ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Fără denumire: cod dintr-o revizie CAEN mai veche, pentru care nu avem nomenclatorul.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Admite excep?ia conexită?ii invocată de pârâtă, prin întâmpinare. Dispune conexarea prezentului dosar cu nr. 2542/182/2026, la dosarul cu nr. 13389/182/2025, aflat pe rolul completului C21. Cu cale de atac odată cu fondul. Pronun?ată la data de 09.06.2026, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Amână judecarea cauzei la data de 24.11.2026.
Admite excep?ia prescripţiei dreptului material la acţiune, invocată din oficiu. Respinge cererea de valoare redusă formulată de către reclamanta Investcapital LTD, în contradictoriu cu pârâtul/a Gherasim (fostă Tănase) Tatiana-Adina, ca prescrisă. Respinge cererea reclamantei de obligare a pârâtului/ei la plata cheltuielilor de judecată, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. cererea de apel se depune la Judecătoria Tecuci. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin grefa instan?ei, la data de 30.12.2025.
Admite excep?ia necompeten?ei teritoriale exclusive a Judecătoriei Adjud, invocată de instan?ă din oficiu. Declină competen?a de solu?ionare a prezentei cereri de chemare în judecată, formulată de reclamanta INVESTCAPITAL LTD, cu sediul procesual ales la punctul de lucru Kruk România SRL, din municipiul Târgovi?te, Bd-ul Independen?ei nr. 2 C, jude?ul Dâmbovi?a, în contradictoriu cu pârâta TĂNASE ADINA TATIANA. Fără cale de atac. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 18.11.2025.
Având în vedere Hotărârea nr. 3 din data de 26.08.2025 a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Adjud, precum şi faptul că prezenta cauza nu se încadrează între cauzele cu caracter urgent, dispune amânarea cauzei si stabilirea unui nou termen in dara de 18.11.2025.
Admite în parte cererea de chemare în judecată formulată de reclamanţii Beleneşi Traian, Bolcaş Adina Simona, Bora Adela, Borlea Daniela, Bronţ Maria-Mădălina, Cîmpeanu Valerica-Gabriela, Cotrău Carmen-Claudia, Cotrău Daniela-Ancuţa, Crişan Bala-Aurora, Crişovan Camelia-Violeta, Cristea Natalia-Mirabela, Gliga Dorel-Ştefan, Jurj Adriana, Keşeru Diana, Lăpuşte Valeria, Letea Teodor, Martin Vereş-Sorin, Meşter Corina-Teodora, Mihăieş Ramona, Mihele Natalia-Alina, Păcurar Anca-Cerasela, Pătroc Daniela-Adina, Pătroiu Lenuţa-Luminiţa, Petrila Irina-Aurica, Pogana Daniela, Popuş Livia-Rodica, Ruje Cristian-Aurel, Sav Miana, Ştiube Adriana şi Tocuţ Simona-Claudia în contradictoriu cu pârâta Agenţia Judeţeană pentru Plăţi şi Inspecţie Socială Bihor, vizând-o pe reclamanta Tocuţ Simona-Claudia. Obligă pârâta să emită în favoarea reclamantei Tocuţ Simona-Claudia decizie de stabilire a salariului de bază la nivelul maxim aflat în plată din cadrul agenţiilor judeţene pentru plăţi şi inspecţie socială, respectiv la nivelul salariului de bază lunar de 6.869 lei, începând cu data de 25.11.2019, aferent funcţiei de inspector superior, clasa 1, gradaţia 5. Pentru perioada ulterioară datei antemenţionate, până la zi, salariul de bază se va stabili pornind de la cuantumul prevăzut la paragraful anterior, ţinând cont de dispoziţiile legale privind salarizarea personalului plătit din fonduri publice şi de modificările intervenite în raportul de serviciu. Obligă pârâta să stabilească sporul pentru condiţii periculoase sau vătămătoare ce se cuvine reclamantei Tocuţ Simona-Claudia, ţinând cont de salariul de bază stabilit potrivit prezentei hotărâri, de dispoziţiile legale privind salarizarea personalului plătit din fonduri publice şi de modificările intervenite în raportul de serviciu. Obligă pârâta la plata către reclamanta Tocuţ Simona-Claudia a diferenţei dintre drepturile salariale stabilite în baza prezentei hotărâri şi drepturile salariale efectiv acordate, actualizate cu indicele de inflaţie. Obligă pârâta la plata către reclamanta Tocuţ Simona-Claudia a dobânzii legale de la data scadenţei lunare a fiecărei diferenţe de drepturi salariale până la data plăţii efective. Respinge ca neîntemeiată cererea reclamantei Tocuţ Simona-Claudia privind acordarea sporului de confidenţialitate. Obligă pârâta să plătească reclamantei Tocuţ Simona-Claudia cheltuieli de judecată în sumă de 900 lei reprezentând onorariile avocaţiale aferente acţiunii reclamantei din primul ciclu procesual (fond şi recurs). Cu drept de recurs în termen de 15 zile de la comunicare, care se va depune la Tribunalul Bihor. Pronunţată azi, 09.07.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 09.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 25.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 25.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 11.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 11.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 28.05.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 28.05.2026. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 15.05.2026.
