Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.110.292 RON | 449.125 RON | 3.493.506 RON | 3.049.656 RON | 1.287.330 RON | 634.838 RON | 11 |
| 2024 | 3.497.167 RON | 342.540 RON | 2.153.709 RON | 2.046.288 RON | 594.488 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 487.067 RON |
| 11 |
| 2023 | 3.682.721 RON | 965.506 RON | 1.203.179 RON | 2.259.932 RON | 332.855 RON | 1.389.608 RON | 15 |
| 2022 | 3.589.342 RON | 1.244.822 RON | 1.473.162 RON | 2.442.888 RON | 394.989 RON | 1.368.572 RON | 17 |
| 2021 | 3.563.312 RON | 1.356.444 RON | 1.209.309 RON | 2.614.422 RON | 47.690 RON | 1.453.750 RON | 17 |
| 2020 | 3.350.603 RON | 977.069 RON | 1.073.241 RON | 2.177.574 RON | 44.854 RON | 1.151.078 RON | 13 |
| 2019 | 3.037.119 RON | 85.954 RON | 1.426.516 RON | 2.239.750 RON | 76.972 RON | 894.009 RON | 12 |
| 2018 | 2.820.617 RON | 996.975 RON | 2.731.437 RON | 3.932.862 RON | 121.252 RON | 1.328.055 RON | 13 |
| 2017 | 2.229.139 RON | 98.049 RON | 2.752.499 RON | 2.877.685 RON | 204.428 RON | 331.080 RON | 9 |
| 2016 | 1.835.383 RON | 127.748 RON | 1.880.665 RON | 2.033.079 RON | 55.841 RON | 208.255 RON | 8 |
| 2015 | 1.172.582 RON | 24.889 RON | 1.265.807 RON | 1.285.371 RON | 60.943 RON | 80.507 RON | 9 |
| 2014 | 813.651 RON | 6.038 RON | 1.310.516 RON | 1.305.000 RON | 62.653 RON | 57.137 RON | 9 |
| 2013 | 376.118 RON | 915 RON | 977.018 RON | 980.005 RON | 48.112 RON | 51.099 RON | 7 |
| 2012 | 312.570 RON | 25.509 RON | 499.914 RON | 528.405 RON | 6.035 RON | 34.526 RON | 13 |
| 2011 | 307.908 RON | 1.022 RON | 602.390 RON | 600.396 RON | 14.834 RON | 15.143 RON | 10 |
| 2010 | 331.522 RON | 16.342 RON | 485.676 RON | 461.761 RON | 20.823 RON | 2.191 RON | 6 |
| 2009 | 173.990 RON | 6.762 RON | 178.464 RON | 156.767 RON | 42.287 RON | 29.764 RON | 5 |
| 2008 | 140.447 RON | 8.102 RON | 199.045 RON | 143.570 RON | 63.947 RON | 23.002 RON | 5 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 3.110.292 RON | 3.497.167 RON | 3.682.721 RON | 3.589.342 RON | 3.563.312 RON | 3.350.603 RON | 3.037.119 RON | 2.820.617 RON | 2.229.139 RON | 1.835.383 RON | 1.172.582 RON | 813.651 RON | 376.118 RON | 312.570 RON | 307.908 RON | 331.522 RON | 173.990 RON | 140.447 RON |
| Venituri totale | 3.245.147 RON | 3.548.898 RON | 3.712.390 RON | 3.591.811 RON | 3.634.088 RON | 3.427.296 RON | 4.042.168 RON | 3.500.921 RON | 2.233.864 RON | 1.917.716 RON | 1.249.417 RON | 855.054 RON | 401.679 RON | 357.431 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 2.730.377 RON | 3.119.637 RON | 2.665.524 RON | 2.318.128 RON | 2.247.021 RON | 2.419.830 RON | 3.916.698 RON | 2.474.909 RON | 2.113.670 RON | 1.772.971 RON | 1.221.011 RON | 846.483 RON | 400.315 RON | 327.063 RON | ||||
| Profit brut | 514.770 RON | 429.261 RON | 1.046.866 RON | 1.273.683 RON | 1.387.067 RON | 1.007.466 RON | 125.470 RON | 1.026.012 RON | 120.194 RON | 144.745 RON | 28.406 RON | 8.571 RON | 1.364 RON | 30.368 RON | ||||
