ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 158.449 RON | 44.735 RON | 25.882 RON | 18.869 RON | 51.676 RON | 45.335 RON | 1 |
| 2024 | 188.998 RON | 65.044 RON | 24.656 RON | 5.486 RON | 80.441 RON | 61.271 RON | 1 |
| 2023 | 144.964 RON | 60.719 RON | 10.551 RON | 430 RON | 114.215 RON | 104.094 RON | 1 |
| 2022 | 171.141 RON | 42.775 RON | 14.635 RON | 3.877 RON | 54.133 RON | 43.375 RON | 1 |
| 2021 | 122.585 RON | 7.738 RON | 23.188 RON | 12.287 RON | 165.611 RON | 154.710 RON | 1 |
| 2020 | 144.176 RON | 14.073 RON | 35.884 RON | 28.195 RON | 154.184 RON | 146.972 RON | 1 |
| 2019 | 150.646 RON | -1.762 RON | 52.426 RON | 53.248 RON | 132.077 RON | 132.899 RON | 1 |
| 2018 | 162.749 RON | 11.602 RON | 66.998 RON | 78.470 RON | 123.180 RON | 134.661 RON | 1 |
| 2017 | 158.115 RON | 22.792 RON | 26.657 RON | 20.502 RON | 129.214 RON | 123.059 RON | 2 |
| 2016 | 162.095 RON | -10.768 RON | 16.407 RON | 27.074 RON | 89.073 RON | 100.267 RON | 2 |
| 2015 | 171.904 RON | 47.701 RON | 23.069 RON | 25.000 RON | 130.103 RON | 132.034 RON | 2 |
| 2014 | 200.417 RON | 38.433 RON | 22.778 RON | 0 RON | 107.111 RON | 84.333 RON | 2 |
| 2013 | 200.260 RON | 34.415 RON | 27.371 RON | 64 RON | 73.207 RON | 45.900 RON | 2 |
| 2012 | 206.895 RON | 5.911 RON | 14.426 RON | 1.606 RON | 24.305 RON | 11.485 RON | 2 |
| 2011 | 156.935 RON | 5.073 RON | 30.727 RON | 2.614 RON | 33.686 RON | 5.573 RON | 2 |
| 2010 | 154.320 RON | 10.390 RON | 20.108 RON | 1.808 RON | 29.190 RON | 10.890 RON | 1 |
| 2009 | 171.543 RON | 44.329 RON | 6.937 RON | 1.506 RON | 43.441 RON | 38.010 RON | 1 |
| 2008 | 99.130 RON | -6.309 RON | 13.001 RON | — | 7.192 RON | -5.809 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 158.449 RON | 188.998 RON | 144.964 RON | 171.141 RON | 122.585 RON | 144.176 RON | 150.646 RON | 162.749 RON | 158.115 RON | 162.095 RON | 171.904 RON | 200.417 RON | 200.260 RON | 206.895 RON | 156.935 RON | 154.320 RON | 171.543 RON | 99.130 RON |
| Venituri totale | 160.352 RON | 189.425 RON | 145.831 RON | 175.098 RON | 122.738 RON | 144.251 RON | 150.650 RON | 162.750 RON | 158.115 RON | 162.296 RON | 171.904 RON | 200.417 RON | 200.409 RON | 206.997 RON | 157.043 RON | 154.554 RON | 171.997 RON | 99.316 RON |
| Cheltuieli totale | 114.045 RON | 122.526 RON | 83.683 RON | 130.607 RON | 113.883 RON | 128.845 RON | 150.905 RON | 149.520 RON | 133.741 RON | 171.441 RON | 119.046 RON | 155.971 RON | 159.819 RON | 199.919 RON | 151.023 RON | 140.497 RON | 122.522 RON | 103.656 RON |
| Profit brut | 46.307 RON | 66.899 RON | 62.148 RON | 44.491 RON | 8.855 RON | 15.406 RON | 0 RON | 13.230 RON | 24.374 RON | 0 RON | 52.858 RON | 44.446 RON | 40.590 RON | 7.078 RON | 6.020 RON | 14.057 RON | 49.475 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 255 RON | 0 RON | 0 RON | 9.145 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 4.340 RON |
| Profit net | 44.735 RON | 65.044 RON | 60.719 RON | 42.775 RON | 7.738 RON | 14.073 RON | 0 RON | 11.602 RON | 22.792 RON | 0 RON | 47.701 RON | 38.433 RON | 34.415 RON | 5.911 RON | 5.073 RON | 10.390 RON | 44.329 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.762 RON | 0 RON | 0 RON | 10.768 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 6.309 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 18.869 RON | 5.486 RON | 430 RON | 3.877 RON | 12.287 RON | 28.195 RON | 53.248 RON | 78.470 RON | 20.502 RON | 27.074 RON | 25.000 RON | 0 RON | 64 RON | 1.606 RON | 2.614 RON | 1.808 RON | 1.506 RON | — |
| Active circulante | 51.676 RON | 80.441 RON | 114.215 RON | 54.133 RON | 165.611 RON | 154.184 RON | 132.077 RON | 123.180 RON | 129.214 RON | 89.073 RON | 130.103 RON | 107.111 RON | 73.207 RON | 24.305 RON | 33.686 RON | 29.190 RON | 43.441 RON | 7.192 RON |
| Stocuri | 15.345 RON | 19.002 RON | 17.378 RON | 8.262 RON | 16.810 RON | 15.663 RON | 17.992 RON | 9.903 RON | 17.980 RON | 4.387 RON | 15.184 RON | 4.437 RON | 237 RON | 351 RON | 3.726 RON | 3.420 RON | 2.692 RON | 2.739 RON |
| Creante | 5.333 RON | 3.525 RON | 23.074 RON | 4.563 RON | 7.178 RON | 7.245 RON | 7.065 RON | 22.264 RON | 5.878 RON | 15.476 RON | 13.047 RON | 15.984 RON | 17.375 RON | 18.254 RON | 12.639 RON | 9.922 RON | 7.067 RON | 1.572 RON |
| Casa si conturi la banci | 30.998 RON | 57.914 RON | 73.763 RON | 41.308 RON | 141.623 RON | 131.276 RON | 107.020 RON | 91.013 RON | 105.356 RON | 69.210 RON | 101.872 RON | 86.690 RON | 55.595 RON | 5.700 RON | 17.321 RON | 15.848 RON | 33.682 RON | 2.881 RON |
| Cheltuieli in avans | 672 RON | — | — | — | — | 477 RON | — | 9 RON | — | 527 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 25.882 RON | 24.656 RON | 10.551 RON | 14.635 RON | 23.188 RON | 35.884 RON | 52.426 RON | 66.998 RON | 26.657 RON | 16.407 RON | 23.069 RON | 22.778 RON | 27.371 RON | 14.426 RON | 30.727 RON | 20.108 RON | 6.937 RON | 13.001 RON |
| Capitaluri proprii | 45.335 RON | 61.271 RON | 104.094 RON | 43.375 RON | 154.710 RON | 146.972 RON | 132.899 RON | 134.661 RON | 123.059 RON | 100.267 RON | 132.034 RON | 84.333 RON | 45.900 RON | 11.485 RON | 5.573 RON | 10.890 RON | 38.010 RON | -5.809 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 350 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
350 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 07:14).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.