Pentru completarea probaţiunii, amână judecarea cauzei la data de 15.05.2026.
Pentru completarea probaţiunii, amână judecarea cauzei la data de 20.03.2026.
pentru completarea probaţiunii
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 231.027 RON | -493 RON | 32.114 RON | 0 RON | 52.152 RON | 20.038 RON | 2 |
| 2024 | 333.782 RON | 36.573 RON | 11.043 RON | 0 RON | 51.574 RON | 40.531 RON | 3 |
| 2023 | 197.572 RON | -5.500 RON | 18.451 RON | 0 RON | 22.409 RON | 3.958 RON | 3 |
| 2022 | 156.093 RON | 25.714 RON | 4.200 RON | 0 RON | 33.158 RON | 28.958 RON | 2 |
| 2021 | 159.539 RON | 32.923 RON | 3.851 RON | 0 RON | 37.095 RON | 33.244 RON | 1 |
| 2020 | 123.535 RON | 7.434 RON | 11.003 RON | 0 RON | 21.850 RON | 10.847 RON | 1 |
| 2019 | 121.189 RON | -4.001 RON | 14.031 RON | 0 RON | 17.445 RON | 3.414 RON | 3 |
| 2018 | 104.828 RON | -9.255 RON | 4.238 RON | 0 RON | 11.653 RON | 7.415 RON | 2 |
| 2017 | 87.950 RON | -16.027 RON | 1.896 RON | 0 RON | 18.565 RON | 16.669 RON | 2 |
| 2016 | 127.314 RON | 31.834 RON | 4.090 RON | 0 RON | 36.786 RON | 32.696 RON | 2 |
| 2015 | 69.039 RON | 4.645 RON | 3.341 RON | 0 RON | 22.203 RON | 18.862 RON | 1 |
| 2014 | 70.173 RON | 3.900 RON | 827 RON | 0 RON | 15.044 RON | 14.217 RON | 1 |
| 2013 | 95.696 RON | 22.857 RON | 1.471 RON | 0 RON | 11.788 RON | 10.317 RON | 1 |
| 2012 | 67.448 RON | 8.587 RON | 25.166 RON | 0 RON | 12.627 RON | -12.539 RON | 1 |
| 2011 | 62.261 RON | -7.515 RON | 29.720 RON | 6.684 RON | 1.911 RON | -21.125 RON | 1 |
| 2010 | 57.449 RON | -4.819 RON | 35.291 RON | 14.704 RON | 6.977 RON | -13.610 RON | 1 |
| 2009 | 64.658 RON | 355 RON | 36.641 RON | 22.725 RON | 5.126 RON | -8.790 RON | 1 |
| 2008 | 63.458 RON | -1.413 RON | 52.521 RON | 30.745 RON | 12.631 RON | -9.145 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 231.027 RON | 333.782 RON | 197.572 RON | 156.093 RON | 159.539 RON | 123.535 RON | 121.189 RON | 104.828 RON | 87.950 RON | 127.314 RON | 69.039 RON | 70.173 RON | 95.696 RON | 67.448 RON | 62.261 RON | 57.449 RON | 64.658 RON | 63.458 RON |
| Venituri totale | 231.028 RON | 339.675 RON | 218.680 RON | 182.987 RON | 159.539 RON | 123.535 RON | 121.190 RON | 104.830 RON | 87.951 RON | 127.315 RON | 69.040 RON | 70.176 RON | 95.696 RON | 67.449 RON | 62.462 RON | 58.250 RON | 64.661 RON | 68.691 RON |
| Cheltuieli totale | 229.211 RON | 297.705 RON | 222.204 RON | 155.712 RON | 125.021 RON | 114.866 RON | 123.979 RON | 113.037 RON | 103.098 RON | 94.208 RON | 62.324 RON | 64.171 RON | 69.895 RON | 57.227 RON | 69.977 RON | 59.844 RON | 61.439 RON | 70.104 RON |
