| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -3.960 RON | 257.591 RON | 17.687 RON | 181.523 RON | -57.495 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | 253.631 RON | 17.687 RON | 181.523 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -53.535 RON |
| — |
| 2023 | — | 0 RON | 253.631 RON | 17.687 RON | 181.523 RON | -53.535 RON | — |
| 2022 | 0 RON | -3.310 RON | 253.631 RON | 17.687 RON | 181.523 RON | -53.535 RON | 0 |
| 2021 | — | 0 RON | 250.326 RON | 17.687 RON | 181.528 RON | -50.225 RON | — |
| 2020 | — | -2.963 RON | 250.326 RON | 17.687 RON | 181.528 RON | -50.225 RON | — |
| 2019 | — | -11.371 RON | 250.326 RON | 20.650 RON | 181.528 RON | -47.262 RON | — |
| 2018 | — | -10.649 RON | 250.325 RON | 32.021 RON | 181.527 RON | -35.891 RON | — |
| 2017 | 5.723 RON | -52.347 RON | 250.408 RON | 42.670 RON | 181.610 RON | -25.242 RON | — |
| 2016 | 262.733 RON | -107.301 RON | 321.437 RON | 54.041 RON | 293.615 RON | 27.105 RON | 9 |
| 2015 | 2.883.136 RON | 3.037 RON | 413.463 RON | 44.648 RON | 502.758 RON | 134.405 RON | 14 |
| 2014 | 44.193 RON | 21.479 RON | 62.495 RON | 6.548 RON | 190.537 RON | 131.368 RON | — |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 5.996 RON | 6.548 RON | 112.559 RON | 109.889 RON | — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 5.996 RON | 6.548 RON | 112.559 RON | 109.889 RON | 0 |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 5.996 RON | 6.548 RON | 112.559 RON | 109.889 RON | 0 |
| 2010 | — | -1.125 RON | 5.996 RON | 6.548 RON | 112.559 RON | 109.889 RON | — |
| 2009 | 23.557 RON | 5.131 RON | 8.531 RON | 7.914 RON | 115.526 RON | 111.014 RON | 2 |
| 2008 | 49.750 RON | 27.536 RON | 3.408 RON | 12.433 RON | 102.773 RON | 105.883 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | 0 RON | — | — | — | — | 5.723 RON | 262.733 RON | 2.883.136 RON | 44.193 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 23.557 RON | 49.750 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.723 RON | 265.980 RON | 2.883.451 RON | 44.193 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 3.960 RON | — | — | 3.310 RON | — | 2.963 RON | 11.371 RON | 10.649 RON | 58.013 RON | 373.281 RON | 2.876.710 RON | 21.388 RON | — | — | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.741 RON | 22.805 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 3.960 RON | 0 RON | 0 RON | 3.310 RON | 0 RON | 2.963 RON | 11.371 RON | 10.649 RON | 52.290 RON | 107.301 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.037 RON | 21.479 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 3.960 RON | 0 RON | 0 RON | 3.310 RON | 0 RON | 2.963 RON | 11.371 RON | 10.649 RON | 52.347 RON | 107.301 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 17.687 RON | 17.687 RON | 17.687 RON | 17.687 RON | 17.687 RON | 17.687 RON | 20.650 RON | 32.021 RON | 42.670 RON | 54.041 RON | 44.648 RON | 6.548 RON | 6.548 RON | 6.548 RON | ||||
| Active circulante | 181.523 RON | 181.523 RON | 181.523 RON | 181.523 RON | 181.528 RON | 181.528 RON | 181.528 RON | 181.527 RON | 181.610 RON | 293.615 RON | 502.758 RON | 190.537 RON | 112.559 RON | 112.559 RON | ||||
| Stocuri | 95.781 RON | 95.781 RON | 95.781 RON | 95.781 RON | 95.781 RON | 95.781 RON | 95.781 RON | 95.780 RON | 95.780 RON | 122.173 RON | 21.124 RON | — | — | — | ||||
| Creante | 85.742 RON | 85.742 RON | 85.742 RON | 85.742 RON | 85.742 RON | 85.742 RON | 85.742 RON | 85.742 RON | 85.742 RON | 168.493 RON | 260.762 RON | 185.181 RON | 111.915 RON | 111.915 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 0 RON | — | — | 0 RON | 5 RON | 5 RON | 5 RON | 5 RON | 88 RON | 2.949 RON | 220.872 RON | 5.356 RON | 644 RON | 644 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 886 RON | 886 RON | 886 RON | 886 RON | 886 RON | 886 RON | 886 RON | 886 RON | 886 RON | 886 RON | 462 RON | — | — | — | ||||
| Datorii totale | 257.591 RON | 253.631 RON | 253.631 RON | 253.631 RON | 250.326 RON | 250.326 RON | 250.326 RON | 250.325 RON | 250.408 RON | 321.437 RON | 413.463 RON | 62.495 RON | 5.996 RON | 5.996 RON | ||||
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 3.222 RON | 3.222 RON | 3.222 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -57.495 RON | -53.535 RON | -53.535 RON | -53.535 RON | -50.225 RON | -50.225 RON | -47.262 RON | -35.891 RON | -25.242 RON | 27.105 RON | 134.405 RON | 131.368 RON | 109.889 RON | 109.889 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 0 | — | — | — | — | — | 9 | 14 | — | — | 0 | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 0 RON |
| 673 RON |
| 25.843 RON |
| 128.086 RON |
| — |
| 1.596 RON |
| 19.245 RON |
| 97.439 RON |
| 0 RON |
| — |
| 6.598 RON |
| 30.647 RON |
| 0 RON |
| 923 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 5.131 RON |
| 27.536 RON |
| 0 RON |
| 1.125 RON |
| — |
| — |
| 6.548 RON |
| 6.548 RON |
| 7.914 RON |
| 12.433 RON |
| 112.559 RON |
| 112.559 RON |
| 115.526 RON |
| 102.773 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 111.915 RON |
| 111.915 RON |
| 114.834 RON |
| 102.279 RON |
| 644 RON |
| 644 RON |
| 692 RON |
| 494 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 5.996 RON |
| 5.996 RON |
| 8.531 RON |
| 3.408 RON |
| 3.222 RON |
| 3.222 RON |
| 3.895 RON |
| 5.915 RON |
| 109.889 RON |
| 109.889 RON |
| 111.014 RON |
| 105.883 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| — |
| 2 |
| 2 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.