Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 717.358 RON | 4.254 RON | 215.987 RON | 4.835 RON | 136.440 RON | -74.712 RON | 4 |
| 2017 | 711.602 RON | 10.629 RON | 209.597 RON | 6.725 RON | 123.906 RON |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| -78.966 RON |
| 4 |
| 2016 | 699.222 RON | -119.911 RON | 180.840 RON | 7.243 RON | 84.002 RON | -89.595 RON | 5 |
| 2015 | 702.182 RON | -14.179 RON | 216.580 RON | 7.293 RON | 239.603 RON | 30.316 RON | 5 |
| 2014 | 766.000 RON | 24.480 RON | 297.422 RON | 7.343 RON | 334.574 RON | 44.495 RON | 5 |
| 2013 | 694.662 RON | 12.304 RON | 311.874 RON | 7.393 RON | 324.496 RON | 20.015 RON | 5 |
| 2012 | 765.558 RON | 10.800 RON | 320.961 RON | 7.443 RON | 321.229 RON | 7.711 RON | 4 |
| 2011 | 787.212 RON | 11.605 RON | 323.969 RON | 2.307 RON | 318.572 RON | -3.090 RON | 4 |
| 2010 | 740.401 RON | 5.980 RON | 271.677 RON | 388 RON | 256.595 RON | -14.694 RON | 4 |
| 2009 | 582.506 RON | 23.724 RON | 234.178 RON | 469 RON | 213.035 RON | -20.674 RON | 3 |
| 2008 | 386.068 RON | 6.271 RON | 151.899 RON | 655 RON | 106.846 RON | -44.398 RON | 2 |
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 717.358 RON | 711.602 RON | 699.222 RON | 702.182 RON | 766.000 RON | 694.662 RON | 765.558 RON | 787.212 RON | 740.401 RON | 582.506 RON | 386.068 RON |
| Venituri totale | 725.058 RON | 721.769 RON | 714.004 RON | 718.860 RON | 793.363 RON | 722.383 RON | 795.419 RON | 820.292 RON | 772.841 RON | 610.367 RON | 410.310 RON |
| Cheltuieli totale | 713.551 RON | 704.730 RON | 832.965 RON | 733.039 RON | 763.679 RON | 707.194 RON | 781.569 RON | 805.375 RON | 758.762 RON | 580.872 RON | 402.763 RON |
| Profit brut | 11.507 RON | 17.039 RON | 0 RON | 0 RON | 29.684 RON | 15.189 RON | 13.850 RON | 14.917 RON | 14.079 RON | 29.495 RON | 7.547 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 118.961 RON | 14.179 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 4.254 RON | 10.629 RON | 0 RON | 0 RON | 24.480 RON | 12.304 RON | 10.800 RON | 11.605 RON | 5.980 RON | 23.724 RON | 6.271 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 119.911 RON | 14.179 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 4.835 RON | 6.725 RON | 7.243 RON | 7.293 RON | 7.343 RON | 7.393 RON | 7.443 RON | 2.307 RON | 388 RON | 469 RON | 655 RON |
| Active circulante | 136.440 RON | 123.906 RON | 84.002 RON | 239.603 RON | 334.574 RON | 324.496 RON | 321.229 RON | 318.572 RON | 256.595 RON | 213.035 RON | 106.846 RON |
| Stocuri | 71.874 RON | 52.218 RON | 43.021 RON | 177.338 RON | 142.391 RON | 80.541 RON | 47.033 RON | 52.174 RON | 57.583 RON | 101.874 RON | 70.682 RON |
| Creante | 58.396 RON | 60.260 RON | 25.668 RON | 25.713 RON | 85.937 RON | 110.436 RON | 179.638 RON | 171.005 RON | 160.236 RON | 88.649 RON | 5.429 RON |
| Casa si conturi la banci | 6.170 RON | 11.428 RON | 15.313 RON | 36.552 RON | 106.246 RON | 133.519 RON | 94.558 RON | 95.393 RON | 38.776 RON | 22.512 RON | 30.735 RON |
| Datorii totale | 215.987 RON | 209.597 RON | 180.840 RON | 216.580 RON | 297.422 RON | 311.874 RON | 320.961 RON | 323.969 RON | 271.677 RON | 234.178 RON | 151.899 RON |
| Capitaluri proprii | -74.712 RON | -78.966 RON | -89.595 RON | 30.316 RON | 44.495 RON | 20.015 RON | 7.711 RON | -3.090 RON | -14.694 RON | -20.674 RON | -44.398 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 |
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.