| Profit brut | 1.817 RON | 41.970 RON | 0 RON | 27.275 RON | 34.518 RON | 8.669 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 33.107 RON | 6.716 RON | 6.005 RON | 25.801 RON | 10.222 RON | 0 RON | — | 3.222 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 3.524 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.789 RON | 8.207 RON | 15.147 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.515 RON | 1.594 RON | — | 1.413 RON |
| Profit net | 0 RON | 36.573 RON | 0 RON | 25.714 RON | 32.923 RON | 7.434 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.834 RON | 4.645 RON | 3.900 RON | 22.857 RON | 8.587 RON | 0 RON | — | 355 RON | — |
| Pierdere neta | 493 RON | 0 RON | 5.500 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.001 RON | 9.255 RON | 16.027 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.515 RON | 4.819 RON | — | 1.413 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.684 RON | 14.704 RON | 22.725 RON | 30.745 RON |
| Active circulante | 52.152 RON | 51.574 RON | 22.409 RON | 33.158 RON | 37.095 RON | 21.850 RON | 17.445 RON | 11.653 RON | 18.565 RON | 36.786 RON | 22.203 RON | 15.044 RON | 11.788 RON | 12.627 RON | 1.911 RON | 6.977 RON | 5.126 RON | 12.631 RON |
| Stocuri | 10.566 RON | 995 RON | 7.912 RON | 5.383 RON | 5.169 RON | 222 RON | 7.634 RON | 5.210 RON | 5.317 RON | 1.830 RON | 5.185 RON | 494 RON | 1.601 RON | 7.379 RON | 971 RON | 3.333 RON | 758 RON | 8.638 RON |
| Creante | 6.935 RON | 0 RON | 464 RON | 0 RON | 0 RON | 111 RON | 742 RON | 840 RON | 0 RON | 405 RON | -1 RON | 650 RON | 1.060 RON | 1.392 RON | 657 RON | 708 RON | 1.685 RON | 809 RON |
| Casa si conturi la banci | 34.651 RON | 50.579 RON | 14.033 RON | 27.775 RON | 31.926 RON | 21.517 RON | 9.069 RON | 5.603 RON | 13.248 RON | 34.551 RON | 17.019 RON | 13.900 RON | 9.127 RON | 3.856 RON | 283 RON | 2.936 RON | 2.683 RON | 3.184 RON |
| Datorii totale | 32.114 RON | 11.043 RON | 18.451 RON | 4.200 RON | 3.851 RON | 11.003 RON | 14.031 RON | 4.238 RON | 1.896 RON | 4.090 RON | 3.341 RON | 827 RON | 1.471 RON | 25.166 RON | 29.720 RON | 35.291 RON | 36.641 RON | 52.521 RON |
| Capitaluri proprii | 20.038 RON | 40.531 RON | 3.958 RON | 28.958 RON | 33.244 RON | 10.847 RON | 3.414 RON | 7.415 RON | 16.669 RON | 32.696 RON | 18.862 RON | 14.217 RON | 10.317 RON | -12.539 RON | -21.125 RON | -13.610 RON | -8.790 RON | -9.145 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 550 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
550 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 09:27).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.