ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanănu mai e administrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.508 RON | -48.837 RON | 399.892 RON | 53.202 RON | 150.200 RON | -196.490 RON | 1 |
| 2024 | 89.242 RON | -332.242 RON | 324.453 RON | 98.766 RON | 78.034 RON | -147.653 RON | 1 |
| 2023 | 231.753 RON | 158.866 RON | 222.430 RON | 21.390 RON | 385.629 RON | 184.589 RON | 1 |
| 2020 | 100 RON | -13.689 RON | 26.827 RON | -71 RON | 59.590 RON | 32.692 RON | — |
| 2018 | 38.605 RON | 33.821 RON | 95.875 RON | 1.327 RON | 109.980 RON | 15.432 RON | — |
| 2017 | 96.783 RON | 25.883 RON | 160.002 RON | 3.005 RON | 138.608 RON | -18.389 RON | — |
| 2016 | 155.803 RON | 54.452 RON | 119.541 RON | 4.682 RON | 70.587 RON | -44.272 RON | — |
| 2015 | 144.111 RON | 49.072 RON | 145.716 RON | 6.360 RON | 40.632 RON | -98.724 RON | — |
| 2014 | 75.309 RON | 22.492 RON | 177.432 RON | 8.037 RON | 21.599 RON | -147.796 RON | — |
| 2013 | 265.329 RON | 95.798 RON | 183.268 RON | 212 RON | 12.768 RON | -170.288 RON | — |
| 2012 | 42.647 RON | -30.514 RON | 412.609 RON | 108.878 RON | 37.645 RON | -266.086 RON | — |
| 2011 | 99.072 RON | -25.985 RON | 426.020 RON | 118.419 RON | 72.029 RON | -235.572 RON | — |
| 2010 | 9.375 RON | -39.138 RON | 358.037 RON | 127.960 RON | 20.490 RON | -209.587 RON | — |
| 2009 | 24.602 RON | -115.800 RON | 371.157 RON | 139.240 RON | 58.298 RON | -173.619 RON | 1 |
| 2008 | 30.017 RON | -13.638 RON | 401.727 RON | 148.096 RON | 72.693 RON | -57.819 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 31.508 RON | 89.242 RON | 231.753 RON | 100 RON | 38.605 RON | 96.783 RON | 155.803 RON | 144.111 RON | 75.309 RON | 265.329 RON | 42.647 RON | 99.072 RON | 9.375 RON | 24.602 RON | 30.017 RON |
| Venituri totale | 41.963 RON | 89.289 RON | 243.133 RON | 2.214 RON | 38.842 RON | 96.889 RON | 155.804 RON | 144.118 RON | 75.745 RON | 375.448 RON | 42.654 RON | 99.438 RON | 17.611 RON | 24.602 RON | 30.031 RON |
| Cheltuieli totale | 90.800 RON | 421.531 RON | 81.837 RON | 15.850 RON | 3.855 RON | 68.100 RON | 96.678 RON | 90.723 RON | 51.005 RON | 271.679 RON | 73.168 RON | 125.423 RON | 55.099 RON | 138.935 RON | 43.669 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 161.296 RON | 0 RON | 34.987 RON | 28.789 RON | 59.126 RON | 53.395 RON | 24.740 RON | 103.769 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 48.837 RON | 332.242 RON | 0 RON | 13.636 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 30.514 RON | 25.985 RON | 37.488 RON | 114.333 RON | 13.638 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 158.866 RON | 0 RON | 33.821 RON | 25.883 RON | 54.452 RON | 49.072 RON | 22.492 RON | 95.798 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 48.837 RON | 332.242 RON | 0 RON | 13.689 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 30.514 RON | 25.985 RON | 39.138 RON | 115.800 RON | 13.638 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 53.202 RON | 98.766 RON | 21.390 RON | -71 RON | 1.327 RON | 3.005 RON | 4.682 RON | 6.360 RON | 8.037 RON | 212 RON | 108.878 RON | 118.419 RON | 127.960 RON | 139.240 RON | 148.096 RON |
| Active circulante | 150.200 RON | 78.034 RON | 385.629 RON | 59.590 RON | 109.980 RON | 138.608 RON | 70.587 RON | 40.632 RON | 21.599 RON | 12.768 RON | 37.645 RON | 72.029 RON | 20.490 RON | 58.298 RON | 72.693 RON |
| Stocuri | 95.287 RON | 65.308 RON | 346.902 RON | 41.422 RON | 705 RON | 705 RON | 704 RON | 707 RON | 450 RON | 4.855 RON | 3.990 RON | 3.989 RON | 3.989 RON | — | 8.328 RON |
| Creante | 1.745 RON | 2.191 RON | 13.704 RON | 2.642 RON | 1.694 RON | 4.096 RON | 1.694 RON | 1.249 RON | 268 RON | 506 RON | 33.170 RON | 35.419 RON | 15.596 RON | 58.225 RON | 60.355 RON |
| Casa si conturi la banci | 53.168 RON | 10.535 RON | 25.023 RON | 15.526 RON | 107.581 RON | 133.807 RON | 68.189 RON | 38.676 RON | 20.881 RON | 7.407 RON | 485 RON | 32.621 RON | 905 RON | 73 RON | 4.010 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 143.519 RON |
| Datorii totale | 399.892 RON | 324.453 RON | 222.430 RON | 26.827 RON | 95.875 RON | 160.002 RON | 119.541 RON | 145.716 RON | 177.432 RON | 183.268 RON | 412.609 RON | 426.020 RON | 358.037 RON | 371.157 RON | 401.727 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 20.400 RON |
| Capitaluri proprii | -196.490 RON | -147.653 RON | 184.589 RON | 32.692 RON | 15.432 RON | -18.389 RON | -44.272 RON | -98.724 RON | -147.796 RON | -170.288 RON | -266.086 RON | -235.572 RON | -209.587 RON | -173.619 RON | -57.819 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
17 contracte atribuite, in valoare de 212.277 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 80.085 lei.
Achizitii directe
10 contracte
80.075 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
7 contracte
132.202 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 22:19).