ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
sat Ghindăoani, com. Ghindăoani
sat Crăcăoani, com Crăcăoani
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | 50% |
| persoanănu mai e administrator | 50% |
| 2 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | 0 RON | 98.048 RON | 33.272 RON | 68.100 RON | 3.920 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 98.048 RON | 33.272 RON | 68.100 RON | 3.920 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 98.048 RON | 33.272 RON | 68.100 RON | 3.920 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 98.048 RON | 33.272 RON | 68.100 RON | 3.920 RON | — |
| 2016 | — | 0 RON | 98.048 RON | 33.272 RON | 68.100 RON | 3.920 RON | — |
| 2015 | — | 0 RON | 98.048 RON | 33.272 RON | 68.100 RON | 3.920 RON | — |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 98.048 RON | 33.272 RON | 68.100 RON | 3.920 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -4.310 RON | 98.048 RON | 33.272 RON | 68.100 RON | 3.920 RON | 0 |
| 2012 | 158.380 RON | 13.302 RON | 106.435 RON | 34.391 RON | 79.677 RON | 8.229 RON | 2 |
| 2011 | 451.050 RON | -357 RON | 291.775 RON | 35.510 RON | 250.596 RON | -5.073 RON | 2 |
| 2010 | 298.415 RON | -11.609 RON | 244.200 RON | 32.191 RON | 210.065 RON | -1.726 RON | 2 |
| 2009 | 244.146 RON | 17.426 RON | 230.620 RON | 99.240 RON | 141.123 RON | 9.883 RON | 1 |
| 2008 | 10 RON | -7.943 RON | 124.000 RON | 73.000 RON | 43.257 RON | -7.743 RON | — |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 158.380 RON | 451.050 RON | 298.415 RON | 244.146 RON | 10 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 158.536 RON | 451.893 RON | 352.999 RON | 256.036 RON | 10 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 4.310 RON | 142.578 RON | 452.250 RON | 359.472 RON | 236.362 RON | 7.953 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.958 RON | 0 RON | — | 19.674 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 4.310 RON | 0 RON | 357 RON | 6.473 RON | — | 7.943 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.302 RON | 0 RON | — | 17.426 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.310 RON | 0 RON | 357 RON | 11.609 RON | — | 7.943 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 33.272 RON | 33.272 RON | 33.272 RON | 33.272 RON | 33.272 RON | 33.272 RON | 33.272 RON | 33.272 RON | 34.391 RON | 35.510 RON | 32.191 RON | 99.240 RON | 73.000 RON |
| Active circulante | 68.100 RON | 68.100 RON | 68.100 RON | 68.100 RON | 68.100 RON | 68.100 RON | 68.100 RON | 68.100 RON | 79.677 RON | 250.596 RON | 210.065 RON | 141.123 RON | 43.257 RON |
| Stocuri | 28.142 RON | 28.142 RON | 28.142 RON | 28.142 RON | 28.142 RON | 28.142 RON | 28.142 RON | 28.142 RON | 28.142 RON | 56.564 RON | 87.926 RON | 64.911 RON | 34.423 RON |
| Creante | 35.908 RON | 35.908 RON | 35.908 RON | 35.908 RON | 35.908 RON | 35.908 RON | 35.908 RON | 35.908 RON | 50.475 RON | 148.274 RON | 105.755 RON | 57.408 RON | 7.484 RON |
| Casa si conturi la banci | 4.050 RON | 4.050 RON | 4.050 RON | 4.050 RON | 4.050 RON | 4.050 RON | 4.050 RON | 4.050 RON | 1.060 RON | 45.758 RON | 16.384 RON | 18.804 RON | 1.350 RON |
| Cheltuieli in avans | 596 RON | 596 RON | 596 RON | 596 RON | 596 RON | 596 RON | 596 RON | 596 RON | 596 RON | 596 RON | 218 RON | 140 RON | — |
| Datorii totale | 98.048 RON | 98.048 RON | 98.048 RON | 98.048 RON | 98.048 RON | 98.048 RON | 98.048 RON | 98.048 RON | 106.435 RON | 291.775 RON | 244.200 RON | 230.620 RON | 124.000 RON |
| Capitaluri proprii | 3.920 RON | 3.920 RON | 3.920 RON | 3.920 RON | 3.920 RON | 3.920 RON | 3.920 RON | 3.920 RON | 8.229 RON | -5.073 RON | -1.726 RON | 9.883 RON | -7.743 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | — | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.