ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 117.325 RON | -6.896 RON | 28.197 RON | 52.587 RON | 99.422 RON | 101.181 RON | 1 |
| 2024 | 241.426 RON | 103.839 RON | 14.004 RON | 66.116 RON | 89.325 RON | 114.188 RON | 1 |
| 2023 | 118.410 RON | -38.191 RON | 62.852 RON | 50.648 RON | 82.178 RON | 28.935 RON | 1 |
| 2022 | 159.406 RON | 42.320 RON | 7.786 RON | 86.590 RON | 432.199 RON | 435.059 RON | 1 |
| 2021 | 147.320 RON | -3.437 RON | 49.014 RON | 125.516 RON | 533.106 RON | 492.740 RON | 1 |
| 2020 | 186.352 RON | 127.980 RON | 25.973 RON | 169.798 RON | 665.643 RON | 651.676 RON | 1 |
| 2019 | 229.513 RON | 188.078 RON | 45.164 RON | 6.706 RON | 652.154 RON | 613.696 RON | — |
| 2018 | 274.456 RON | 207.421 RON | 5.180 RON | 3.089 RON | 577.709 RON | 575.618 RON | — |
| 2017 | 202.937 RON | 131.190 RON | 72.038 RON | 4.234 RON | 567.191 RON | 499.387 RON | 1 |
| 2016 | 180.569 RON | 131.875 RON | 81.704 RON | 2.022 RON | 579.754 RON | 500.072 RON | 1 |
| 2015 | 219.230 RON | 151.083 RON | 1.763 RON | 3.539 RON | 637.403 RON | 639.179 RON | 1 |
| 2014 | 148.610 RON | 120.150 RON | 1.698 RON | — | 490.045 RON | 488.347 RON | 1 |
| 2013 | 138.242 RON | 103.336 RON | 7.494 RON | — | 375.691 RON | 368.197 RON | 1 |
| 2012 | 109.376 RON | 79.591 RON | 4.019 RON | 1.333 RON | 267.547 RON | 264.861 RON | 1 |
| 2011 | 116.734 RON | 77.917 RON | 20.576 RON | 2.666 RON | 203.179 RON | 185.269 RON | 1 |
| 2010 | 96.039 RON | 20.782 RON | 20.910 RON | 16.167 RON | 112.095 RON | 107.352 RON | 1 |
| 2009 | 82.410 RON | 43.932 RON | 30.323 RON | 25.027 RON | 91.866 RON | 86.570 RON | 1 |
| 2008 | 35.075 RON | -1.360 RON | 35.662 RON | 38.008 RON | 40.292 RON | 42.638 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 117.325 RON | 241.426 RON | 118.410 RON | 159.406 RON | 147.320 RON | 186.352 RON | 229.513 RON | 274.456 RON | 202.937 RON | 180.569 RON | 219.230 RON | 148.610 RON | 138.242 RON | 109.376 RON | 116.734 RON | 96.039 RON | 82.410 RON | 35.075 RON |
| Venituri totale | 121.944 RON | 255.224 RON | 199.377 RON | 205.519 RON | 196.862 RON | 206.526 RON | 229.516 RON | 276.535 RON | 202.940 RON | 180.570 RON | 219.232 RON | 148.620 RON | 138.245 RON | 109.376 RON | 116.743 RON | 96.043 RON | 82.417 RON | 35.079 RON |
| Cheltuieli totale | 127.808 RON | 149.018 RON | 235.956 RON | 161.590 RON | 198.738 RON | 75.088 RON | 34.552 RON | 60.818 RON | 65.661 RON | 43.277 RON | 61.572 RON | 24.011 RON | 30.762 RON | 26.503 RON | 35.323 RON | 71.165 RON | 35.957 RON | 35.491 RON |
| Profit brut | 0 RON | 106.206 RON | 0 RON | 43.929 RON | 0 RON | 131.438 RON | 194.964 RON | 215.717 RON | 137.279 RON | 137.293 RON | 157.660 RON | 124.609 RON | 107.483 RON | 82.873 RON | 81.420 RON | 24.878 RON | 46.460 RON | — |
| Pierdere bruta | 5.864 RON | 0 RON | 36.579 RON | 0 RON | 1.876 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 412 RON |
| Profit net | 0 RON | 103.839 RON | 0 RON | 42.320 RON | 0 RON | 127.980 RON | 188.078 RON | 207.421 RON | 131.190 RON | 131.875 RON | 151.083 RON | 120.150 RON | 103.336 RON | 79.591 RON | 77.917 RON | 20.782 RON | 43.932 RON | — |
| Pierdere neta | 6.896 RON | 0 RON | 38.191 RON | 0 RON | 3.437 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 1.360 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 52.587 RON | 66.116 RON | 50.648 RON | 86.590 RON | 125.516 RON | 169.798 RON | 6.706 RON | 3.089 RON | 4.234 RON | 2.022 RON | 3.539 RON | — | — | 1.333 RON | 2.666 RON | 16.167 RON | 25.027 RON | 38.008 RON |
