Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2012 | 2.384.468 RON | -1.004.826 RON | 2.474.946 RON | 622.544 RON | 907.301 RON | -980.816 RON | 4 |
| 2011 | 1.880.996 RON | -679.891 RON | 1.897.555 RON | 694.056 RON | 300.322 RON | -876.170 RON | 6 |
| 2010 | 1.634.210 RON | -166.136 RON | 1.100.688 RON | 402.158 RON | 423.041 RON | -196.289 RON | 6 |
| 2009 | 491.786 RON | 32.713 RON | 631.501 RON | 327.349 RON | 273.989 RON | -30.163 RON | 4 |
| 2008 | — | -13.062 RON | 70.416 RON | — | 7.540 RON | -62.876 RON | 1 |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.384.468 RON | 1.880.996 RON | 1.634.210 RON | 491.786 RON | — |
| Venituri totale | 2.471.586 RON | 1.893.418 RON | 1.645.645 RON | 496.248 RON | — |
| Cheltuieli totale | 3.476.412 RON | 2.573.309 RON | 1.805.331 RON | 462.802 RON | 13.062 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | — | 33.446 RON | — |
| Pierdere bruta | 1.004.826 RON | 679.891 RON | 159.686 RON | — | 13.062 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | — | 32.713 RON | — |
| Pierdere neta | 1.004.826 RON | 679.891 RON | 166.136 RON | — | 13.062 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 622.544 RON | 694.056 RON | 402.158 RON | 327.349 RON | — |
| Active circulante | 907.301 RON | 300.322 RON | 423.041 RON | 273.989 RON | 7.540 RON |
| Stocuri | 360.319 RON | 200.689 RON | 176.295 RON | 186.956 RON | 56 RON |
| Creante | 381.288 RON | 31.292 RON | 170.024 RON | 62.226 RON | 7.483 RON |
| Casa si conturi la banci | 165.694 RON | 68.341 RON | 76.722 RON | 24.807 RON | 1 RON |
| Cheltuieli in avans | 16.478 RON | 79.200 RON | 79.200 RON | — | — |
| Datorii totale | 2.474.946 RON | 1.897.555 RON | 1.100.688 RON | 631.501 RON | 70.416 RON |
| Venituri in avans | 52.193 RON | 52.193 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -980.816 RON | -876.170 RON | -196.289 RON | -30.163 RON | -62.876 RON |
| Capital subscris varsat | 900.400 RON | 220 RON | 210 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 6 | 6 | 4 | 1 |
et. IV, ap. 20
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 45% |
| persoană |
| firmăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.