ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
imobil înscris în CF nr. 302006 Arad
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 486.826 RON | -61.212 RON | 162.154 RON | 0 RON | 208.890 RON | 46.736 RON | 5 |
| 2024 | 601.415 RON | -4.604 RON | 177.912 RON | — | 285.860 RON | 107.948 RON | 6 |
| 2023 | 744.545 RON | -164.116 RON | 215.229 RON | — | 327.781 RON | 112.552 RON | 8 |
| 2022 | 701.351 RON | -365.728 RON | 454.509 RON | — | 731.177 RON | 276.668 RON | 8 |
| 2021 | 411.248 RON | 526.420 RON | 601.936 RON | 43.431 RON | 1.200.477 RON | 641.972 RON | 8 |
| 2020 | 292.214 RON | -99.524 RON | 2.938.683 RON | 116.190 RON | 2.938.045 RON | 115.552 RON | 7 |
| 2019 | 263.402 RON | 1.608 RON | 3.023.793 RON | 218.403 RON | 3.020.466 RON | 215.076 RON | 7 |
| 2018 | 255.011 RON | 1.912 RON | 2.843.862 RON | 313.558 RON | 2.743.772 RON | 213.468 RON | 8 |
| 2017 | 235.803 RON | 3.170 RON | 2.617.393 RON | 408.714 RON | 2.420.235 RON | 211.556 RON | 8 |
| 2016 | 436.205 RON | 3.065 RON | 2.358.417 RON | 503.281 RON | 2.063.522 RON | 208.386 RON | 12 |
| 2015 | 214.161 RON | 1.162 RON | 2.194.157 RON | 535.436 RON | 1.864.042 RON | 205.321 RON | 12 |
| 2014 | 638.805 RON | 61.534 RON | 1.243.571 RON | 579.585 RON | 868.145 RON | 204.159 RON | 15 |
| 2013 | 52.127 RON | 542 RON | 1.339.575 RON | 674.741 RON | 807.459 RON | 142.625 RON | 15 |
| 2012 | 0 RON | 40 RON | 847.740 RON | 764.398 RON | 225.425 RON | 142.083 RON | — |
| 2011 | 0 RON | 1 RON | 2.890 RON | — | 9.563 RON | 6.673 RON | 0 |
| 2010 | — | 10 RON | 2.870 RON | — | 9.542 RON | 6.672 RON | — |
| 2009 | 39.838 RON | 6.422 RON | 3.607 RON | — | 10.269 RON | 6.662 RON | — |
| 2008 | 59.660 RON | 21.241 RON | 3.339 RON | — | 14.145 RON | 10.806 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 486.826 RON | 601.415 RON | 744.545 RON | 701.351 RON | 411.248 RON | 292.214 RON | 263.402 RON | 255.011 RON | 235.803 RON | 436.205 RON | 214.161 RON | 638.805 RON | 52.127 RON | 0 RON | 0 RON | — | 39.838 RON | 59.660 RON |
| Venituri totale | 440.050 RON | 518.047 RON | 443.200 RON | 360.624 RON | 2.099.331 RON | 775.261 RON | 489.754 RON | 599.381 RON | 594.303 RON | 425.639 RON | 521.758 RON | 779.162 RON | 553.538 RON | 119.722 RON | 1.183 RON | 7.920 RON | 39.843 RON | 60.141 RON |
| Cheltuieli totale | 490.939 RON | 511.017 RON | 599.871 RON | 720.601 RON | 1.545.184 RON | 869.988 RON | 485.512 RON | 594.918 RON | 588.774 RON | 418.212 RON | 520.121 RON | 704.812 RON | 551.432 RON | 119.682 RON | 1.162 RON | 6.260 RON | 29.792 RON | 36.880 RON |
| Profit brut | 0 RON | 7.030 RON | 0 RON | 0 RON | 554.147 RON | 0 RON | 4.242 RON | 4.463 RON | 5.529 RON | 7.427 RON | 1.637 RON | 74.350 RON | 2.106 RON | 40 RON | 21 RON | 1.660 RON | 10.051 RON | 23.261 RON |
