2015 | 60.998 RON | -42.204 RON | 634.539 RON | — | 312.801 RON | -321.738 RON | 4 |
| 2014 | 29.247 RON | -43.323 RON | 560.810 RON | — | 281.276 RON | -279.534 RON | 4 |
| 2013 | 27.967 RON | -42.709 RON | 512.348 RON | — | 276.137 RON | -236.211 RON | 2 |
| 2012 | 29.502 RON | -30.711 RON | 457.432 RON | — | 263.931 RON | -193.501 RON | 2 |
| 2011 | 24.880 RON | -10.852 RON | 417.603 RON | — | 254.813 RON | -162.790 RON | 1 |
| 2009 | 36.834 RON | -65.299 RON | 327.990 RON | — | 199.050 RON | -128.940 RON | 4 |
| 2008 | 61.764 RON | -30.449 RON | 240.730 RON | — | 177.089 RON | -63.641 RON | 3 |
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | 0 RON | 0 RON | 12.059 RON | 105.191 RON | 81.201 RON | 67.103 RON | 60.998 RON | 29.247 RON | 27.967 RON | 29.502 RON | 24.880 RON | 36.834 RON | 61.764 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.059 RON | 105.191 RON | 81.201 RON | 67.103 RON | 60.998 RON | 29.247 RON | 27.967 RON | 29.502 RON | 24.880 RON | 36.836 RON | 61.769 RON |
| Cheltuieli totale | — | 0 RON | 450 RON | 10.196 RON | 93.764 RON | 177.568 RON | 122.116 RON | 101.372 RON | 71.692 RON | 69.913 RON | 60.213 RON | 35.732 RON | 98.819 RON | 90.593 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.863 RON | 11.427 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 450 RON | 0 RON | 0 RON | 96.367 RON | 55.013 RON | — | 42.445 RON | 41.946 RON | 30.711 RON | 10.852 RON | 61.983 RON | 28.824 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.501 RON | 8.275 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 450 RON | 0 RON | 0 RON | 97.117 RON | 55.684 RON | 42.204 RON | 43.323 RON | 42.709 RON | 30.711 RON | 10.852 RON | 65.299 RON | 30.449 RON |
| Active circulante | — | 0 RON | 0 RON | — | 75.967 RON | 306.675 RON | 327.998 RON | 312.801 RON | 281.276 RON | 276.137 RON | 263.931 RON | 254.813 RON | 199.050 RON | 177.089 RON |
| Stocuri | — | 0 RON | 0 RON | — | 12.487 RON | 115.109 RON | 171.443 RON | 172.957 RON | 144.340 RON | 135.026 RON | 127.236 RON | 120.240 RON | 75.014 RON | 56.634 RON |
| Creante | — | 0 RON | 0 RON | — | 62.387 RON | 166.405 RON | 155.444 RON | 137.654 RON | 136.246 RON | 140.449 RON | 136.058 RON | 132.708 RON | 123.260 RON | 118.858 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 0 RON | 0 RON | — | 1.093 RON | 25.161 RON | 1.111 RON | 2.190 RON | 690 RON | 662 RON | 637 RON | 1.865 RON | 776 RON | 1.597 RON |
| Datorii totale | 7.045 RON | 7.045 RON | 7.045 RON | 6.595 RON | 542.231 RON | 781.214 RON | 705.420 RON | 634.539 RON | 560.810 RON | 512.348 RON | 457.432 RON | 417.603 RON | 327.990 RON | 240.730 RON |
| Capitaluri proprii | -7.045 RON | -7.045 RON | -7.045 RON | -6.595 RON | -466.264 RON | -474.539 RON | -377.422 RON | -321.738 RON | -279.534 RON | -236.211 RON | -193.501 RON | -162.790 RON | -128.940 RON | -63.641 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 0 | 0 | — | 1 | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 1 | 4 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2023
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act |
| 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.