| Active circulante | 99.422 RON | 89.325 RON | 82.178 RON | 432.199 RON | 533.106 RON | 665.643 RON | 652.154 RON | 577.709 RON | 567.191 RON | 579.754 RON | 637.403 RON | 490.045 RON | 375.691 RON | 267.547 RON | 203.179 RON | 112.095 RON | 91.866 RON | 40.292 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 251 RON | 251 RON | 251 RON | 251 RON | 251 RON | 251 RON | 150 RON |
| Creante | 85.954 RON | 41.300 RON | 20.960 RON | 315.249 RON | 342.249 RON | 417.972 RON | 332.992 RON | 340.246 RON | 353.790 RON | 325.900 RON | 317.000 RON | 7.600 RON | 7.500 RON | 1.843 RON | 1.000 RON | 6.427 RON | 11.245 RON | 1.500 RON |
| Casa si conturi la banci | 13.468 RON | 48.025 RON | 61.218 RON | 116.950 RON | 190.857 RON | 247.671 RON | 319.162 RON | 237.463 RON | 213.401 RON | 253.854 RON | 320.403 RON | 482.194 RON | 367.940 RON | 265.453 RON | 201.928 RON | 105.417 RON | 80.370 RON | 38.642 RON |
| Datorii totale | 28.197 RON | 14.004 RON | 62.852 RON | 7.786 RON | 49.014 RON | 25.973 RON | 45.164 RON | 5.180 RON | 72.038 RON | 81.704 RON | 1.763 RON | 1.698 RON | 7.494 RON | 4.019 RON | 20.576 RON | 20.910 RON | 30.323 RON | 35.662 RON |
| Venituri in avans | 22.631 RON | 27.249 RON | 41.039 RON | 75.944 RON | 116.868 RON | 157.792 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 101.181 RON | 114.188 RON | 28.935 RON | 435.059 RON | 492.740 RON | 651.676 RON | 613.696 RON | 575.618 RON | 499.387 RON | 500.072 RON | 639.179 RON | 488.347 RON | 368.197 RON | 264.861 RON | 185.269 RON | 107.352 RON | 86.570 RON | 42.638 RON |
| Capital subscris varsat | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | — | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
31 de contracte atribuite, in valoare de 3.828.785 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 706.358 lei.
Achizitii directe
19 contracte
706.339 lei
Licitatii publice
3 contracte
2.859.969 lei
Achizitii offline
9 contracte
262.477 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 18:32).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ROBSAN ALEXINSTAL CONSTRUCT S.R.L.CUI 38693443 | 2 | 2 | 0 | — | vezi ↗ |
MON-ALIN-PETRO CONSTRUCT SRLCUI 29998775 | 2 | 2 | 0 | — | vezi ↗ |
G.M. AGREMENT JOJO SRLCUI 32360741 | 4 | 2 | 1 | — | vezi ↗ |
UP CONSTRUCT EXIM SRLCUI 23668654 | 4 | 1 | 0 | Da | vezi ↗ |
CLIDUNCON SRLCUI 33560861 | 2 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 6 parteneri, deschideti pagina de firme partenere.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
CLR-DENIS MONTAJ SRLCUI 12378116 | 2 | terț susținător | 2 | — | vezi ↗ |
CONINS SRLCUI 12975750 | 2 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
IMSAT D.SERVICE SRLCUI 13651973 | 2 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
RUSTIC SRLCUI 2203168 | 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
CLIDUN MINERAL S.R.L.CUI 38952874 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
CONREP SACUI 2221199 | 1 | terț susținător · aceeași ofertă | 1 | — | vezi ↗ |
G.M. AGREMENT JOJO SRLCUI 32360741 | 4 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
D&I CONSTRUCT SRLCUI 17643850 | 2 | terț susținător · aceeași ofertă | 1 | Da | vezi ↗ |
CAROLIN SRLCUI 5617199 | 1 | terț susținător · aceeași ofertă | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 11 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.