ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -5.010 RON | 20 RON | 0 RON | 594 RON | 854 RON | 0 |
| 2024 | 14.573 RON | 8.889 RON | 377 RON | — | 6.201 RON | 5.864 RON | — |
| 2023 | 22.907 RON | 15.440 RON | 3.070 RON | — | 22.413 RON | 19.343 RON | — |
| 2022 | — | -2.772 RON | 11.500 RON | — | 8.924 RON | -2.532 RON | — |
| 2021 | 22.600 RON | 2.029 RON | 11.676 RON | — | 22.542 RON | 10.866 RON | — |
| 2020 | 6.610 RON | 4.696 RON | 0 RON | — | 8.807 RON | 8.837 RON | — |
| 2019 | 5.610 RON | 3.901 RON | 5 RON | — | 16.696 RON | 16.715 RON | — |
| 2018 | 14.610 RON | 12.574 RON | 214 RON | — | 19.529 RON | 19.375 RON | — |
| 2017 | 10.500 RON | 2.844 RON | 82 RON | — | 6.883 RON | 6.801 RON | — |
| 2016 | 5.000 RON | 3.717 RON | 3.701 RON | — | 7.658 RON | 3.957 RON | — |
| 2015 | 36.275 RON | 32.529 RON | 2.723 RON | — | 52.015 RON | 49.292 RON | — |
| 2014 | 11.040 RON | 7.590 RON | 2.311 RON | — | 18.600 RON | 16.763 RON | — |
| 2013 | 31.359 RON | 23.115 RON | 2.834 RON | 0 RON | 18.765 RON | 15.931 RON | 0 |
| 2012 | 2.812 RON | -180 RON | 9.455 RON | 0 RON | 2.271 RON | -7.184 RON | 0 |
| 2011 | 1.694 RON | 576 RON | 8.528 RON | 0 RON | 1.524 RON | -7.004 RON | 0 |
| 2010 | 42 RON | -1.329 RON | 8.953 RON | — | 1.373 RON | -7.580 RON | — |
| 2008 | 50.645 RON | 5.930 RON | 29.298 RON | — | 33.717 RON | 4.419 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 14.573 RON | 22.907 RON | — | 22.600 RON | 6.610 RON | 5.610 RON | 14.610 RON | 10.500 RON | 5.000 RON | 36.275 RON | 11.040 RON | 31.359 RON | 2.812 RON | 1.694 RON | 42 RON | 50.645 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 14.573 RON | 22.907 RON | 5 RON | 22.601 RON | 6.610 RON | 5.610 RON | 14.611 RON | 10.500 RON | 5.000 RON | 36.275 RON | 11.045 RON | 31.631 RON | 2.812 RON | 1.694 RON | 42 RON | 50.647 RON |
| Cheltuieli totale | 5.010 RON | 4.025 RON | 4.347 RON | 2.777 RON | 19.969 RON | 1.736 RON | 1.541 RON | 1.599 RON | 7.341 RON | 1.133 RON | 2.658 RON | 3.124 RON | 7.623 RON | 2.992 RON | 1.118 RON | 271 RON | 43.910 RON |
| Profit brut | 0 RON | 10.548 RON | 18.560 RON | 0 RON | 2.632 RON | 4.874 RON | 4.069 RON | 13.012 RON | 3.159 RON | 3.867 RON | 33.617 RON | 7.921 RON | 24.008 RON | 0 RON | 576 RON | — | 6.737 RON |
| Pierdere bruta | 5.010 RON | 0 RON | 0 RON | 2.772 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 180 RON | 0 RON | 229 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 8.889 RON | 15.440 RON | 0 RON | 2.029 RON | 4.696 RON | 3.901 RON | 12.574 RON | 2.844 RON | 3.717 RON | 32.529 RON | 7.590 RON | 23.115 RON | 0 RON | 576 RON | — | 5.930 RON |
| Pierdere neta | 5.010 RON | 0 RON | 0 RON | 2.772 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 180 RON | 0 RON | 1.329 RON | — |
| Active circulante | 594 RON | 6.201 RON | 22.413 RON | 8.924 RON | 22.542 RON | 8.807 RON | 16.696 RON | 19.529 RON | 6.883 RON | 7.658 RON | 52.015 RON | 18.600 RON | 18.765 RON | 2.271 RON | 1.524 RON | 1.373 RON | 33.717 RON |
| Creante | 236 RON | 1.510 RON | 6.500 RON | 942 RON | 6.772 RON | 1.032 RON | 836 RON | 772 RON | 772 RON | 6.942 RON | 6.942 RON | 6.942 RON | 6.888 RON | 1.021 RON | 771 RON | 1.178 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 358 RON | 4.691 RON | 15.913 RON | 7.982 RON | 15.770 RON | 7.775 RON | 15.860 RON | 18.757 RON | 6.111 RON | 716 RON | 45.073 RON | 11.658 RON | 11.877 RON | 1.250 RON | 753 RON | 195 RON | 33.717 RON |
| Cheltuieli in avans | 280 RON | 40 RON | — | 44 RON | — | 30 RON | 24 RON | 60 RON | — | — | — | 474 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Datorii totale | 20 RON | 377 RON | 3.070 RON | 11.500 RON | 11.676 RON | 0 RON | 5 RON | 214 RON | 82 RON | 3.701 RON | 2.723 RON | 2.311 RON | 2.834 RON | 9.455 RON | 8.528 RON | 8.953 RON | 29.298 RON |
| Capitaluri proprii | 854 RON | 5.864 RON | 19.343 RON | -2.532 RON | 10.866 RON | 8.837 RON | 16.715 RON | 19.375 RON | 6.801 RON | 3.957 RON | 49.292 RON | 16.763 RON | 15.931 RON | -7.184 RON | -7.004 RON | -7.580 RON | 4.419 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
11 contracte atribuite, in valoare de 45.571 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 45.582 lei.
Achizitii directe
11 contracte
45.571 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 11:16).