ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 60% |
| persoanăadministrator | 40% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.490 RON | 38 RON | 185.981 RON | 1.381 RON | 171.822 RON | -11.361 RON | 0 |
| 2024 | 6.150 RON | 104 RON | 193.040 RON | 1.381 RON | 180.911 RON | -11.398 RON | — |
| 2023 | 9.766 RON | 408 RON | 197.780 RON | 1.381 RON | 185.547 RON | -11.502 RON | — |
| 2022 | 23.392 RON | 6.257 RON | 204.065 RON | 1.381 RON | 191.423 RON | -11.911 RON | — |
| 2021 | 16.078 RON | -2.157 RON | 210.483 RON | 2.072 RON | 190.894 RON | -18.167 RON | — |
| 2020 | 7.359 RON | 1.731 RON | 197.032 RON | 3.454 RON | 178.217 RON | -16.011 RON | — |
| 2019 | 6.988 RON | -7.180 RON | 224.946 RON | 0 RON | 207.854 RON | -17.742 RON | — |
| 2017 | 183.237 RON | 571 RON | 219.281 RON | — | 208.485 RON | -11.640 RON | 1 |
| 2016 | 227.004 RON | 9.593 RON | 227.757 RON | — | 218.129 RON | -12.211 RON | 1 |
| 2015 | 131.155 RON | -5.752 RON | 160.006 RON | — | 138.202 RON | -21.804 RON | 1 |
| 2014 | 136.916 RON | -4.410 RON | 184.330 RON | 699 RON | 167.579 RON | -16.052 RON | — |
| 2013 | 96.201 RON | -23.055 RON | 115.372 RON | 1.994 RON | 101.736 RON | -11.642 RON | 1 |
| 2012 | 281.165 RON | -9.430 RON | 86.406 RON | 1.466 RON | 96.353 RON | 11.413 RON | — |
| 2011 | 52.161 RON | 5.195 RON | 12.504 RON | — | 33.347 RON | 20.843 RON | — |
| 2010 | 640 RON | -1.687 RON | 22.810 RON | — | 38.458 RON | 15.648 RON | — |
| 2009 | 55.213 RON | 10.743 RON | 11.379 RON | — | 28.714 RON | 17.335 RON | 3 |
| 2008 | 46.272 RON | 6.115 RON | 53.856 RON | — | 60.448 RON | 6.592 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.490 RON | 6.150 RON | 9.766 RON | 23.392 RON | 16.078 RON | 7.359 RON | 6.988 RON | 183.237 RON | 227.004 RON | 131.155 RON | 136.916 RON | 96.201 RON | 281.165 RON | 52.161 RON | 640 RON | 55.213 RON | 46.272 RON |
| Venituri totale | 5.490 RON | 6.150 RON | 9.766 RON | 23.392 RON | 16.078 RON | 7.359 RON | 6.988 RON | 190.453 RON | 227.004 RON | 131.155 RON | 136.988 RON | 100.163 RON | 282.267 RON | 52.386 RON | 640 RON | 55.227 RON | 46.272 RON |
| Cheltuieli totale | 5.445 RON | 6.026 RON | 9.280 RON | 16.525 RON | 17.811 RON | 5.407 RON | 14.008 RON | 188.145 RON | 212.859 RON | 133.039 RON | 137.291 RON | 120.459 RON | 291.697 RON | 46.483 RON | 677 RON | 41.750 RON | 38.992 RON |
| Profit brut | 45 RON | 124 RON | 486 RON | 6.867 RON | 0 RON | 1.952 RON | 0 RON | 2.308 RON | 14.145 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.903 RON | — | 13.477 RON | 7.280 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.733 RON | 0 RON | 7.020 RON | 0 RON | 0 RON | — | 303 RON | 20.296 RON | 9.430 RON | 0 RON | 37 RON | — | — |
| Profit net | 38 RON | 104 RON | 408 RON | 6.257 RON | 0 RON | 1.731 RON | 0 RON | 571 RON | 9.593 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.195 RON | — | 10.743 RON | 6.115 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.157 RON | 0 RON | 7.180 RON | 0 RON | 0 RON | 5.752 RON | 4.410 RON | 23.055 RON | 9.430 RON | 0 RON | 1.687 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.381 RON | 1.381 RON | 1.381 RON | 1.381 RON | 2.072 RON | 3.454 RON | 0 RON | — | — | — | 699 RON | 1.994 RON | 1.466 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 171.822 RON | 180.911 RON | 185.547 RON | 191.423 RON | 190.894 RON | 178.217 RON | 207.854 RON | 208.485 RON | 218.129 RON | 138.202 RON | 167.579 RON | 101.736 RON | 96.353 RON | 33.347 RON | 38.458 RON | 28.714 RON | 60.448 RON |
| Stocuri | 150.220 RON | 156.374 RON | 161.459 RON | 167.615 RON | 176.969 RON | 155.696 RON | 182.542 RON | 192.648 RON | 187.590 RON | 121.287 RON | 106.407 RON | 83.141 RON | 75.200 RON | 12.390 RON | 22.541 RON | 11.932 RON | 171 RON |
| Creante | 5.434 RON | 12.947 RON | 12.311 RON | 15.659 RON | 8.679 RON | 18.239 RON | 16.111 RON | 11.749 RON | 23.179 RON | 8.720 RON | 57.191 RON | 9.193 RON | 10.299 RON | 14.480 RON | 13.518 RON | 11.285 RON | 1.190 RON |
| Casa si conturi la banci | 16.168 RON | 11.590 RON | 11.777 RON | 8.149 RON | 5.246 RON | 4.282 RON | 9.201 RON | 4.088 RON | 7.360 RON | 8.195 RON | 3.981 RON | 9.402 RON | 10.854 RON | 6.477 RON | 2.399 RON | 5.497 RON | 59.087 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.417 RON | 1.417 RON | 1.417 RON | 1.417 RON | 1.417 RON | 1.417 RON | 1.417 RON | 1.417 RON | 1.417 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 185.981 RON | 193.040 RON | 197.780 RON | 204.065 RON | 210.483 RON | 197.032 RON | 224.946 RON | 219.281 RON | 227.757 RON | 160.006 RON | 184.330 RON | 115.372 RON | 86.406 RON | 12.504 RON | 22.810 RON | 11.379 RON | 53.856 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 2.067 RON | 2.067 RON | 2.067 RON | 2.067 RON | 2.067 RON | 2.067 RON | 2.261 RON | 4.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -11.361 RON | -11.398 RON | -11.502 RON | -11.911 RON | -18.167 RON | -16.011 RON | -17.742 RON | -11.640 RON | -12.211 RON | -21.804 RON | -16.052 RON | -11.642 RON | 11.413 RON | 20.843 RON | 15.648 RON | 17.335 RON | 6.592 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — | — | — | 3 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 128.566 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 128.568 lei.
Achizitii directe
2 contracte
128.566 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 11:33).