G.M. ELECTRIC INVESTMENT SRL
- J40/7098/2006BUCURESTIdin 03.05.2006
- J2014000242234ILFOVdin 30.01.2014in vigoare
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 3.888 RON | -427.569 RON | 345.797 RON | 0 RON | 5.648.192 RON | 5.302.395 RON | — |
| 2022 | 0 RON | 3.675.361 RON | 376.554 RON | 3.253.364 RON | 2.853.154 RON |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 5.729.964 RON |
| — |
| 2021 | 0 RON | -703.756 RON | 4.683.628 RON | 3.378.895 RON | 4.913.116 RON | 3.608.383 RON | — |
| 2020 | 0 RON | -214.818 RON | 1.113.426 RON | 3.504.427 RON | 1.921.138 RON | 4.312.139 RON | — |
| 2019 | 0 RON | -119.638 RON | 1.095.062 RON | 3.629.959 RON | 1.992.060 RON | 4.526.957 RON | — |
| 2018 | 0 RON | -138.150 RON | 1.069.066 RON | 1.299.343 RON | 2.053.195 RON | 2.283.472 RON | — |
| 2017 | 0 RON | -116.094 RON | 1.061.319 RON | 1.323.394 RON | 2.159.547 RON | 2.421.622 RON | — |
| 2016 | 0 RON | -70.023 RON | 2.589.282 RON | 1.344.989 RON | 2.224.429 RON | 980.136 RON | — |
| 2015 | 0 RON | -81.236 RON | 2.603.912 RON | 1.371.617 RON | 2.282.453 RON | 1.050.158 RON | — |
| 2014 | 1.189.803 RON | 48.857 RON | 2.577.951 RON | 1.398.394 RON | 2.310.952 RON | 1.131.395 RON | 1 |
| 2013 | 0 RON | -25.430 RON | 3.663.572 RON | 2.393.209 RON | 2.352.901 RON | 1.082.538 RON | 1 |
| 2012 | 103.177 RON | -72.860 RON | 3.715.190 RON | 2.395.936 RON | 2.428.655 RON | 1.109.401 RON | 2 |
| 2011 | 590.854 RON | 171.692 RON | 3.614.414 RON | 2.398.664 RON | 2.398.011 RON | 1.182.261 RON | 3 |
| 2010 | 281.940 RON | 17.143 RON | 3.741.722 RON | 2.405.282 RON | 2.347.009 RON | 1.010.569 RON | 4 |
| 2009 | 1.453.273 RON | 162.758 RON | 3.618.805 RON | 3.009.162 RON | 2.196.441 RON | 1.586.798 RON | 6 |
| 2008 | 3.407.436 RON | 1.156.152 RON | 3.736.125 RON | 3.001.016 RON | 2.159.149 RON | 1.424.040 RON | 9 |
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 3.888 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.189.803 RON | 0 RON | 103.177 RON | 590.854 RON | 281.940 RON | 1.453.273 RON | 3.407.436 RON |
| Venituri totale | 3.070.955 RON | 4.012.421 RON | 20.230 RON | 3.490 RON | 6.738 RON | 12.185 RON | 28.630 RON | 60.972 RON | 75.026 RON | 1.245.887 RON | 6.965 RON | 119.030 RON | 621.930 RON | 402.181 RON | ||
| Cheltuieli totale | 3.498.524 RON | 224.664 RON | 723.986 RON | 218.308 RON | 126.376 RON | 150.335 RON | 144.724 RON | 130.995 RON | 156.262 RON | 1.197.030 RON | 32.395 RON | 191.890 RON | 426.466 RON | 372.841 RON | ||
| Profit brut | 0 RON | 3.787.757 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 48.857 RON | 0 RON | 0 RON | 195.464 RON | 29.340 RON | ||
| Pierdere bruta | 427.569 RON | 0 RON | 703.756 RON | 214.818 RON | 119.638 RON | 138.150 RON | 116.094 RON | 70.023 RON | — | 0 RON | 25.430 RON | 72.860 RON | 0 RON | — | ||
| Profit net | 0 RON | 3.675.361 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 48.857 RON | 0 RON | 0 RON | 171.692 RON | 17.143 RON | ||
| Pierdere neta | 427.569 RON | 0 RON | 703.756 RON | 214.818 RON | 119.638 RON | 138.150 RON | 116.094 RON | 70.023 RON | 81.236 RON | 0 RON | 25.430 RON | 72.860 RON | 0 RON | — | ||
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 3.253.364 RON | 3.378.895 RON | 3.504.427 RON | 3.629.959 RON | 1.299.343 RON | 1.323.394 RON | 1.344.989 RON | 1.371.617 RON | 1.398.394 RON | 2.393.209 RON | 2.395.936 RON | 2.398.664 RON | 2.405.282 RON | ||
| Active circulante | 5.648.192 RON | 2.853.154 RON | 4.913.116 RON | 1.921.138 RON | 1.992.060 RON | 2.053.195 RON | 2.159.547 RON | 2.224.429 RON | 2.282.453 RON | 2.310.952 RON | 2.352.901 RON | 2.428.655 RON | 2.398.011 RON | 2.347.009 RON | ||
| Creante | 2.641.920 RON | 2.777.376 RON | 1.834.103 RON | 1.920.400 RON | 1.988.240 RON | 2.048.993 RON | 2.158.056 RON | 2.221.883 RON | 2.279.738 RON | 2.308.303 RON | 2.352.388 RON | 2.427.758 RON | 2.396.081 RON | 2.345.664 RON | ||
| Casa si conturi la banci | 3.006.272 RON | 75.778 RON | 3.079.013 RON | 738 RON | 3.820 RON | 4.202 RON | 1.491 RON | 2.546 RON | 2.715 RON | 2.649 RON | 513 RON | 897 RON | 1.930 RON | 1.345 RON | ||
| Datorii totale | 345.797 RON | 376.554 RON | 4.683.628 RON | 1.113.426 RON | 1.095.062 RON | 1.069.066 RON | 1.061.319 RON | 2.589.282 RON | 2.603.912 RON | 2.577.951 RON | 3.663.572 RON | 3.715.190 RON | 3.614.414 RON | 3.741.722 RON | ||
| Capitaluri proprii | 5.302.395 RON | 5.729.964 RON | 3.608.383 RON | 4.312.139 RON | 4.526.957 RON | 2.283.472 RON | 2.421.622 RON | 980.136 RON | 1.050.158 RON | 1.131.395 RON | 1.082.538 RON | 1.109.401 RON | 1.182.261 RON | 1.010.569 RON | ||
| Capital subscris varsat | 4.000 RON | 4.000 RON | 1.557.780 RON | 1.557.780 RON | 1.557.780 RON | 1.557.780 RON | 1.557.780 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 1.461.492 RON |
| 3.422.984 RON |
| 1.266.736 RON |
| 2.046.613 RON |
| 194.756 RON |
| 1.376.371 RON |
| — |
| — |
| 162.758 RON |
| 1.156.152 RON |
| — |
| — |
| 3.009.162 RON |
| 3.001.016 RON |
| 2.196.441 RON |
| 2.159.149 RON |
| 2.195.910 RON |
| 2.153.781 RON |
| 531 RON |
| 5.368 RON |
| 3.618.805 RON |
| 3.736.125 RON |
| 1.586.798 RON |
| 1.424.040 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 9 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | 50% |
| persoană | 50% |
| persoană | nepublicat |
| persoanănu mai e administrator | nepublicat |
| 2 deținători în act · plus 3 deținători pe care actul nu îi numește | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.