sector 2
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 1.132.545 RON | 389.597 RON | 337.852 RON | 219.830 RON | 529.639 RON | 411.617 RON | 4 |
| 2008 | 53.457 RON | 18.532 RON | 20.335 RON | 6.074 RON | 36.280 RON |
| Indicator | 2009 | 2008 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.132.545 RON | 53.457 RON |
| Venituri totale | 1.139.060 RON | 53.457 RON |
| 22.019 RON |
| — |
| Cheltuieli totale | 674.683 RON | 32.772 RON |
| Profit brut | 464.377 RON | 20.685 RON |
| Profit net | 389.597 RON | 18.532 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 219.830 RON | 6.074 RON |
| Active circulante | 529.639 RON | 36.280 RON |
| Stocuri | 1.558 RON | 161 RON |
| Creante | 315.077 RON | 7.602 RON |
| Casa si conturi la banci | 213.004 RON | 28.517 RON |
| Datorii totale | 337.852 RON | 20.335 RON |
| Capitaluri proprii | 411.617 RON | 22.019 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.