CENTRUL MEDICAL UNIREA CLUJ SRL
- Centrul Medical Motilor S.R.L.documentat pana in 2010
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 7.755.318 RON | 257.905 RON | 5.792.125 RON | 1.585.250 RON | 1.159.405 RON | -3.092.434 RON | 61 |
| 2011 | 5.645.842 RON | -347.354 RON | 5.755.538 RON | 1.697.812 RON | 714.413 RON | -3.351.932 RON | 55 |
| 2010 | 4.098.136 RON | -570.257 RON | 5.353.749 RON | 1.565.442 RON | 771.998 RON | -3.004.328 RON | 45 |
| 2009 | 3.047.491 RON | -852.125 RON | 4.128.399 RON | 1.154.681 RON | 522.542 RON | -2.433.978 RON | 42 |
| 2008 | 2.036.840 RON | -480.138 RON | 2.922.125 RON | 1.272.548 RON | 371.361 RON | -1.278.216 RON | 43 |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 7.755.318 RON | 5.645.842 RON | 4.098.136 RON | 3.047.491 RON | 2.036.840 RON |
| Venituri totale | 7.806.601 RON | 5.669.596 RON | 4.232.957 RON | 3.268.611 RON | 2.038.808 RON |
| Cheltuieli totale | 7.548.696 RON | 6.016.950 RON | 4.796.764 RON | 4.115.003 RON | 2.518.946 RON |
| Profit brut | 257.905 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 347.354 RON | 563.807 RON | 846.392 RON | 480.138 RON |
| Profit net | 257.905 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 347.354 RON | 570.257 RON | 852.125 RON | 480.138 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.585.250 RON | 1.697.812 RON | 1.565.442 RON | 1.154.681 RON | 1.272.548 RON |
| Active circulante | 1.159.405 RON | 714.413 RON | 771.998 RON | 522.542 RON | 371.361 RON |
| Stocuri | 47.015 RON | 59.863 RON | 66.277 RON | 33.313 RON | 32.637 RON |
| Creante | 937.609 RON | 470.621 RON | 386.980 RON | 403.956 RON | 319.793 RON |
| Casa si conturi la banci | 174.781 RON | 183.929 RON | 318.741 RON | 85.273 RON | 18.931 RON |
| Cheltuieli in avans | 29.624 RON | 28.545 RON | 28.205 RON | 17.198 RON | — |
| Datorii totale | 5.792.125 RON | 5.755.538 RON | 5.353.749 RON | 4.128.399 RON | 2.922.125 RON |
| Venituri in avans | 74.588 RON | 37.164 RON | 16.224 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | -3.092.434 RON | -3.351.932 RON | -3.004.328 RON | -2.433.978 RON | -1.278.216 RON |
| Capital subscris varsat | 30.000 RON | 30.000 RON | 30.000 RON | 30.000 RON | 30.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 61 | 55 | 45 | 42 | 43 |