INTRASYS SRL
- GENESYS GROUP S.R.L.documentat pana in 2010
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 258.643 RON | 138.276 RON | 36.669 RON | 130.784 RON | 43.011 RON | 138.529 RON | 1 |
| 2024 | 152.991 RON | 12.198 RON | 18.070 RON | 45.233 RON | 67.218 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 95.720 RON |
| 1 |
| 2023 | 150.951 RON | 28.788 RON | 19.534 RON | 63.915 RON | 97.707 RON | 143.305 RON | 1 |
| 2022 | 128.188 RON | 23.559 RON | 18.094 RON | 75.641 RON | 65.833 RON | 124.518 RON | 1 |
| 2021 | 127.925 RON | 64.641 RON | 14.964 RON | 84.183 RON | 58.037 RON | 129.411 RON | 1 |
| 2020 | 108.820 RON | 28.450 RON | 12.900 RON | 14.143 RON | 64.666 RON | 66.875 RON | 1 |
| 2019 | 96.567 RON | 11.109 RON | 11.423 RON | 25.485 RON | 49.075 RON | 63.910 RON | 1 |
| 2018 | 112.082 RON | 29.787 RON | 11.343 RON | 36.866 RON | 50.596 RON | 76.801 RON | 2 |
| 2017 | 126.763 RON | 32.502 RON | 27.072 RON | 48.331 RON | 43.401 RON | 67.015 RON | 1 |
| 2016 | 105.090 RON | 6.656 RON | 9.016 RON | 446 RON | 57.566 RON | 51.513 RON | 1 |
| 2015 | 166.406 RON | 43.774 RON | 6.016 RON | 11.689 RON | 52.229 RON | 60.357 RON | — |
| 2014 | 108.600 RON | -10.435 RON | 63.053 RON | 23.251 RON | 54.136 RON | 16.583 RON | 1 |
| 2013 | 106.347 RON | -3.696 RON | 49.403 RON | 32.015 RON | 42.760 RON | 27.018 RON | 1 |
| 2012 | 137.299 RON | -7.608 RON | 52.016 RON | 42.195 RON | 38.611 RON | 30.714 RON | 1 |
| 2011 | 171.046 RON | 59.183 RON | 33.457 RON | 50.154 RON | 44.278 RON | 62.122 RON | 1 |
| 2010 | 49.001 RON | 6.450 RON | 23.843 RON | 7.555 RON | 28.081 RON | 12.939 RON | 1 |
| 2009 | — | — | 4.987 RON | — | 11.466 RON | 6.479 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | 258.643 RON | 152.991 RON | 150.951 RON | 128.188 RON | 127.925 RON | 108.820 RON | 96.567 RON | 112.082 RON | 126.763 RON | 105.090 RON | 166.406 RON | 108.600 RON | 106.347 RON | 137.299 RON | 171.046 RON | 49.001 RON | — |
| Venituri totale | 307.331 RON | 154.672 RON | 150.951 RON | 128.188 RON | 159.795 RON | 108.820 RON | 96.567 RON | 112.160 RON | 146.389 RON | 105.091 RON | 166.406 RON | 108.602 RON | 106.348 RON | 137.299 RON | |||
| Cheltuieli totale | 162.898 RON | 140.117 RON | 120.654 RON | 103.347 RON | 93.556 RON | 79.355 RON | 84.493 RON | 80.069 RON | 109.511 RON | 96.094 RON | 117.641 RON | 115.779 RON | 106.853 RON | 140.788 RON | |||
| Profit brut | 144.433 RON | 14.555 RON | 30.297 RON | 24.841 RON | 66.239 RON | 29.465 RON | 12.074 RON | 32.091 RON | 36.878 RON | 8.997 RON | 48.765 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 7.177 RON | 505 RON | 3.489 RON | |||
| Profit net | 138.276 RON | 12.198 RON | 28.788 RON | 23.559 RON | 64.641 RON | 28.450 RON | 11.109 RON | 29.787 RON | 32.502 RON | 6.656 RON | 43.774 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.435 RON | 3.696 RON | 7.608 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 130.784 RON | 45.233 RON | 63.915 RON | 75.641 RON | 84.183 RON | 14.143 RON | 25.485 RON | 36.866 RON | 48.331 RON | 446 RON | 11.689 RON | 23.251 RON | 32.015 RON | 42.195 RON | |||
| Active circulante | 43.011 RON | 67.218 RON | 97.707 RON | 65.833 RON | 58.037 RON | 64.666 RON | 49.075 RON | 50.596 RON | 43.401 RON | 57.566 RON | 52.229 RON | 54.136 RON | 42.760 RON | 38.611 RON | |||
| Stocuri | 8.077 RON | 4.513 RON | 11.587 RON | 18.010 RON | 17.302 RON | 15.268 RON | 9.784 RON | 9.143 RON | 6.950 RON | 25.537 RON | 25.729 RON | 17.852 RON | 15.941 RON | 12.763 RON | |||
| Creante | 23.189 RON | 19.140 RON | 31.219 RON | 27.327 RON | 19.644 RON | 14.633 RON | 15.521 RON | 17.178 RON | 15.368 RON | 15.678 RON | 11.443 RON | 18.392 RON | 23.798 RON | 12.811 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 11.745 RON | 43.565 RON | 54.901 RON | 20.496 RON | 21.091 RON | 34.765 RON | 23.770 RON | 24.275 RON | 21.083 RON | 16.351 RON | 15.057 RON | 17.892 RON | 3.021 RON | 13.037 RON | |||
| Cheltuieli in avans | 1.403 RON | 1.339 RON | 1.217 RON | 1.138 RON | 2.155 RON | 966 RON | 773 RON | 682 RON | 2.355 RON | 2.517 RON | 2.455 RON | 2.249 RON | 1.646 RON | 1.924 RON | |||
| Datorii totale | 36.669 RON | 18.070 RON | 19.534 RON | 18.094 RON | 14.964 RON | 12.900 RON | 11.423 RON | 11.343 RON | 27.072 RON | 9.016 RON | 6.016 RON | 63.053 RON | 49.403 RON | 52.016 RON | |||
| Capitaluri proprii | 138.529 RON | 95.720 RON | 143.305 RON | 124.518 RON | 129.411 RON | 66.875 RON | 63.910 RON | 76.801 RON | 67.015 RON | 51.513 RON | 60.357 RON | 16.583 RON | 27.018 RON | 30.714 RON | |||
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | — | 210 RON | 210 RON | 210 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 171.047 RON |
| 49.001 RON |
| — |
| 106.732 RON |
| 40.892 RON |
| — |
| 64.315 RON |
| 8.109 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 59.183 RON |
| 6.450 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 50.154 RON |
| 7.555 RON |
| — |
| 44.278 RON |
| 28.081 RON |
| 11.466 RON |
| 7.648 RON |
| 1.661 RON |
| — |
| 13.209 RON |
| 11.491 RON |
| 11.466 RON |
| 23.421 RON |
| 14.929 RON |
| — |
| 1.147 RON |
| 1.146 RON |
| — |
| 33.457 RON |
| 23.843 RON |
| 4.987 RON |
| 62.122 RON |
| 12.939 RON |
| 6.479 RON |
| 210 RON |
| 210 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| — |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.