| Pierdere bruta | 50.889 RON | 0 RON | 156.671 RON | 359.977 RON | 0 RON | 94.727 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 526.420 RON | 0 RON | 1.608 RON | 1.912 RON | 3.170 RON | 3.065 RON | 1.162 RON | 61.534 RON | 542 RON | 40 RON | 1 RON | 10 RON | 6.422 RON | 21.241 RON |
| Pierdere neta | 61.212 RON | 4.604 RON | 164.116 RON | 365.728 RON | 0 RON | 99.524 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | 43.431 RON | 116.190 RON | 218.403 RON | 313.558 RON | 408.714 RON | 503.281 RON | 535.436 RON | 579.585 RON | 674.741 RON | 764.398 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 208.890 RON | 285.860 RON | 327.781 RON | 731.177 RON | 1.200.477 RON | 2.938.045 RON | 3.020.466 RON | 2.743.772 RON | 2.420.235 RON | 2.063.522 RON | 1.864.042 RON | 868.145 RON | 807.459 RON | 225.425 RON | 9.563 RON | 9.542 RON | 10.269 RON | 14.145 RON |
| Stocuri | 170.863 RON | 221.362 RON | 302.994 RON | 633.156 RON | 1.160.831 RON | 2.903.095 RON | 2.992.255 RON | 2.726.563 RON | 2.390.419 RON | 2.030.555 RON | 1.816.497 RON | 785.410 RON | 744.066 RON | 142.080 RON | 9.103 RON | 8.851 RON | — | — |
| Creante | 10.918 RON | 8.292 RON | 6.677 RON | 21.858 RON | 1.981 RON | 24.212 RON | 25.053 RON | 15.854 RON | 29.050 RON | 31.841 RON | 35.610 RON | 65.160 RON | 64.595 RON | 50.053 RON | 433 RON | 557 RON | 2.556 RON | 7.259 RON |
| Casa si conturi la banci | 27.109 RON | 56.206 RON | 18.110 RON | 76.163 RON | 37.665 RON | 10.738 RON | 3.158 RON | 1.355 RON | 766 RON | 1.126 RON | 11.935 RON | 17.575 RON | -1.202 RON | 33.292 RON | 27 RON | 134 RON | 7.713 RON | 6.886 RON |
| Datorii totale | 162.154 RON | 177.912 RON | 215.229 RON | 454.509 RON | 601.936 RON | 2.938.683 RON | 3.023.793 RON | 2.843.862 RON | 2.617.393 RON | 2.358.417 RON | 2.194.157 RON | 1.243.571 RON | 1.339.575 RON | 847.740 RON | 2.890 RON | 2.870 RON | 3.607 RON | 3.339 RON |
| Capitaluri proprii | 46.736 RON | 107.948 RON | 112.552 RON | 276.668 RON | 641.972 RON | 115.552 RON | 215.076 RON | 213.468 RON | 211.556 RON | 208.386 RON | 205.321 RON | 204.159 RON | 142.625 RON | 142.083 RON | 6.673 RON | 6.672 RON | 6.662 RON | 10.806 RON |
| Capital subscris varsat | 135.570 RON | 135.570 RON | 135.570 RON | 135.570 RON | 135.570 RON | 135.570 RON | 135.570 RON | 135.570 RON | 135.570 RON | 135.570 RON | 135.570 RON | 135.570 RON | 135.570 RON | 135.570 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 6 | 8 | 8 | 8 | 7 | 7 | 8 | 8 | 12 | 12 | 15 | 15 | — | 0 | — | — | — |
4 contracte atribuite, in valoare de 395.132 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 701 lei.
Achizitii directe
2 contracte
699 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
394.433 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 03:17).