ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
comuna Corbeanca, sat Petreşti, tarla 74, parcela 214/2
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 70% |
| persoană | 30% |
| firmăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 3.667 RON | -2.461 RON | 2.877.109 RON | 6.355 RON | 1.266.239 RON | -1.603.944 RON | 1 |
| 2010 | 987 RON | -477.674 RON | 2.876.336 RON | 7.513 RON | 1.266.770 RON | -1.601.482 RON | 1 |
| 2009 | 2.485.801 RON | -1.463.134 RON | 3.026.697 RON | 628.212 RON | 1.272.719 RON | -1.123.808 RON | 7 |
| 2008 | 41.166.698 RON | -59.749 RON | 3.493.909 RON | 1.629.495 RON | 2.192.580 RON | 339.326 RON | 27 |
| Indicator | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.667 RON | 987 RON | 2.485.801 RON | 41.166.698 RON |
| Venituri totale | 3.667 RON | 429.356 RON | 3.073.890 RON | 41.355.581 RON |
| Cheltuieli totale | 6.128 RON | 900.580 RON | 4.522.357 RON | 41.413.574 RON |
| Pierdere bruta | 2.461 RON | 471.224 RON | 1.448.467 RON | 57.993 RON |
| Pierdere neta | 2.461 RON | 477.674 RON | 1.463.134 RON | 59.749 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 6.355 RON | 7.513 RON | 628.212 RON | 1.629.495 RON |
| Active circulante | 1.266.239 RON | 1.266.770 RON | 1.272.719 RON | 2.192.580 RON |
| Stocuri | 7.756 RON | 11.424 RON | 12.090 RON | 147.426 RON |
| Creante | 443.518 RON | 438.975 RON | 428.135 RON | 1.126.931 RON |
| Casa si conturi la banci | 814.965 RON | 816.371 RON | 832.494 RON | 918.223 RON |
| Cheltuieli in avans | 571 RON | 571 RON | 1.958 RON | 11.160 RON |
| Datorii totale | 2.877.109 RON | 2.876.336 RON | 3.026.697 RON | 3.493.909 RON |
| Capitaluri proprii | -1.603.944 RON | -1.601.482 RON | -1.123.808 RON | 339.326 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 7 | 27 |