ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
loc. Iaşi, Calea Chişinăului nr. 29, Clădirea C2, imobil în suprafaţă de 135 m 2 aflat în proprietatea S.C. OFFICE & LOGISTIC - S.R.L.
oraşul Iaşi, Str. Rampei nr. 9A, proprietatea S.C. ROMFIN TOTAL SERVICII - S.R.L., compus din: hală în corp clădire C1 (fost H10) - nr. cadastral 127359 - cu suprafaţa de 110 mp; birou având suprafaţa de 14,31 mp - din Pavilionul administrativ, corp C1 (fost C4)
spațiul nr. 55
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 545.873 RON | -84.804 RON | 375.997 RON | 73.790 RON | 471.163 RON | 168.956 RON | 1 |
| 2023 | 543.984 RON | -43.179 RON | 333.016 RON | 116.324 RON | 470.452 RON | 253.760 RON | 2 |
| 2022 | 523.172 RON | 2.403 RON | 315.118 RON | 150.015 RON | 461.033 RON | 296.939 RON | 2 |
| 2021 | 443.452 RON | -85.501 RON | 147.015 RON | 29.732 RON | 411.819 RON | 294.536 RON | 3 |
| 2020 | 502.721 RON | 11.593 RON | 291.097 RON | 27.284 RON | 643.850 RON | 380.037 RON | 4 |
| 2019 | 732.165 RON | 7.786 RON | 526.326 RON | 605.478 RON | 373.503 RON | 452.655 RON | 4 |
| 2018 | 717.436 RON | 21.963 RON | 556.722 RON | 658.477 RON | 353.929 RON | 455.684 RON | 4 |
| 2017 | 766.896 RON | 312 RON | 635.552 RON | 723.217 RON | 358.812 RON | 454.721 RON | 4 |
| 2016 | 796.036 RON | 34.077 RON | 721.675 RON | 801.747 RON | 368.231 RON | 454.409 RON | 4 |
| 2015 | 774.720 RON | 44.738 RON | 634.401 RON | 691.175 RON | 360.201 RON | 420.332 RON | 3 |
| 2014 | 812.250 RON | 69.067 RON | 596.508 RON | 433.758 RON | 365.278 RON | 204.503 RON | 4 |
| 2013 | 827.942 RON | 1.007 RON | 683.149 RON | 438.516 RON | 352.969 RON | 135.436 RON | 6 |
| 2012 | 760.611 RON | 11.932 RON | 653.209 RON | 410.128 RON | 352.496 RON | 134.429 RON | 3 |
| 2011 | 933.152 RON | 34.698 RON | 670.322 RON | 381.348 RON | 409.556 RON | 122.497 RON | 3 |
| 2010 | 930.505 RON | 30.700 RON | 386.153 RON | 89.823 RON | 379.119 RON | 87.799 RON | 4 |
| 2009 | 1.117.970 RON | 6.177 RON | 478.258 RON | 149.875 RON | 381.672 RON | 57.099 RON | 6 |
| 2008 | 1.014.360 RON | 2.704 RON | 566.358 RON | 209.032 RON | 404.445 RON | 46.255 RON | 4 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 545.873 RON | 543.984 RON | 523.172 RON | 443.452 RON | 502.721 RON | 732.165 RON | 717.436 RON | 766.896 RON | 796.036 RON | 774.720 RON | 812.250 RON | 827.942 RON | 760.611 RON | 933.152 RON | 930.505 RON | 1.117.970 RON | 1.014.360 RON |
| Venituri totale | 545.223 RON | 547.489 RON | 550.424 RON | 443.953 RON | 1.148.948 RON | 733.258 RON | 754.064 RON | 773.760 RON | 815.470 RON | 785.552 RON | 837.023 RON | 845.908 RON | 785.458 RON | 949.047 RON | 960.904 RON | 1.126.611 RON | 1.033.853 RON |
| Cheltuieli totale | 616.669 RON | 585.631 RON | 542.627 RON | 525.369 RON | 1.125.866 RON | 718.140 RON | 724.563 RON | 766.136 RON | 771.208 RON | 727.360 RON | 753.765 RON | 843.029 RON | 759.067 RON | 906.072 RON | 922.425 RON | 1.114.701 RON | 1.030.112 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 7.797 RON | 0 RON | 23.082 RON | 15.118 RON | 29.501 RON | 7.624 RON | 44.262 RON | 58.192 RON | 83.258 RON | 2.879 RON | 26.391 RON | 42.975 RON | 38.479 RON | 11.910 RON | 3.741 RON |
