CONFORT LEASING SRL
- J40/1931/2006BUCURESTIdin 08.02.2006
- J23/1090/2006ILFOVdin 31.05.2006in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
tarlaua 3/2, parcela 67/6
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010 | 16.422.065 RON | 3.778.825 RON | 57.032.522 RON | 57.731.897 RON | 19.976.091 RON | 20.840.558 RON | 42 |
| 2009 | 6.103.802 RON | -1.246.327 RON | 63.549.198 RON | 68.465.152 RON | 20.292.447 RON | 25.393.058 RON | 21 |
| 2008 | 20.564.614 RON | -897.369 RON | 99.239.645 RON | 65.580.286 RON | 33.269.743 RON | -287.442 RON | 46 |
| Indicator | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 16.422.065 RON | 6.103.802 RON | 20.564.614 RON |
| Venituri totale | 62.118.616 RON | 13.179.928 RON | 57.575.294 RON |
| Cheltuieli totale | 58.331.541 RON | 14.411.589 RON | 58.472.663 RON |
| Profit brut | 3.787.075 RON | — | — |
| Pierdere bruta | — | 1.231.661 RON | 897.369 RON |
| Profit net | 3.778.825 RON | — | — |
| Pierdere neta | — | 1.246.327 RON | 897.369 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 57.731.897 RON | 68.465.152 RON | 65.580.286 RON |
| Active circulante | 19.976.091 RON | 20.292.447 RON | 33.269.743 RON |
| Stocuri | 268.764 RON | 695.177 RON | 84.599 RON |
| Creante | 19.664.825 RON | 19.591.043 RON | 33.081.349 RON |
| Casa si conturi la banci | 42.502 RON | 6.227 RON | 103.795 RON |
| Cheltuieli in avans | 165.092 RON | 184.657 RON | 102.174 RON |
| Datorii totale | 57.032.522 RON | 63.549.198 RON | 99.239.645 RON |
| Capitaluri proprii | 20.840.558 RON | 25.393.058 RON | -287.442 RON |
| Capital subscris varsat | 31.600.000 RON | 31.600.000 RON | 100.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 42 | 21 | 46 |