ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 148.424 RON | 23.332 RON | 23.764 RON | 0 RON | 31.570 RON | 7.806 RON | 1 |
| 2024 | 59.504 RON | -1.146 RON | 19.626 RON | — | 4.099 RON | -15.527 RON | 1 |
| 2023 | 45.080 RON | -4.445 RON | 18.657 RON | — | 4.276 RON | -14.381 RON | 1 |
| 2022 | 36.929 RON | -10.176 RON | 30.554 RON | — | 20.618 RON | -9.936 RON | 2 |
| 2021 | 48.682 RON | 3.455 RON | 3.803 RON | — | 61.376 RON | 57.573 RON | 2 |
| 2020 | 41.377 RON | 6.740 RON | 2.909 RON | — | 84.027 RON | 81.118 RON | 2 |
| 2019 | 58.969 RON | 17.026 RON | 31.067 RON | — | 125.445 RON | 94.378 RON | 1 |
| 2018 | 53.789 RON | 13.698 RON | 2.711 RON | — | 159.863 RON | 157.152 RON | 1 |
| 2017 | 84.615 RON | 47.308 RON | 3.699 RON | — | 189.493 RON | 185.794 RON | 1 |
| 2016 | 136.091 RON | 66.253 RON | 9.371 RON | — | 151.857 RON | 142.486 RON | 3 |
| 2015 | 128.175 RON | 72.183 RON | 10.189 RON | — | 155.922 RON | 145.733 RON | 3 |
| 2014 | 162.199 RON | 73.310 RON | 19.286 RON | — | 92.836 RON | 73.550 RON | 3 |
| 2013 | 85.160 RON | 21.828 RON | 4.474 RON | — | 41.813 RON | 37.339 RON | 4 |
| 2012 | 71.431 RON | 19.126 RON | 4.636 RON | — | 20.147 RON | 15.511 RON | 2 |
| 2011 | 63.799 RON | 7.698 RON | 6.785 RON | — | 3.170 RON | -3.615 RON | 2 |
| 2010 | 33.240 RON | 1.108 RON | 14.792 RON | — | 3.479 RON | -11.313 RON | 1 |
| 2009 | 21.585 RON | 5.088 RON | 15.900 RON | — | 3.479 RON | -12.421 RON | 1 |
| 2008 | 3.919 RON | -7.312 RON | 20.096 RON | — | 2.587 RON | -17.509 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 148.424 RON | 59.504 RON | 45.080 RON | 36.929 RON | 48.682 RON | 41.377 RON | 58.969 RON | 53.789 RON | 84.615 RON | 136.091 RON | 128.175 RON | 162.199 RON | 85.160 RON | 71.431 RON | 63.799 RON | 33.240 RON | 21.585 RON | 3.919 RON |
| Venituri totale | 148.586 RON | 59.504 RON | 45.080 RON | 36.962 RON | 48.682 RON | 41.377 RON | 58.969 RON | 53.789 RON | 84.617 RON | 136.095 RON | 128.180 RON | 162.204 RON | 85.165 RON | 71.385 RON | 63.801 RON | 33.240 RON | 21.585 RON | 3.919 RON |
| Cheltuieli totale | 123.768 RON | 58.865 RON | 49.074 RON | 46.768 RON | 44.740 RON | 34.257 RON | 41.353 RON | 39.563 RON | 34.767 RON | 67.120 RON | 52.152 RON | 84.028 RON | 60.782 RON | 49.281 RON | 54.688 RON | 30.482 RON | 15.007 RON | 10.953 RON |
| Profit brut | 24.818 RON | 639 RON | 0 RON | 0 RON | 3.942 RON | 7.120 RON | 17.616 RON | 14.226 RON | 49.850 RON | 68.975 RON | 76.028 RON | 78.176 RON | 24.383 RON | 22.104 RON | 9.113 RON | 2.758 RON | 6.578 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 3.994 RON | 9.806 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 7.034 RON |
| Profit net | 23.332 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.455 RON | 6.740 RON | 17.026 RON | 13.698 RON | 47.308 RON | 66.253 RON | 72.183 RON | 73.310 RON | 21.828 RON | 19.126 RON | 7.698 RON | 1.108 RON | 5.088 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 1.146 RON | 4.445 RON | 10.176 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 7.312 RON |
| Active circulante | 31.570 RON | 4.099 RON | 4.276 RON | 20.618 RON | 61.376 RON | 84.027 RON | 125.445 RON | 159.863 RON | 189.493 RON | 151.857 RON | 155.922 RON | 92.836 RON | 41.813 RON | 20.147 RON | 3.170 RON | 3.479 RON | 3.479 RON | 2.587 RON |
| Stocuri | 3.480 RON | 984 RON | 2.252 RON | 1.732 RON | 1.435 RON | 5.146 RON | 4.864 RON | 4.806 RON | 2.370 RON | 840 RON | 4.158 RON | 968 RON | — | — | — | 696 RON | 1.253 RON | 1.253 RON |
| Creante | 2.799 RON | 2.211 RON | 414 RON | 1.419 RON | 1.503 RON | 78.692 RON | 119.993 RON | 113 RON | 151 RON | 143.904 RON | 142.844 RON | 9.264 RON | 380 RON | 14 RON | 2.635 RON | 2.632 RON | 2.030 RON | 981 RON |
| Casa si conturi la banci | 25.291 RON | 904 RON | 1.610 RON | 17.467 RON | 58.438 RON | 189 RON | 588 RON | 154.944 RON | 186.972 RON | 7.113 RON | 8.920 RON | 82.604 RON | 41.433 RON | 20.133 RON | 535 RON | 151 RON | 196 RON | 353 RON |
| Datorii totale | 23.764 RON | 19.626 RON | 18.657 RON | 30.554 RON | 3.803 RON | 2.909 RON | 31.067 RON | 2.711 RON | 3.699 RON | 9.371 RON | 10.189 RON | 19.286 RON | 4.474 RON | 4.636 RON | 6.785 RON | 14.792 RON | 15.900 RON | 20.096 RON |
| Capitaluri proprii | 7.806 RON | -15.527 RON | -14.381 RON | -9.936 RON | 57.573 RON | 81.118 RON | 94.378 RON | 157.152 RON | 185.794 RON | 142.486 RON | 145.733 RON | 73.550 RON | 37.339 RON | 15.511 RON | -3.615 RON | -11.313 RON | -12.421 RON | -17.509 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
65 de contracte atribuite, in valoare de 94.275 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 27.100 lei.
Achizitii directe
32 de contracte
27.068 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
33 de contracte
67.207 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 02:35).