Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 8.780 RON | -6.342 RON | 128.745 RON | — | 7.673 RON | -121.072 RON | 2 |
| 2012 | 23.137 RON | -18.637 RON | 123.766 RON | — | 9.036 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 8.780 RON |
| -114.730 RON |
| 2 |
| 2011 | 103.963 RON | -22.440 RON | 105.448 RON | — | 9.355 RON | -96.093 RON | 2 |
| 2010 | 175.835 RON | -27.326 RON | 78.772 RON | — | 5.119 RON | -73.653 RON | 2 |
| 2009 | 191.082 RON | -31.112 RON | 54.443 RON | — | 8.116 RON | -46.327 RON | 2 |
| 2008 | 188.406 RON | -13.772 RON | 18.596 RON | — | 3.381 RON | -15.215 RON | 2 |
| 23.137 RON |
| 103.963 RON |
| 175.835 RON |
| 191.082 RON |
| 188.406 RON |
| Venituri totale | 8.780 RON | 23.793 RON | 103.983 RON | 177.714 RON | 191.083 RON | 188.675 RON |
| Cheltuieli totale | 14.858 RON | 42.430 RON | 126.423 RON | 201.815 RON | 219.328 RON | 202.430 RON |
| Pierdere bruta | 6.078 RON | 18.637 RON | 22.440 RON | 24.101 RON | 28.245 RON | 13.755 RON |
| Pierdere neta | 6.342 RON | 18.637 RON | 22.440 RON | 27.326 RON | 31.112 RON | 13.772 RON |
| Active circulante | 7.673 RON | 9.036 RON | 9.355 RON | 5.119 RON | 8.116 RON | 3.381 RON |
| Stocuri | — | — | 2.762 RON | — | 1.491 RON | 1.491 RON |
| Creante | 6.698 RON | 7.144 RON | 6.147 RON | 4.519 RON | 5.812 RON | 210 RON |
| Casa si conturi la banci | 975 RON | 1.892 RON | 446 RON | 600 RON | 813 RON | 1.680 RON |
| Datorii totale | 128.745 RON | 123.766 RON | 105.448 RON | 78.772 RON | 54.443 RON | 18.596 RON |
| Capitaluri proprii | -121.072 RON | -114.730 RON | -96.093 RON | -73.653 RON | -46.327 RON | -15.215 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.