| Profit net | 449.125 RON | 342.540 RON | 965.506 RON | 1.244.822 RON | 1.356.444 RON | 977.069 RON | 85.954 RON | 996.975 RON | 98.049 RON | 127.748 RON | 24.889 RON | 6.038 RON | 915 RON | 25.509 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 3.049.656 RON | 2.046.288 RON | 2.259.932 RON | 2.442.888 RON | 2.614.422 RON | 2.177.574 RON | 2.239.750 RON | 3.932.862 RON | 2.877.685 RON | 2.033.079 RON | 1.285.371 RON | 1.305.000 RON | 980.005 RON | 528.405 RON | ||||
| Active circulante | 1.287.330 RON | 594.488 RON | 332.855 RON | 394.989 RON | 47.690 RON | 44.854 RON | 76.972 RON | 121.252 RON | 204.428 RON | 55.841 RON | 60.943 RON | 62.653 RON | 48.112 RON | 6.035 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | 22.780 RON | 35.660 RON | 3.660 RON | — | 6.011 RON | 847 RON | 13.300 RON | 104.399 RON | 12.598 RON | 18.108 RON | 21.115 RON | 16.007 RON | — | ||||
| Creante | 229.894 RON | 6.739 RON | 33.973 RON | 24.617 RON | 20.990 RON | 17.356 RON | 19.013 RON | 72.393 RON | 46.854 RON | 34.575 RON | 39.487 RON | 36.384 RON | 2.125 RON | 1.569 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 1.057.436 RON | 564.969 RON | 263.222 RON | 366.712 RON | 26.700 RON | 21.487 RON | 57.112 RON | 35.559 RON | 53.175 RON | 8.668 RON | 3.348 RON | 5.154 RON | 29.980 RON | 4.466 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 3.857 RON | 947 RON | 1.891 RON | 3.803 RON | 5.378 RON | 1.466 RON | — | — | — | — | — | ||||
| Datorii totale | 3.493.506 RON | 2.153.709 RON | 1.203.179 RON | 1.473.162 RON | 1.209.309 RON | 1.073.241 RON | 1.426.516 RON | 2.731.437 RON | 2.752.499 RON | 1.880.665 RON | 1.265.807 RON | 1.310.516 RON | 977.018 RON | 499.914 RON | ||||
| Venituri in avans | 208.642 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||
| Capitaluri proprii | 634.838 RON | 487.067 RON | 1.389.608 RON | 1.368.572 RON | 1.453.750 RON | 1.151.078 RON | 894.009 RON | 1.328.055 RON | 331.080 RON | 208.255 RON | 80.507 RON | 57.137 RON | 51.099 RON | 34.526 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 15.200 RON | — | 15.200 RON | 15.200 RON | 15.200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 11 | 11 | 15 | 17 | 17 | 13 | 12 | 13 | 9 | 8 | 9 | 9 | 7 | 13 | 10 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 310.296 RON |
| 331.610 RON |
| 173.990 RON |
| 140.447 RON |
| 308.579 RON |
| 312.043 RON |
| 164.361 RON |
| 130.802 RON |
| 1.717 RON |
| 19.567 RON |
| 9.629 RON |
| 9.645 RON |
| 1.022 RON |
| 16.342 RON |
| 6.762 RON |
| 8.102 RON |
| 600.396 RON |
| 461.761 RON |
| 156.767 RON |
| 143.570 RON |
| 14.834 RON |
| 20.823 RON |
| 42.287 RON |
| 63.947 RON |
| — |
| 15.000 RON |
| — |
| 62.193 RON |
| 2.126 RON |
| 2.421 RON |
| 3.193 RON |
| 1.499 RON |
| 12.708 RON |
| 3.402 RON |
| 39.094 RON |
| 255 RON |
| 2.303 RON |
| 5.283 RON |
| 9.174 RON |
| 14.530 RON |
| 602.390 RON |
| 485.676 RON |
| 178.464 RON |
| 199.045 RON |
| — |
| — |
| — |
| 15.143 RON |
| 2.191 RON |
| 29.764 RON |
| 23.002 RON |
| 15.200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 6 |
| 5 |
| 5 |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
1 contract atribuit, in valoare de 150 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
150 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 156 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 01:06).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.