ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 252.543 RON | -12.280 RON | 24.677 RON | 41.783 RON | 24.432 RON | 41.538 RON | 1 |
| 2024 | 280.409 RON | -7.241 RON | 23.339 RON | 61.768 RON | 15.389 RON | 53.818 RON | 1 |
| 2023 | 265.769 RON | 39.988 RON | 27.268 RON | 1.402 RON | 97.795 RON | 71.929 RON | 1 |
| 2022 | 351.325 RON | 40.553 RON | 25.670 RON | 29.540 RON | 41.298 RON | 45.168 RON | 1 |
| 2021 | 258.059 RON | 18.274 RON | 81.916 RON | 46.675 RON | 39.855 RON | 4.614 RON | 1 |
| 2020 | 288.589 RON | 51.417 RON | 111.981 RON | 65.912 RON | 32.410 RON | -13.659 RON | 1 |
| 2019 | 302.622 RON | 61.226 RON | 146.854 RON | 44.046 RON | 37.732 RON | -65.076 RON | 1 |
| 2018 | 238.117 RON | 11.150 RON | 176.897 RON | 11.586 RON | 39.009 RON | -126.302 RON | 1 |
| 2017 | 227.302 RON | 27.516 RON | 190.272 RON | 22.243 RON | 30.577 RON | -137.452 RON | 1 |
| 2016 | 156.900 RON | -48.849 RON | 223.346 RON | 33.411 RON | 24.967 RON | -164.968 RON | 1 |
| 2015 | 164.608 RON | -2.594 RON | 150.528 RON | 15.070 RON | 19.339 RON | -116.119 RON | 1 |
| 2014 | 172.357 RON | -9.122 RON | 132.811 RON | 1.726 RON | 17.561 RON | -113.524 RON | 1 |
| 2013 | 190.721 RON | 494 RON | 117.133 RON | 3.451 RON | 9.279 RON | -104.403 RON | 1 |
| 2012 | 191.048 RON | 11.991 RON | 124.213 RON | 5.177 RON | 14.139 RON | -104.897 RON | 1 |
| 2011 | 244.942 RON | 4.852 RON | 153.653 RON | 9.057 RON | 27.595 RON | -116.887 RON | 1 |
| 2010 | 187.359 RON | -43.900 RON | 176.550 RON | 23.069 RON | 31.688 RON | -121.739 RON | 1 |
| 2009 | 90.421 RON | -54.379 RON | 127.903 RON | 38.487 RON | 11.577 RON | -77.839 RON | 1 |
| 2008 | 226.166 RON | -41.554 RON | 101.695 RON | 64.136 RON | 11.626 RON | -25.933 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 252.543 RON | 280.409 RON | 265.769 RON | 351.325 RON | 258.059 RON | 288.589 RON | 302.622 RON | 238.117 RON | 227.302 RON | 156.900 RON | 164.608 RON | 172.357 RON | 190.721 RON | 191.048 RON | 244.942 RON | 187.359 RON | 90.421 RON | 226.166 RON |
| Venituri totale | 252.875 RON | 281.226 RON | 286.778 RON | 351.862 RON | 258.144 RON | 310.925 RON | 306.195 RON | 238.118 RON | 227.302 RON | 166.367 RON | 165.308 RON | 172.358 RON | 190.722 RON | 191.074 RON | 246.125 RON | 187.398 RON | 91.149 RON | 229.246 RON |
| Cheltuieli totale | 262.825 RON | 286.077 RON | 244.353 RON | 307.861 RON | 237.340 RON | 256.644 RON | 241.906 RON | 224.587 RON | 197.514 RON | 211.888 RON | 162.939 RON | 176.309 RON | 184.396 RON | 179.083 RON | 241.273 RON | 228.073 RON | 141.195 RON | 270.800 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 42.425 RON | 44.001 RON | 20.804 RON | 54.281 RON | 64.289 RON | 13.531 RON | 29.788 RON | 0 RON | 2.369 RON | 0 RON | 6.326 RON | 11.991 RON | 4.852 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 9.950 RON | 4.851 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 45.521 RON | — | 3.951 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.675 RON | 50.046 RON | 41.554 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 39.988 RON | 40.553 RON | 18.274 RON | 51.417 RON | 61.226 RON | 11.150 RON | 27.516 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 494 RON | 11.991 RON | 4.852 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 12.280 RON | 7.241 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 48.849 RON | 2.594 RON | 9.122 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 43.900 RON | 54.379 RON | 41.554 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 41.783 RON | 61.768 RON | 1.402 RON | 29.540 RON | 46.675 RON | 65.912 RON | 44.046 RON | 11.586 RON | 22.243 RON | 33.411 RON | 15.070 RON | 1.726 RON | 3.451 RON | 5.177 RON | 9.057 RON | 23.069 RON | 38.487 RON | 64.136 RON |
| Active circulante | 24.432 RON | 15.389 RON | 97.795 RON | 41.298 RON | 39.855 RON | 32.410 RON | 37.732 RON | 39.009 RON | 30.577 RON | 24.967 RON | 19.339 RON | 17.561 RON | 9.279 RON | 14.139 RON | 27.595 RON | 31.688 RON | 11.577 RON | 11.626 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | 45 RON | — | — | 704 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 6.107 RON | 420 RON | 92.442 RON | 19.121 RON | 14.267 RON | 8.071 RON | 22.961 RON | 13.762 RON | 15.354 RON | 17.385 RON | 19.183 RON | 17.396 RON | 6.286 RON | 10.185 RON | 14.178 RON | 18.782 RON | 11.261 RON | 7.140 RON |
| Casa si conturi la banci | 18.325 RON | 14.969 RON | 5.353 RON | 22.177 RON | 25.588 RON | 24.294 RON | 14.771 RON | 25.247 RON | 14.519 RON | 7.582 RON | 156 RON | 165 RON | 2.993 RON | 3.954 RON | 13.417 RON | 12.906 RON | 316 RON | 4.486 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 114 RON | 54 RON | — | — |
| Datorii totale | 24.677 RON | 23.339 RON | 27.268 RON | 25.670 RON | 81.916 RON | 111.981 RON | 146.854 RON | 176.897 RON | 190.272 RON | 223.346 RON | 150.528 RON | 132.811 RON | 117.133 RON | 124.213 RON | 153.653 RON | 176.550 RON | 127.903 RON | 101.695 RON |
| Capitaluri proprii | 41.538 RON | 53.818 RON | 71.929 RON | 45.168 RON | 4.614 RON | -13.659 RON | -65.076 RON | -126.302 RON | -137.452 RON | -164.968 RON | -116.119 RON | -113.524 RON | -104.403 RON | -104.897 RON | -116.887 RON | -121.739 RON | -77.839 RON | -25.933 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 600 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
600 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 01:24).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.