| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 1.331.668 RON | 64.378 RON | 1.222.967 RON | -44.323 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -21.494 RON | 1.331.668 RON | 64.378 RON | 1.222.967 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON |
| -44.323 RON |
| 1 |
| 2011 | 0 RON | -45.350 RON | 1.330.457 RON | 84.662 RON | 1.222.967 RON | -22.828 RON | 1 |
| 2010 | 298.141 RON | 12.850 RON | 1.365.425 RON | 114.461 RON | 1.273.486 RON | 22.522 RON | 3 |
| 2009 | 185.537 RON | -14.970 RON | 835.813 RON | 58.889 RON | 786.596 RON | 9.672 RON | 4 |
| 2008 | 348.472 RON | 12.619 RON | 639.050 RON | 70.437 RON | 593.254 RON | 24.641 RON | 8 |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 298.141 RON |
| 185.537 RON |
| 348.472 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 298.194 RON | 185.550 RON | 348.511 RON |
| Cheltuieli totale | — | 21.494 RON | 45.350 RON | 273.411 RON | 193.870 RON | 327.179 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.783 RON | — | 21.332 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 21.494 RON | 45.350 RON | — | 8.320 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.850 RON | — | 12.619 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 21.494 RON | 45.350 RON | — | 14.970 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 64.378 RON | 64.378 RON | 84.662 RON | 114.461 RON | 58.889 RON | 70.437 RON |
| Active circulante | 1.222.967 RON | 1.222.967 RON | 1.222.967 RON | 1.273.486 RON | 786.596 RON | 593.254 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 24.698 RON |
| Creante | 1.220.218 RON | 1.220.218 RON | 1.220.218 RON | 1.245.214 RON | 632.455 RON | 563.865 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.749 RON | 2.749 RON | 2.749 RON | 28.272 RON | 154.141 RON | 4.691 RON |
| Datorii totale | 1.331.668 RON | 1.331.668 RON | 1.330.457 RON | 1.365.425 RON | 835.813 RON | 639.050 RON |
| Capitaluri proprii | -44.323 RON | -44.323 RON | -22.828 RON | 22.522 RON | 9.672 RON | 24.641 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 1 | 3 | 4 | 8 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.