ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Complex Marvimex, stand 108A
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 33,33% |
| persoană | 66,66% |
| 2 deținători în act | 99,99% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66.372 RON | 659 RON | 0 RON | 11.650 RON | 16.818 RON | 28.468 RON | 0 |
| 2024 | 98.201 RON | -1.654 RON | 9.121 RON | 18.970 RON | 17.960 RON | 27.809 RON | — |
| 2023 | 167.392 RON | 46.801 RON | 783 RON | 26.290 RON | 25.757 RON | 51.264 RON | 1 |
| 2022 | 79.087 RON | 4.463 RON | 38.144 RON | 33.610 RON | 8.997 RON | 4.463 RON | — |
| 2008 | 97.748 RON | -131 RON | 59.670 RON | 37.074 RON | 22.596 RON | — | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 66.372 RON | 98.201 RON | 167.392 RON | 79.087 RON | 97.748 RON |
| Venituri totale | 66.372 RON | 98.201 RON | 167.392 RON | 79.087 RON | 97.748 RON |
| Cheltuieli totale | 65.587 RON | 95.086 RON | 118.915 RON | 73.774 RON | 97.879 RON |
| Profit brut | 785 RON | 3.115 RON | 48.477 RON | 5.313 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 131 RON |
| Profit net | 659 RON | 0 RON | 46.801 RON | 4.463 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 1.654 RON | 0 RON | 0 RON | 131 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 11.650 RON | 18.970 RON | 26.290 RON | 33.610 RON | 37.074 RON |
| Active circulante | 16.818 RON | 17.960 RON | 25.757 RON | 8.997 RON | 22.596 RON |
| Creante | 2.578 RON | 2.612 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 14.240 RON | 15.348 RON | 25.757 RON | 8.997 RON | 22.596 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 9.121 RON | 783 RON | 38.144 RON | 59.670 RON |
| Capitaluri proprii | 28.468 RON | 27.809 RON | 51.264 RON | 4.463 RON | — |
| Capital subscris varsat | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON | 1.200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | — | 1 |