EMY & ANCA CONSTRUCT SRL
- J35/1489/2006TIMISdin 10.05.2006
- J20/859/2007HUNEDOARAdin 12.06.2007in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010 | 179.658 RON | -11.340 RON | 119.486 RON | 34.478 RON | 40.294 RON | -44.714 RON | 1 |
| 2009 | 120.811 RON | 6.021 RON | 117.837 RON | 54.090 RON | 30.373 RON | -33.374 RON | 1 |
| 2008 | 96.776 RON | -23.347 RON | 96.611 RON | 46.276 RON | 10.941 RON | -39.394 RON | 1 |
| Indicator | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 179.658 RON | 120.811 RON | 96.776 RON |
| Venituri totale | 179.659 RON | 120.818 RON | 96.782 RON |
| Cheltuieli totale | 187.774 RON | 111.026 RON | 117.709 RON |
| Profit brut | — | 9.792 RON | — |
| Pierdere bruta | 8.115 RON | — | 20.927 RON |
| Profit net | — | 6.021 RON | — |
| Pierdere neta | 11.340 RON | — | 23.347 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 34.478 RON | 54.090 RON | 46.276 RON |
| Active circulante | 40.294 RON | 30.373 RON | 10.941 RON |
| Stocuri | 29.248 RON | 14.206 RON | — |
| Creante | 1.862 RON | 5.579 RON | 4.192 RON |
| Casa si conturi la banci | 9.184 RON | 10.588 RON | 6.749 RON |
| Datorii totale | 119.486 RON | 117.837 RON | 96.611 RON |
| Capitaluri proprii | -44.714 RON | -33.374 RON | -39.394 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 |