DANCE RULES S.R.L.
- J40/8705/2006BUCURESTIdin 30.05.2006
- J2022003048230ILFOVdin 12.05.2022in vigoare
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 80.410 RON | -1.774 RON | 330.848 RON | 0 RON | 8.887 RON | -321.961 RON | 0 |
| 2024 | 72.655 RON | 27.670 RON | 333.847 RON | — | 13.660 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -320.187 RON |
| — |
| 2023 | 75.538 RON | 7.674 RON | 362.112 RON | — | 14.255 RON | -347.857 RON | 1 |
| 2022 | 43.310 RON | -7.474 RON | 363.729 RON | 2.254 RON | 5.944 RON | -355.531 RON | 1 |
| 2021 | 49.224 RON | -7.642 RON | 361.231 RON | 2.727 RON | 10.447 RON | -348.057 RON | 2 |
| 2020 | 6.621 RON | -81.268 RON | 349.603 RON | 3.122 RON | 6.066 RON | -340.415 RON | 2 |
| 2019 | 85.940 RON | -26.616 RON | 314.779 RON | 6.726 RON | 47.225 RON | -259.148 RON | 2 |
| 2018 | 80.405 RON | -24.510 RON | 283.241 RON | 1.129 RON | 47.900 RON | -232.532 RON | 2 |
| 2017 | 19.057 RON | -93.314 RON | 218.926 RON | 6.684 RON | 2.540 RON | -208.022 RON | 2 |
| 2016 | 61.364 RON | -45.801 RON | 152.780 RON | 12.772 RON | 23.620 RON | -114.708 RON | 1 |
| 2015 | 78.545 RON | -20.415 RON | 115.068 RON | 20.869 RON | 23.612 RON | -68.907 RON | 1 |
| 2014 | 121.318 RON | 3.227 RON | 124.892 RON | 23.279 RON | 53.121 RON | -48.492 RON | 1 |
| 2013 | 136.923 RON | 52.616 RON | 121.257 RON | 27.781 RON | 41.757 RON | -51.719 RON | 1 |
| 2012 | 122.423 RON | 651 RON | 146.635 RON | 31.320 RON | 10.980 RON | -104.335 RON | 1 |
| 2011 | 97.257 RON | -23.189 RON | 152.772 RON | 36.796 RON | 10.991 RON | -104.985 RON | 2 |
| 2010 | 62.453 RON | -21.887 RON | 137.135 RON | 42.771 RON | 12.568 RON | -81.796 RON | 2 |
| 2009 | 36.800 RON | -35.330 RON | 110.379 RON | 48.746 RON | 1.724 RON | -59.909 RON | 2 |
| 2008 | 29.354 RON | -17.689 RON | 80.340 RON | 54.721 RON | 1.040 RON | -24.579 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 80.410 RON | 72.655 RON | 75.538 RON | 43.310 RON | 49.224 RON | 6.621 RON | 85.940 RON | 80.405 RON | 19.057 RON | 61.364 RON | 78.545 RON | 121.318 RON | 136.923 RON | 122.423 RON | 97.257 RON | 62.453 RON | 36.800 RON | 29.354 RON |
| Venituri totale | 80.410 RON | 72.661 RON | 75.538 RON | 43.310 RON | 49.224 RON | 14.728 RON | 85.940 RON | 80.795 RON | 19.065 RON | 61.364 RON | 78.545 RON | 121.959 RON | 136.923 RON | 122.448 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 81.534 RON | 39.720 RON | 65.564 RON | 50.105 RON | 56.374 RON | 95.930 RON | 111.697 RON | 104.501 RON | 112.189 RON | 105.938 RON | 96.603 RON | 115.093 RON | 80.200 RON | 121.797 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 32.941 RON | 9.974 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.866 RON | 56.723 RON | 651 RON | ||||
| Pierdere bruta | 1.124 RON | 0 RON | 0 RON | 6.795 RON | 7.150 RON | 81.202 RON | 25.757 RON | 23.706 RON | 93.124 RON | 44.574 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 27.670 RON | 7.674 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.227 RON | 52.616 RON | 651 RON | ||||
| Pierdere neta | 1.774 RON | 0 RON | 0 RON | 7.474 RON | 7.642 RON | 81.268 RON | 26.616 RON | 24.510 RON | 93.314 RON | 45.801 RON | 20.415 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | 2.254 RON | 2.727 RON | 3.122 RON | 6.726 RON | 1.129 RON | 6.684 RON | 12.772 RON | 20.869 RON | 23.279 RON | 27.781 RON | 31.320 RON | ||||
| Active circulante | 8.887 RON | 13.660 RON | 14.255 RON | 5.944 RON | 10.447 RON | 6.066 RON | 47.225 RON | 47.900 RON | 2.540 RON | 23.620 RON | 23.612 RON | 53.121 RON | 41.757 RON | 10.980 RON | ||||
| Creante | 444 RON | 1.380 RON | 3.790 RON | 4.499 RON | 5.727 RON | 4.890 RON | 27.481 RON | 3.293 RON | 1.630 RON | 17.071 RON | 2.460 RON | 17.984 RON | 37.114 RON | 10.850 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 8.443 RON | 12.280 RON | 10.465 RON | 1.445 RON | 4.720 RON | 1.176 RON | 19.744 RON | 44.607 RON | 910 RON | 6.549 RON | 21.152 RON | 35.137 RON | 4.643 RON | 130 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 1.680 RON | 1.680 RON | 1.680 RON | 1.680 RON | 1.680 RON | — | — | — | ||||
| Datorii totale | 330.848 RON | 333.847 RON | 362.112 RON | 363.729 RON | 361.231 RON | 349.603 RON | 314.779 RON | 283.241 RON | 218.926 RON | 152.780 RON | 115.068 RON | 124.892 RON | 121.257 RON | 146.635 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -321.961 RON | -320.187 RON | -347.857 RON | -355.531 RON | -348.057 RON | -340.415 RON | -259.148 RON | -232.532 RON | -208.022 RON | -114.708 RON | -68.907 RON | -48.492 RON | -51.719 RON | -104.335 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
sector 3, în incinta Tăbăcărie Minerală, corp A, et. 1, birou șef secție, unitatea II
| 97.265 RON |
| 62.454 RON |
| 36.800 RON |
| 34.199 RON |
| 120.454 RON |
| 82.691 RON |
| 70.663 RON |
| 51.888 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 23.189 RON |
| 20.237 RON |
| 33.863 RON |
| 17.689 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 23.189 RON |
| 21.887 RON |
| 35.330 RON |
| 17.689 RON |
| 36.796 RON |
| 42.771 RON |
| 48.746 RON |
| 54.721 RON |
| 10.991 RON |
| 12.568 RON |
| 1.724 RON |
| 1.040 RON |
| 9.686 RON |
| 8.883 RON |
| 1.574 RON |
| 536 RON |
| 1.305 RON |
| 3.685 RON |
| 150 RON |
| 504 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 152.772 RON |
| 137.135 RON |
| 110.379 RON |
| 80.340 RON |
| -104.985 RON |
| -81.796 RON |
| -59.909 RON |
| -24.579 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 2 |
| 2 |
| — |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 6 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.