Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 233.284 RON | 16.383 RON | 484.719 RON | 47.470 RON | 468.427 RON | 31.178 RON | 2 |
| 2024 | 216.461 RON | 2.425 RON | 399.862 RON | 64.973 RON | 349.684 RON | 14.795 RON | 2 |
| 2023 | 224.320 RON | 3.899 RON | 465.225 RON | 21.014 RON | 234.110 RON | 12.370 RON | 2 |
| 2022 | 323.156 RON | 7.856 RON | 361.464 RON | 24.949 RON | 344.986 RON | 8.471 RON | 2 |
| 2021 | 240.628 RON | 5.770 RON | 206.099 RON | 28.884 RON | 237.830 RON | 205.615 RON | 4 |
| 2020 | 201.872 RON | 9.463 RON | 296.251 RON | 32.821 RON | 313.275 RON | 199.845 RON | 4 |
| 2019 | 191.488 RON | 7.034 RON | 198.474 RON | 39.494 RON | 206.459 RON | 190.382 RON | 3 |
| 2018 | 135.246 RON | 4.057 RON | 163.043 RON | 33.403 RON | 170.085 RON | 183.348 RON | 3 |
| 2017 | 152.615 RON | 2.113 RON | 335.106 RON | 28.357 RON | 336.041 RON | 179.292 RON | 3 |
| 2016 | 213.468 RON | 7.948 RON | 306.261 RON | 18.851 RON | 464.588 RON | 177.178 RON | 4 |
| 2015 | 240.112 RON | 6.782 RON | 273.766 RON | 10.217 RON | 432.780 RON | 169.231 RON | 3 |
| 2014 | 178.043 RON | 3.290 RON | 487.617 RON | 10.217 RON | 639.848 RON | 162.448 RON | 4 |
| 2013 | 293.228 RON | 18.156 RON | 499.169 RON | 10.217 RON | 648.110 RON | 159.158 RON | 4 |
| 2012 | 211.743 RON | 21.393 RON | 386.459 RON | 10.217 RON | 499.384 RON | 123.142 RON | 5 |
| 2011 | 325.359 RON | 21.761 RON | 289.429 RON | 13.498 RON | 405.938 RON | 130.007 RON | 3 |
| 2010 | 257.223 RON | 18.604 RON | 234.790 RON | 15.309 RON | 334.355 RON | 114.874 RON | 5 |
| 2009 | 269.918 RON | 24.420 RON | 118.323 RON | 25.304 RON | 189.290 RON | 96.271 RON | 5 |
| 2008 | 380.350 RON | 57.767 RON | 152.194 RON | 34.297 RON | 189.381 RON | 71.484 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 233.284 RON | 216.461 RON | 224.320 RON | 323.156 RON | 240.628 RON | 201.872 RON | 191.488 RON | 135.246 RON | 152.615 RON | 213.468 RON | 240.112 RON | 178.043 RON | 293.228 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 211.743 RON |
| 325.359 RON |
| 257.223 RON |
| 269.918 RON |
| 380.350 RON |
| Venituri totale | 233.284 RON | 217.662 RON | 224.320 RON | 323.156 RON | 240.628 RON | 201.872 RON | 191.488 RON | 135.251 RON | 152.615 RON | 213.468 RON | 241.579 RON | 178.682 RON | 298.158 RON | 231.413 RON | 345.090 RON | 263.523 RON | 278.689 RON | 386.177 RON |
| Cheltuieli totale | 214.130 RON | 214.083 RON | 218.654 RON | 312.122 RON | 232.499 RON | 190.389 RON | 182.538 RON | 129.825 RON | 148.974 RON | 203.385 RON | 227.541 RON | 170.031 RON | 271.829 RON | 205.945 RON | 319.186 RON | 239.429 RON | 248.453 RON | 317.407 RON |
| Profit brut | 19.154 RON | 3.579 RON | 5.666 RON | 11.034 RON | 8.129 RON | 11.483 RON | 8.950 RON | 5.426 RON | 3.641 RON | 10.083 RON | 14.038 RON | 8.651 RON | 26.329 RON | 25.468 RON | 25.904 RON | 24.094 RON | 30.236 RON | 68.770 RON |
| Profit net | 16.383 RON | 2.425 RON | 3.899 RON | 7.856 RON | 5.770 RON | 9.463 RON | 7.034 RON | 4.057 RON | 2.113 RON | 7.948 RON | 6.782 RON | 3.290 RON | 18.156 RON | 21.393 RON | 21.761 RON | 18.604 RON | 24.420 RON | 57.767 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 47.470 RON | 64.973 RON | 21.014 RON | 24.949 RON | 28.884 RON | 32.821 RON | 39.494 RON | 33.403 RON | 28.357 RON | 18.851 RON | 10.217 RON | 10.217 RON | 10.217 RON | 10.217 RON | 13.498 RON | 15.309 RON | 25.304 RON | 34.297 RON |
| Active circulante | 468.427 RON | 349.684 RON | 234.110 RON | 344.986 RON | 237.830 RON | 313.275 RON | 206.459 RON | 170.085 RON | 336.041 RON | 464.588 RON | 432.780 RON | 639.848 RON | 648.110 RON | 499.384 RON | 405.938 RON | 334.355 RON | 189.290 RON | 189.381 RON |
| Stocuri | 357.344 RON | 256.480 RON | 145.081 RON | 228.480 RON | 147.596 RON | 158.992 RON | 167.279 RON | 44.082 RON | 103.511 RON | 184.335 RON | 158.672 RON | 194.608 RON | 136.795 RON | 117.792 RON | 58.723 RON | 63.030 RON | 35.279 RON | — |
| Creante | 101.370 RON | 86.450 RON | 79.233 RON | 100.637 RON | 73.120 RON | 126.859 RON | 27.133 RON | 55.375 RON | 75.410 RON | 102.143 RON | 63.045 RON | 133.469 RON | 143.393 RON | 60.738 RON | 97.560 RON | 145.233 RON | 37.941 RON | 50.058 RON |
| Casa si conturi la banci | 9.713 RON | 6.754 RON | 9.796 RON | 15.869 RON | 17.114 RON | 27.424 RON | 12.047 RON | 70.628 RON | 157.120 RON | 178.110 RON | 211.063 RON | 311.771 RON | 367.922 RON | 320.854 RON | 249.655 RON | 126.092 RON | 116.070 RON | 139.323 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 222.471 RON | — | 145.000 RON | 150.000 RON | 142.903 RON | 142.903 RON | 150.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 484.719 RON | 399.862 RON | 465.225 RON | 361.464 RON | 206.099 RON | 296.251 RON | 198.474 RON | 163.043 RON | 335.106 RON | 306.261 RON | 273.766 RON | 487.617 RON | 499.169 RON | 386.459 RON | 289.429 RON | 234.790 RON | 118.323 RON | 152.194 RON |
| Capitaluri proprii | 31.178 RON | 14.795 RON | 12.370 RON | 8.471 RON | 205.615 RON | 199.845 RON | 190.382 RON | 183.348 RON | 179.292 RON | 177.178 RON | 169.231 RON | 162.448 RON | 159.158 RON | 123.142 RON | 130.007 RON | 114.874 RON | 96.271 RON | 71.484 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 4 | 4 | 5 | 3 | 5 | 5 | 6 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.