| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 49.318 RON | 2.583 RON | 802.687 RON | 286.859 RON | 762.395 RON | 269.556 RON | — |
| 2023 | 192.527 RON | 152.264 RON | 824.452 RON | 369.334 RON | 722.091 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|
| 266.973 RON |
| 1 |
| 2022 | 784.259 RON | 114.469 RON | 846.684 RON | 122.993 RON | 838.400 RON | 114.709 RON | 1 |
| 2021 | 923.855 RON | 144.984 RON | 431.785 RON | 133.372 RON | 443.637 RON | 145.224 RON | 2 |
| 2020 | 745.600 RON | 16.641 RON | 525.600 RON | 130.816 RON | 395.024 RON | 240 RON | 2 |
| 2019 | 973.718 RON | 293.575 RON | 528.020 RON | 155.754 RON | 372.506 RON | 240 RON | 1 |
| 2018 | 707.636 RON | 104.965 RON | 567.792 RON | 242.124 RON | 325.908 RON | 240 RON | 1 |
| 2017 | 606.890 RON | 17.960 RON | 453.627 RON | 335.418 RON | 118.449 RON | 240 RON | 1 |
| 2016 | 799.539 RON | 19.727 RON | 573.634 RON | 209.363 RON | 362.688 RON | 240 RON | 1 |
| 2015 | 444.105 RON | 34.892 RON | 464.078 RON | 211.158 RON | 324.723 RON | 75.701 RON | 2 |
| 2014 | 787.297 RON | -52.049 RON | 583.840 RON | 239.456 RON | 377.096 RON | 40.809 RON | 2 |
| 2013 | 796.367 RON | 39.807 RON | 298.729 RON | 26.250 RON | 365.337 RON | 92.858 RON | 1 |
| 2012 | 210.811 RON | 37.382 RON | 105.641 RON | 27.338 RON | 171.161 RON | 92.858 RON | — |
| 2011 | 114.169 RON | 29.663 RON | 80.699 RON | 29.045 RON | 144.512 RON | 92.858 RON | — |
| 2010 | 172.745 RON | 51.946 RON | 70.180 RON | 24.793 RON | 108.582 RON | 63.195 RON | — |
| 2009 | 88.491 RON | 15.074 RON | 118.992 RON | 27.613 RON | 102.628 RON | 11.249 RON | — |
| 2008 | 108.004 RON | -26 RON | 107.040 RON | 20.433 RON | 82.783 RON | -3.824 RON | — |
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 49.318 RON | 192.527 RON | 784.259 RON | 923.855 RON | 745.600 RON | 973.718 RON | 707.636 RON | 606.890 RON | 799.539 RON | 444.105 RON | 787.297 RON | 796.367 RON | 210.811 RON | 114.169 RON | 172.745 RON | 88.491 RON | 108.004 RON |
| Venituri totale | 308.375 RON | 367.840 RON | 1.034.117 RON | 988.641 RON | 801.068 RON | 1.164.864 RON | 773.946 RON | 739.895 RON | 884.625 RON | 481.438 RON | 861.682 RON | 827.740 RON | 216.670 RON | 119.268 RON | |||
| Cheltuieli totale | 305.243 RON | 210.603 RON | 911.040 RON | 833.855 RON | 777.520 RON | 860.971 RON | 661.905 RON | 715.866 RON | 855.564 RON | 446.546 RON | 913.731 RON | 780.348 RON | 172.161 RON | 83.955 RON | |||
| Profit brut | 3.132 RON | 157.237 RON | 123.077 RON | 154.786 RON | 23.548 RON | 303.893 RON | 112.041 RON | 24.029 RON | 29.061 RON | 34.892 RON | — | 47.392 RON | 44.509 RON | 35.313 RON | |||
| Pierdere bruta | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | 0 RON | — | 52.049 RON | — | — | — | — | ||
| Profit net | 2.583 RON | 152.264 RON | 114.469 RON | 144.984 RON | 16.641 RON | 293.575 RON | 104.965 RON | 17.960 RON | 19.727 RON | 34.892 RON | — | 39.807 RON | 37.382 RON | 29.663 RON | |||
| Pierdere neta | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 52.049 RON | — | — | — | — | ||
| Active fixe (imobilizate) | 286.859 RON | 369.334 RON | 122.993 RON | 133.372 RON | 130.816 RON | 155.754 RON | 242.124 RON | 335.418 RON | 209.363 RON | 211.158 RON | 239.456 RON | 26.250 RON | 27.338 RON | 29.045 RON | |||
| Active circulante | 762.395 RON | 722.091 RON | 838.400 RON | 443.637 RON | 395.024 RON | 372.506 RON | 325.908 RON | 118.449 RON | 362.688 RON | 324.723 RON | 377.096 RON | 365.337 RON | 171.161 RON | 144.512 RON | |||
| Stocuri | 615.530 RON | 526.916 RON | 659.535 RON | 283.602 RON | 281.281 RON | 279.424 RON | 270.303 RON | 80.708 RON | 190.338 RON | 112.043 RON | 166.661 RON | 144.899 RON | 48.091 RON | 59.481 RON | |||
| Creante | 133.855 RON | 179.930 RON | 88.788 RON | 110.658 RON | 101.013 RON | 92.525 RON | 40.452 RON | 12.562 RON | 160.567 RON | 173.005 RON | 199.760 RON | 186.170 RON | 38.425 RON | 60.849 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 13.010 RON | 15.245 RON | 90.077 RON | 49.377 RON | 12.730 RON | 557 RON | 15.153 RON | 25.179 RON | 11.783 RON | 39.675 RON | 10.675 RON | 34.268 RON | 84.645 RON | 24.182 RON | |||
| Cheltuieli in avans | 22.989 RON | — | — | — | — | — | — | — | 1.823 RON | 3.898 RON | 8.097 RON | — | — | — | |||
| Datorii totale | 802.687 RON | 824.452 RON | 846.684 RON | 431.785 RON | 525.600 RON | 528.020 RON | 567.792 RON | 453.627 RON | 573.634 RON | 464.078 RON | 583.840 RON | 298.729 RON | 105.641 RON | 80.699 RON | |||
| Capitaluri proprii | 269.556 RON | 266.973 RON | 114.709 RON | 145.224 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 75.701 RON | 40.809 RON | 92.858 RON | 92.858 RON | 92.858 RON | |||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | |||
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 162.633 RON |
| 85.100 RON |
| 123.488 RON |
| 100.888 RON |
| 67.126 RON |
| 123.514 RON |
| 61.745 RON |
| 17.974 RON |
| — |
| — |
| 26 RON |
| 51.946 RON |
| 15.074 RON |
| — |
| — |
| 26 RON |
| 24.793 RON |
| 27.613 RON |
| 20.433 RON |
| 108.582 RON |
| 102.628 RON |
| 82.783 RON |
| 103.302 RON |
| 91.326 RON |
| 78.834 RON |
| 2.217 RON |
| 8.681 RON |
| 3.645 RON |
| 3.063 RON |
| 2.621 RON |
| 304 RON |
| — |
| — |
| — |
| 70.180 RON |
| 118.992 RON |
| 107.040 RON |
| 63.195 RON |
| 11.249 RON |
| -3.824 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| — |
| — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 80% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.