| Pierdere bruta | 71.446 RON | 38.142 RON | 0 RON | 81.416 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 2.403 RON | 0 RON | 11.593 RON | 7.786 RON | 21.963 RON | 312 RON | 34.077 RON | 44.738 RON | 69.067 RON | 1.007 RON | 11.932 RON | 34.698 RON | 30.700 RON | 6.177 RON | 2.704 RON |
| Pierdere neta | 84.804 RON | 43.179 RON | 0 RON | 85.501 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 73.790 RON | 116.324 RON | 150.015 RON | 29.732 RON | 27.284 RON | 605.478 RON | 658.477 RON | 723.217 RON | 801.747 RON | 691.175 RON | 433.758 RON | 438.516 RON | 410.128 RON | 381.348 RON | 89.823 RON | 149.875 RON | 209.032 RON |
| Active circulante | 471.163 RON | 470.452 RON | 461.033 RON | 411.819 RON | 643.850 RON | 373.503 RON | 353.929 RON | 358.812 RON | 368.231 RON | 360.201 RON | 365.278 RON | 352.969 RON | 352.496 RON | 409.556 RON | 379.119 RON | 381.672 RON | 404.445 RON |
| Stocuri | 358.589 RON | 369.054 RON | 338.624 RON | 271.655 RON | 282.355 RON | 207.824 RON | 211.450 RON | 201.481 RON | 181.857 RON | 183.449 RON | 167.269 RON | 126.257 RON | 82.090 RON | 106.075 RON | 88.634 RON | 124.187 RON | 192.258 RON |
| Creante | 91.768 RON | 92.244 RON | 85.031 RON | 90.104 RON | 204.554 RON | 133.847 RON | 118.527 RON | 124.079 RON | 150.646 RON | 145.936 RON | 158.275 RON | 168.319 RON | 230.521 RON | 276.352 RON | 276.498 RON | 242.496 RON | 196.679 RON |
| Casa si conturi la banci | 20.806 RON | 9.154 RON | 37.378 RON | 50.060 RON | 156.941 RON | 31.832 RON | 23.952 RON | 33.252 RON | 35.728 RON | 30.816 RON | 39.734 RON | 58.393 RON | 39.885 RON | 27.129 RON | 13.987 RON | 14.989 RON | 15.508 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 1.009 RON | — | — | — | — | 8.244 RON | 6.106 RON | 3.357 RON | 1.975 RON | 27.100 RON | 25.014 RON | 4.310 RON | 5.010 RON | 3.810 RON | 3.572 RON |
| Datorii totale | 375.997 RON | 333.016 RON | 315.118 RON | 147.015 RON | 291.097 RON | 526.326 RON | 556.722 RON | 635.552 RON | 721.675 RON | 634.401 RON | 596.508 RON | 683.149 RON | 653.209 RON | 670.322 RON | 386.153 RON | 478.258 RON | 566.358 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | 2.395 RON | — | — | 4.436 RON |
| Capitaluri proprii | 168.956 RON | 253.760 RON | 296.939 RON | 294.536 RON | 380.037 RON | 452.655 RON | 455.684 RON | 454.721 RON | 454.409 RON | 420.332 RON | 204.503 RON | 135.436 RON | 134.429 RON | 122.497 RON | 87.799 RON | 57.099 RON | 46.255 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 6 | 3 | 3 | 4 | 6 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
174 de contracte atribuite, in valoare de 115.404 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 115.578 lei.
Achizitii directe
174 de contracte
115.404 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 02:56).