| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 88.138 RON | 15.747 RON | 70.131 RON | 828 RON | 85.250 RON | 15.947 RON | 0 |
| 2024 | 93.600 RON | 20.936 RON | 43.314 RON | 828 RON | 94.931 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 52.445 RON |
| — |
| 2023 | 96.941 RON | 19.846 RON | 11.734 RON | 828 RON | 79.914 RON | 69.008 RON | — |
| 2022 | 111.890 RON | 30.155 RON | 9.983 RON | 828 RON | 74.623 RON | 65.468 RON | — |
| 2021 | 109.477 RON | 26.838 RON | 20.832 RON | 828 RON | 55.317 RON | 35.313 RON | — |
| 2020 | 83.657 RON | 30.592 RON | 39.495 RON | 828 RON | 47.142 RON | 8.475 RON | — |
| 2019 | 107.777 RON | 3.176 RON | 60.247 RON | 828 RON | 37.302 RON | -22.117 RON | 1 |
| 2018 | 100.634 RON | 6.833 RON | 59.381 RON | 828 RON | 33.260 RON | -25.293 RON | 1 |
| 2017 | 83.901 RON | 5.270 RON | 60.043 RON | 828 RON | 27.088 RON | -32.127 RON | 1 |
| 2016 | 93.948 RON | 14.816 RON | 43.437 RON | 828 RON | 5.212 RON | -37.397 RON | 1 |
| 2015 | 80.761 RON | -8.164 RON | 83.952 RON | 828 RON | 30.910 RON | -52.214 RON | 1 |
| 2014 | 61.782 RON | -11.581 RON | 60.620 RON | 828 RON | 15.743 RON | -44.049 RON | 1 |
| 2013 | 65.307 RON | -6.684 RON | 49.862 RON | 828 RON | 16.566 RON | -32.468 RON | 1 |
| 2012 | 77.728 RON | 2.596 RON | 48.485 RON | 828 RON | 21.872 RON | -25.785 RON | 1 |
| 2011 | 55.051 RON | -5.281 RON | 58.937 RON | 828 RON | 29.728 RON | -28.381 RON | 1 |
| 2010 | 55.022 RON | -8.412 RON | 47.286 RON | 828 RON | 23.359 RON | -23.099 RON | 1 |
| 2009 | 53.670 RON | -15.229 RON | 36.458 RON | 828 RON | 20.942 RON | -14.688 RON | 1 |
| 2008 | 63.389 RON | -850 RON | 18.991 RON | 828 RON | 18.704 RON | 541 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 88.138 RON | 93.600 RON | 96.941 RON | 111.890 RON | 109.477 RON | 83.657 RON | 107.777 RON | 100.634 RON | 83.901 RON | 93.948 RON | 80.761 RON | 61.782 RON | 65.307 RON | 77.728 RON | 55.051 RON | 55.022 RON | 53.670 RON | 63.389 RON |
| Venituri totale | 88.250 RON | 93.600 RON | 96.941 RON | 111.890 RON | 109.477 RON | 83.657 RON | 107.777 RON | 100.634 RON | 83.901 RON | 113.948 RON | 80.761 RON | 61.782 RON | 65.307 RON | 77.728 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 69.335 RON | 68.676 RON | 73.315 RON | 78.379 RON | 79.421 RON | 51.120 RON | 103.523 RON | 93.064 RON | 77.792 RON | 96.854 RON | 86.502 RON | 71.509 RON | 70.187 RON | 74.699 RON | ||||
| Profit brut | 18.915 RON | 24.924 RON | 23.626 RON | 33.511 RON | 30.056 RON | 32.537 RON | 4.254 RON | 7.570 RON | 6.109 RON | 17.094 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.029 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 9.727 RON | 4.880 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 15.747 RON | 20.936 RON | 19.846 RON | 30.155 RON | 26.838 RON | 30.592 RON | 3.176 RON | 6.833 RON | 5.270 RON | 14.816 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.596 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.164 RON | 11.581 RON | 6.684 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 828 RON | 828 RON | 828 RON | 828 RON | 828 RON | 828 RON | 828 RON | 828 RON | 828 RON | 828 RON | 828 RON | 828 RON | 828 RON | 828 RON | ||||
| Active circulante | 85.250 RON | 94.931 RON | 79.914 RON | 74.623 RON | 55.317 RON | 47.142 RON | 37.302 RON | 33.260 RON | 27.088 RON | 5.212 RON | 30.910 RON | 15.743 RON | 16.566 RON | 21.872 RON | ||||
| Stocuri | 72.186 RON | 69.120 RON | 56.603 RON | 55.112 RON | 49.059 RON | 45.635 RON | 36.667 RON | 30.124 RON | 25.610 RON | 2.231 RON | 27.929 RON | 12.762 RON | 13.585 RON | 18.891 RON | ||||
| Creante | 9.467 RON | — | — | 13.000 RON | — | — | 345 RON | 345 RON | — | — | — | — | — | — | 161 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 3.597 RON | 25.811 RON | 23.311 RON | 6.511 RON | 6.258 RON | 1.507 RON | 290 RON | 2.791 RON | 1.478 RON | 2.981 RON | 281 RON | 281 RON | 281 RON | 281 RON | ||||
| Datorii totale | 70.131 RON | 43.314 RON | 11.734 RON | 9.983 RON | 20.832 RON | 39.495 RON | 60.247 RON | 59.381 RON | 60.043 RON | 43.437 RON | 83.952 RON | 60.620 RON | 49.862 RON | 48.485 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 15.947 RON | 52.445 RON | 69.008 RON | 65.468 RON | 35.313 RON | 8.475 RON | -22.117 RON | -25.293 RON | -32.127 RON | -37.397 RON | -52.214 RON | -44.049 RON | -32.468 RON | -25.785 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 55.051 RON |
| 55.022 RON |
| 53.670 RON |
| 63.389 RON |
| 60.332 RON |
| 60.209 RON |
| 66.033 RON |
| 64.239 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 5.281 RON |
| 5.187 RON |
| 12.363 RON |
| 850 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 5.281 RON |
| 8.412 RON |
| 15.229 RON |
| 850 RON |
| 828 RON |
| 828 RON |
| 828 RON |
| 828 RON |
| 29.728 RON |
| 23.359 RON |
| 20.942 RON |
| 18.704 RON |
| 26.586 RON |
| 19.742 RON |
| 17.059 RON |
| 15.087 RON |
| 636 RON |
| 902 RON |
| 636 RON |
| 281 RON |
| 2.981 RON |
| 2.981 RON |
| 2.981 RON |
| 58.937 RON |
| 47.286 RON |
| 36.458 RON |
| 18.991 RON |
| -28.381 RON |
| -23.099 RON |
| -14.688 RON |
| 541 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| 1 |
| 1 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.